Facebook hesabınızdan sevgiliniz tüm erkekleri silse tepkiniz ne olurdu?

Facebook hesabınızdan sevgiliniz tüm erkekleri silse tepkiniz ne olurdu? erkekler için de sevgiliniz tüm kızları silse tepkiniz ne olurdu?

0|0
23|1

En İyi Kız Görüşü

• Takmam banane

0|0
    0|0
    • Bencede takılacak bir şey değil

En İyi Erkek Görüşü

• Hepsi gelip geçici.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Hicbir sey, sevgilimi seviyorum ve hic kimse onunla arami bozacak kadar onemli degil, ki gercekten sevdigim arkadaslarim varsa soylerim silmez silersede bana deger vermiyodur

0|0
    0|0
  • Öyle bir sey yapmaya hakkı yok.

0|0
    0|0
  • Erkekleri takan yok zaten silsin. d

0|0
    0|0
  • Güzel olur, mantıklı davranış

0|0
    0|0
  • Benden izin almadan böyle bir şey yapması sorun olurdu. Sinirlenirdim.

0|0
    0|0
  • Tepki değilde, ergen birisiyle çıkmışım diye düşünürüm. iğrenç bir hareket 🌚 Ki bunu yapan da 13-18 yaş arasıdır büyük ihtimal

0|0
    0|0
  • Böyle bişeye izin vermem.

0|0
    0|0
    • Oldu ki yaptı ve sana sonra söyledi

• Ama ona bakarsan sende ona saygı duymuyorsun sonra sevgiden bahsediyorsun sosyal medya hesabı için tartışmanın bile anlamı yoktur

• Eğer sevdiğim hatrı olan arkadaşlarımı sildiyse bu saygısızlıktır ve bunun için daha tartıimaya gerem yoktur. Sevgilim diye ona üstümde her türlü hakkı verecek seğilim herkes duracağı yeri bilicek bilmeyeni de şutlarım

• Zamanında öyle birşey oldu a. ben sevdiğim için beni kiskandigi için hoşuma bile gitti ama Şu an olsa hayatta izin vermezdim çünkü verdiğim sevginin fedakarliğin hiç bir karşılığını alamadım ve brni akraba dedigim bir kisiyle aldatip terketti gitti

0|0
    0|0
  • Silsin haktır. Bende silerim.

0|0
    0|0
  • Sorun yok

0|0
    0|0
  • Öyle saçmalıklar hala devam ediyor mu?
    Ben bunları sadece ergen işi sanırdım.

0|0
    0|0
  • Sorun değil diğer erkeklerle isim olmaz sevgilim varken..👼

0|0
    0|0
  • Silsin aferin ona

0|0
    0|0
  • Oyle salaklarla sevgili olmuyorum ha bir hata yaptim olduysam hemen hatami telafi ederim

0|0
    0|0
  • Facebook şifremi nerden bulmuş :D

0|0
    0|0
    • Sen verdin :)

• Çıkartırım

• Helal olsun :)

• Öyle ergenlerle çıkmıyorum.

0|0
    0|0
  • Herkesi silmesi sıkıntı olur

0|0
    0|0
    • Sadece erkekler kızlar kalıyor sonuçta nereden bilecek o senin akraban mı değil mi?

• Bana göre bana aynısı yapılsa önemsemezdim benim sevgilim herkesten önce gelir ayrılmayı düşünmem ilerde ayrıldım pişmanlık yaşarmıyım hayır benim ona verdiğim değer kalır kızlar silinmiş çokta önemli değil.

• Değer vermediğim biriyse silmesine izin veririm. Ama lise arkadaşlarım vs. ise silmem ve sildirmem. Her ne kadar en özeli ben olsam bile benden hariçte bir hayatı var. Saygı duyarım

• Onun hesabında kız bırakmazdım ben de

0|0
    0|0
  • kızları silerdim, net.

0|0
    0|0
  • Çok mutlu olurdum😊😀

0|0
    0|0
  • valla bizim kavga mevzumuzda bundan fakat bizimkisi ben 2 tane kızdan huylanıyorum silmesini istiyorum silmiyor o yuzden ayrıldık gibi birşey

0|0
    0|0
  • Hiç ilgilenmem. Hatta beni yormadan sildiği için teşekkür ederim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...