Bu sitede karşı cinse mesaj atmayan varmıdır hiç?

Siteyi 2 yıldır kullanırım şuana kadar hiç bir kıza mesaj atmamışımdır, atılan mesajlara cevap vermişimdir ama, siz atıyormusunuz buradaki herkesin siteyi kullanma amacı birşeyler düşürmekmi?

0|0
14|16

En İyi Kız Görüşü

• Cok nadirdir

0|1
    0|0
    • attığınmı

• Yani o kisiye ulasmam gerekiyodur bir konuyla ilgili. Atiyolar herkese atilir.

• anladmm

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 13

• vardır

0|1
    0|0
  • Vardir

0|1
    0|0
  • 5 sene once acmistim ilk ama su aralar aktif kullaniyorum ama hic mesaj atmadim atilan mesajlara da donmedim

0|1
    0|0
  • Sadece bir kisiye attim çünkü görüşlerini beğendiğim için yoksa tipinden dolayi atmam kimseye. Zaten profilinde fotoğraf yoktu :)

0|1
    0|0
    • mesaj atarken ne çıkacağını bilmeden atmışsın büyük cesaret :D

• Onemsemiyorum olacaktı

• dış görünüş önemiz senin için anladım :D

• Ben attim. Biraz da biz abazalik yapıp rahatsizlik verelim değil mi 😂

0|1
    1|0
  • Akıl almak tecrübelerden faydalanmak için burdayım. Daha önceki hesaplarımda konuşmuşluğum oldu. Artık uğraşmıyorum

0|1
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum insan burada çok şey öğreniyor, bazende insanlara yardımcı oluyor ve bundan zevk alıyor, zaten burdaki biriyle ilişki nereye gidebilir ki hayatında hiç göremiyeceğin bir insanla.

• İlişki sen engel koydukça tıkanır zaten. Ama evet mantıkla yaşamanın faydasını mantığımı tıkayınca gördüm. Burası öğretti bana. Dediklerine katılıyorum

• Kimseye mesaj atmıyorum. Gelen mesajlara bazen cevap veririm.

0|1
    0|0
    • tipe göremi mesaja göremi :D

• Niye gizlisin o zaman 😕😂

0|1
    0|0
  • Ben dost anlamiyla sadece karsi cinsiyetten 1 kisi ile konustum o kadar...

0|1
    0|0
    • erkeklerde şöyle birşey var birinden mesaj alınca onun arkadaş olarak mesaj attığını kestiremezler, biz hep bu kız hoşlanıyor benden havasına gireriz, karşındakide o havaya girmiştir kesin.

• peki :)

• hello

0|1
    0|0
  • ben atmadım

0|1
    0|0
    • neden?

• ben takip edicem seni :)

• peki tamam :)

• Ben. Atanlar merhaba derse bir merhaba diyip muhabbeti kesiyorum. Xperime aldanmayın 3. hesabım -_-

0|1
    0|0
    • konuşmayacaksan neden umut veriyorsun insanlara :) bide siz kızlarda böyle birşey var merhaba falan dersiniz karşılık veririz mesajı kesersiniz :)

• Ne bileyim. Laf da anlatamıyorsun. Bir kelime var. Onu söyleyip duruyorlar. Sinir bozucu -_-

• o kelime küfür sanırım

• Kimseye atmadım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• ben 3 yıldır bu siteye üyeyim :) site nin ismine bakınca abazaları çekme gibi bir amaçları varmış gibi geliyor :) bence öyle :)

0|1
    0|0
    • helal sana valla dostum aynı kanaatteyim

• ksabaza. com :D

• Yoktur

0|1
    0|0
  • Kızları gözünüzde büyütüyorsunuz. En iyisi gerek bu sotede gerek gercekte hiç bulaşmamak. Tabi sahsi fikrim bu

0|1
    0|0
    • aynen kardeşim bu dediğin sanki bizim ülkemizde var gibi mesela instagramda hep dikkat ederim türkiyedeki kızlara standart bir kız takipçisi 1000 falan takip etti max 100, avrupalı çok güzel kızlara denk gelirim 60 kişi takip eder onu o ise 600 mesela.

• katılıyorum kardeşim kurunun yanında yaşta gidiyor, ben bide doğuda yaşıyorum sen bizim burdaki kızları gör Allahım :D

• Oovv çomarland in ortasında tabiki yanarsın :D
      Allah yardım etsin

• Yok atmadim kardesim. Bu sitede mesaj atsam direk sapik etiketi yersin zaten.

0|1
    0|0
    • o yüzden bende hep çekinmişimdir bazen ortak bir konu olur maksadın konuşmak olur korkarsın.

• Attığım oldu biraz 😅

0|1
    0|0
    • biraz olduğunu sanmıyorum kank :D

• Ben atmadım.

0|1
    0|0
    • neden karşim?

• hahaha öyle deme :D çok güzel doğal kızlarda gördüm ama nadir :d

• Nadir olduğu için herkes göremiyor. Sen görmüşsün de bana pel denk gelmedi. Belki gelir bundan sonra.😄

• Ben.

0|1
    0|0
    • atacakmısın acaba birgün karşimm

• henüz öyle bir girişimde bulunmuş değilim xd

0|1
    0|0
  • msjla işim olmaz. konuşmak isteyen olursa genelden yazsın bir zahmet...

0|1
    0|0
    • ne yani mesajda yazmazsa nerden yazacak abi

• benden sana tavsiye, sanaldada olsa belki faydalanacağın bilgiler edinebilirsin. fakat bunları yararında kullanacaksan o bilgilerin doğruluğundan emin ol. 3-5 çapulcunun lafıyla hareket edipte insanları sanaldan ibaret sanmayasın. her uçan kuşa gönül koymayasınki, bu gün senin gönül limanına konan bir kuşun, yarın başka limanlardaki gönüllere konacağını anlaman güçleşmesin...

• katılıyorum, teşekkürler abi bunlar arşivde artık.

• atilir yani

0|1
    0|0
  • zannetmiyorum

0|1
    0|0
    • bu siteyi herkes o niyetle kullanmıyor ki kardeşim mesela ben hiç sık girmem belki 4 ay bile girmediğim zamanlar oldu, keyfim yerinde olduğu geceler girerim makara yaparım.

• hep bana attılar mesajı kızlar.
    hiç atmadım ben millete.

0|1
    0|0
  • Attım.

0|1
    0|0
  • Ben atmadım

0|1
    0|0
    • bendensin kank birşey kaybetmiyoruz atmayarak :)

• ben ben bennnn mesajlara bakmıyorum bile

0|1
    0|0
Yükleniyor...