RTE düşmanlığının asıl nedeni din mi?

Herkes dini kullanıyor vs diyecek ama bence şu son zamanki kesim içten içe bu ülkede din istemıyor. Sanki bu ülkede din size zorla birşey yaptırıyor? Nedir bu dine müslümanlığa karşı öfkeniz. Gerçi bunu isteyenler azınlık bir kesim ve öyle kalıcaklar. Unutmayın burası müslüman ülke ve hep öyle kalıcak Allah' ın izniyle. Unutmayın dinde zorlama yoktur. Kimse size napcagınızı söylemıyor. Fakat o ağzınızla dinimizi müslümanlıgımız müslümanlık sorgulanırsa ozmn gerçekden yobaz olunur. Herneyse benım dusuncelerım bu sızın?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Müslümanım diyenlerin yarısından çoğu namaz kılmıyor ve açıkçası ülkenin geleceğinden korkuyorum karşıt paylaşım yapan tıpçı bir arkadaşa gelen mesajlar çok ürkütücüydü senin de başını kesmek lazım tarzı bişeydi ben milliyetçi birisiyim hdp haricinde bütün partilere saygım var ama senin fikrine ters olan birisinin başını kesmeyi düşünmek çok canice

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Tayyip i sevmesinler zorla değil ama DARBE yi nasıl istersiniz be şerefsizler!!! :@

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ülkede değil, siyasette din istemiyorum.

0|0
    0|0
    • nıye dın heryde deilmi?

• haha laik bir ülke. Bacım biz müslüman bir ülkeyın öyle ya da böyle kafanıza sokucaksınız bunu

• Ülkenin anayasasını reddeden herif beni ülkeden kovuyor. Baya ironik.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bune nefret yahu cumhurbaşkanı na olan nefreti dolayısı ile neredeyse vatanı satacaklar

0|1
    0|0
  • Büyük nedeni o. Bu adama düşman olucam dıye hainlık yapıyorlar haberleri yok.

1|1
    0|0
  • Fikrim yok sanırım can sıkıntısı

0|0
    0|0
  • Herşey nefretleri

0|0
    0|0
Yükleniyor...