Yeğenimin sorunları var hemde nasıl?

Gerçekten büyük sorunlar var yani sürekli annemle tartışma içindeler ablamın kızı kendisi 14 yaşlarında bir çocuk ben onu hiç görmemiştim gerçekten 13 yıldır hiç görmedim ablam göstermedi kocası yüzünden kocası öldükten sonra bize geldiler her neyse işte bu çocuğun büyük sorunları var nasıl desem herşeye aşırı tepki veriyor annem kızın odasını temizliyordu hemen bağırdı bende yan odadaydım hemen bağırdı çocuk sen benim eşyalarımı nasıl kurcalarsın diye ben karışmadım bunlar hala kavga ediyor annem dedi hemen benim evimde kalıyorsan onuda kurcalarım bunuda falan dedi daha sonra anneme tekme atmış annemde sakat sakat derken yürüyor ama işte beli kırık annem başladı ağlamaya bir özür bile dilemeden annemi odasından çıkarıp kapıyı kilitlemiş işte annem anlattı hep böyle vuruyor bağırıyor odasına girince sinirleniyor sanki olgun bir bayan çocuğa bak ben birşeyler sakladığını düşünüyorum odasına girmeme bile izin vermediğine göre falan dedi bende artık bu işe karışayım dedim bugün gittim tatlı dille anlatayım dedim aldım karşıma konuştum işte tatlım neden böyle yapıyorsun bak onlar üzülüyor o kadın yaşlı anneni dinlemiyorsun bari anneanneni dinle lütfen falan dedim bana hemen herşeyime karışıyor odama giriyor sıktı ikide bir temizliyor ellemesin odamı ya falan dedi bende o temizlemezse kim temizleyecek sen temizlemiyorsun ki ne yapsın o falan dedi bana ben bilmem temizlemesin işte hemen ağlıyor herşeye bir tekme attım diye ağladı bana ne herşeyime karışıyor onun evinde olmaktan bıktım falan dedi yanımda ayrılıp odasına girip kapısını kilitledi benlede konuşmuyor işte az önce 5 dakika önce falan sıgara içmek için balkona çıktıydım herkes dışarıya çıkmıştı bende balkona çıktım baktım ağlıyor gizlice izledim ağlıyor daha sonra ne oldu neden böylesin tatlım dedim bana nasıl anlamadım dedi bende neden ağladın dedim bana ben ağlamam yanlış görmüşsündür dedi gitti odasına ben ne yapmalıyım bu çocuğa? birde ablam hep içki içiyor alkolik kocası da öldü yani ne yapmalıyım?

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• ergenlik çağında ama aynı zamanda terbiyesizde.. ablan yetiştirememiş kısaca. ben ç. gelişimi mezunuyum, ünide buna benzer bir olayı hocaya sormuştum cvabı şuydu " her çocuk dize gelmez, onu ancak kendi dili yola getirir" yani kısas. maddi durumunuz varsa tabi öncelik psikolog..

0|0
    0|0
    • Psikologa götürmek istiyorum ben ama annem izin vermiyor her diyişimde bana beni ablanla papaz etme diyor ne yapmalıyım bilmiyorum çocuk içine kapanık konuşmuyor bizle ona karışmamıza da karşı odasına girince çıldırıyor resmen anneme tekme atıyor bazenleri tatlı dille konuştum ama olmuyor bilmiyorum :(

• bak net söylüyorum, bugün önlemini almazsan o çocuk yarın evden kaçar ve sonu hiç iyi olmaz.. ablan neden karışsın ki psikoloğa hem? kesinlikle tek çare bu ya da bir psikologla sen görüş ve nasıl yaklaşman gerektiği konusunda sana bilgi versin. 14 yaşında çünkü tam ergenlik çağı en iyi psikolog anlar..

• İşte ablam hep psikologları saçma bulur onlardan hayır gelmeyeceğine falan inanır ben bu çocuğu psikolaga götürmeye kalksam ablam öğrense bana patlar bana saldırır yani psikologla görüşecem hiç tanıdığım psikologlarda yok çaresizim ne yapacağımı bilmiyorum sürekli uyarıyoruz annem bana bu çocuğun neler yaptığını anlattıydı çocuk mutfakta yemek yaparken annem karışmış sen yapamazsın falan diye çocuk yaparım s*ktir git sen bir b*k bilmiyorsun falan demiş yani bildiğin küfür etmiş nasıl bir çocuk her gün dayak yiyor acımadı diyor acıyor oysa dayak yese de düzelmiyor babam kanı bozuk bunun diyor çocuk duyuyor senin bozuk güzel kardeşim diyor babama ben ne yapacağımı bilmiyorum psikolog arkadaşım yok ki ne yapayım :/ :(

Erkekler Ne Diyor 1

• Çocukluğu kötü geçtiği için böyledir, psikologa gitmesi lazım

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum götürecem annem izin vermiyor beni ablanla papaz etme diyor ne yapacağımı şaşırdım

• Kötü bir sey yapmıyorsun ki

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...