Öpüşme olaylarının insan içinde gözükmesine ne diyorsunuz?

Gittikçe Avrupa kültürüne doğru gittiğimizi düşünüyorum. Ulu orta yerlerde alkol tüketimi de aşırı yaygınlaştı. Ve kızlar giyim konusunda oldukça uç seviyede olduğunu düşünüyorum. Belki İzmir'de yaşıyorum ondandır. Fakat bu gidişat sosyal ilişkileri bozacak gibi.

0|1
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Gidişat sosyal yapıyı şekillendirecek zamanla sokakta güpegündüz alkol almak normalleşicek hatta günün ortasında en kalabalık yerlerde herhangi bir bankta sevgilisiyle sevişen rahibeler artacaktır. Burda önemli olan noktada öyle bir yere geleceğiz ki toplumun bu tip davranışları sokakta simit atıştırmak veyahut pamuk şeker yemek gibi normal karşılaması olacaktır. Sonuç olarak, Türkiye toplumu bundan bir kaç sene sonra gelenekselliğinden iyice uzaklaşarak Avrupa'nın yozlaşmış değerleriyle harmanlanmış bir yapıya bürünecektir. Ne yazık ki.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yanlış düşünüyorsun gittikçe orta Doğu oluyoruz. İzmirde yaşama o zaman madem muhafazakârsın Konyada yaşa örneğin

0|1
    0|1
    • Ben küçüklüğümden beri İzmir'in göbeğinde yaşıyorum. Sen dışarı çıkmıyorsun galiba? Görünen köy kılavuz istemez canım . Kabul et çoğu insan modaperest olmuş. Bu tarz benim oyununun canlı versiyonunu oynuyorsunuz resmen.

• Bak sen olayı demogoji yapana peşindesin açık giyiniyorlar alkol arttı diyosun sonra ulu orta sevilmeş falan diyosun sanki açıl olan herkes bu şekilde gibi davranıyorsun. Üstüne bunu onaylıyorum gibi davranıp beni manipüle etmeye çalışıyorsun herkese buradan ahlak dersi vermeye hiç çalışma bence açık olan herkesin orda burada öpüştüğünü sanman ya da bunu bilerek demen seni kafanın pekte insanları etiketleştirdiğini ve sağlıklılı düşünmediğini gösteriyor. Seni Rahatsız eden açık giyinimli kadınlar varsa o zaman açık giyinmeyen kadınların olduğu yere gidersin çünkü kişinin giyinişi kendini ilgilendirir hani demagoşik kardeşim. Selametle..

• Selametle boş muhabbet :)

• Bozdu bile. İzmir gerçekten çok uçtu.

0|1
    0|1
  • bu konuda almanyayi kesin gecti türkiye

0|1
    0|1
  • Berbat durum. Yabancilar bile gülüyor. Ne gurur ne terbiye kaldi.

0|1
    0|1
  • Kuytuda istediklerini yapabilirler ama toplum içinde... olmaz

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 3

• Avrupa kulturu pis arabin kulturunden cok daha iyidir.

0|0
    0|1
  • önerin nedir?

0|0
    0|0
    • Adam olun, akıllı olun

• bu durumun önüne geçebileceğin önerini soruyorum. böyle sorunca beni sevişenlerden sandın sanırım ben izmirli değilim adanalıyım bana da ters böyle şeyler. fevri cevaplar veriyorsun. bilgi edinmek ve bilinçlenmek yerine tartışma ateşliyorsun. elbette ki bu durum ahlaki olarak çok kötü. fakat bunun önüne geçilmek için ne yapılmalı. yapan yapıyor. demek istediğim bu

• Haklısın, kusura bakma sert çıkıştım. Ama bu muhafazakarsız insanların pişkinlikleri şarteli attırmaya yetiyor.

• Sana katiliyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...