Dışarıda bir annenin bebeğini emzirmesi sizi rahatsız ediyor mu?

Ediyor diyenler gelsin bakıyım bir.

Tartışıcaz :DDışarıda bir annenin bebeğini emzirmesi sizi rahatsız ediyor mu?

Güncellemeler:
Soru çok süper seçilmiş haliyle görüşler geliyorda geliyor :D O yüzden tek tek cevap vermek istemedim buradan kendi düşüncemi belirteyim.

Tamamen kadına nasıl bakıldığıyla alakalı bir durum. Biri bakar sadece bebeğin ihtiyacını gideren bir anne görür, diğeri bakar cinsel obje görür. Nasıl düşünürsen öyle görürsün. O yüzden rahatsız olanlara abazan demekten çekinmiyorum :D Tahrik oluyorum demiyor da rahatsız oluyorum diyor. Uyanık seni :D

0|2
45|51

En İyi Erkek Görüşü

• asıl ben ay memem görünür deyip çocuğunu emzirmeyen yobazlara çocuğunu aç bekletenlere ayar oluyorum.

4|2
    1|2
    • eee, üstad necip fazıl ne demiş ; Uygarlığa engelmiş takke türban cüppeler, bize yobaz diyor hippi ayyaş züppeler !
      Ulan genişlik ne zamandan beri medenıyet oldu. Namusunu korumakta ne zamandan beri yobazlık oldu?

• @BayJooker Yasa kardes cok iyi bir cevap zuppe ve hippilere.

• teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• Vallahi bıktım bu örümcek beyinlilerden. Eğer emzirmek için bir oda şansı varsa kadın oraya gider zaten. Ama yoksa bunu yapmaya mecbur el kadar çocuk anlayamaz. Bizim toplumumuz öyle bir toplum ki sokakta dayak yiyen aşağılanan tacize uğrayan kadının yanından kedi gibi geçer, üstüne kadının suçlu olduğunu hakettiğini düşünür, çünkü cesareti gücü onu korumaya "İNSANLIK" yapmaya yetmez. Ama bebeğini emziren veya sevgilisiyle eşiyle el ele dolaşan kadın gördü mü hemen or. spu damgasını yapıştırır. Kadının dayak yemesi değil sevilmesi ayıplanır. Beyinlerinizi kullanın, kitap okuyun, film izleyin...

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 50

• bunun için zaten örtüler var cogu anne onu kullanıyor
    cocuk bu kücükse eger açıktıysa
    zor olur onun için

1|0
    0|0
  • geçenlerde bir sabah mağazaya girdim bilirsiniz sabahları boştur mağazalar erkek katında çıktım fazlada büyük değidlii çocuk o kadar çok ağlıyorki kadın emzirsme mi emzirmesem mi diye bekliyordu tekte ben vardım. çocuğun harekerleri tamamen meme istiyordu. kadın benden utanıyordu. Abla emzir dedim bu ayıp değil çocuğun ağlaması daha üzücü. kadın emzirdi düşünmek lazım biraz sadeceee

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • rahatsız etmiyor, cinsel obje değil, bebeğini besleyen bir anne görüyorum.

1|0
    0|0

• Etmiyor, laf edenler ağır sığ düşünceli yobaz'dır.

1|0
    0|0
  • Hayır etmiyor...

1|0
    0|0
  • Rahatsız etmek değil de doğru bulmuyorum.

2|0
    0|0
  • yooo gayet doğal ve normal

1|0
    0|0
  • Annelik gibi bir duygu çocuğu açken emzirmek ister normaldir. Kdh Doğum servisi stajı aklıma geldi 😊 rahatsız olmam tahrikte olmam olana gıcık olurum 😬

1|0
    0|0
  • etmiyo ama tartışalım😶

hadi hadi vur bana 👊

1|0
    0|0
  • Musluman kadinlarin gogsunu erkeklerin gotebilecegi yrlerde cikarip co ugunu emzirmesi haramdir. Mutlaka gogsunu gostermeden emzirmesi gerekir. Cocuklugumda Cahil koylu karilari milletin icinde memesini cikarip hic cekinmeden cocugunu emzirirlerdi cok yanlis.

0|0
    0|0
  • Olayı meme olarak göreni rahatsız eder. Ama Bebeğin beslenmesi olarak gören mantıklı hiç kimse bundan rahatsız olmaz hatta dönüp bakmaz önemsemez olanı biteni

1|0
    0|0
    • Balede öyle mesela.. Bazılarına göre dötünü başını açmak bazılarına göre sanat. Aklı olmayan anlamaz işte yapacak birsey yok

• Düşünce farklılıkları böyle zamanlarda çıkıyor ortaya

• asla rahatsiz etmez beni, bebegini besliyo sonucta

1|0
    0|0
  • Emziren bir kadına bakacak kadar alçak değilim..
    Ayrıca eşim evladımı o şekilde emziremez.. Bunun bir örtüsü var. edebe yakışır..
    Siz nerede yaşıyorsunuz bilmem ama bizim ülkemizde ördeğe / damacanaya tecavüz edenler var..
    Mahremim mahrem kalmalı..

0|1
    0|0
  • Yoo etmiyo. İstediği yerde emzirsin bana ne.

1|0
    0|0
  • bebe adının karnındayken tahrik olan var bundan olma mı la bu resmi büyüt koy ona bil saldıran olur. d

1|0
    0|0
  • Etmiyor.

1|0
    0|0
  • Rahatsız etmiyor.

1|0
    0|0
  • Duble yol dedi yahu 😅

1|0
    0|0
  • Bebek açlıktan ölürse napcak

1|0
    0|0
  • hayır, üstelik çok tatlı geliyor.

1|0
    0|0
  • Senin annen bir melek yavrum 🙈

1|0
    0|0
  • Bebeğini emziren kadın cinsel obje değildir rahatsız olmam

1|0
    0|0
  • Gif güzel sen boşver 😊😊

1|0
    0|0
  • Hayir... rahatsiz olmam

1|0
    0|0
  • valla hiçde rahatsız olmam. En doğal şey.

1|0
    0|0
  • etmez

1|0
    0|0
  • Miranda kerr emzirebilir sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Tabi ki rahatsiz olmam. Annelik vazifesinden rahatsizlik duyulur muymus hic

1|0
    0|0
  • Beni etmez ama emzirmemesi lazım bunun dışarısı bunun yeri değil

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 44

• Kimse memesini açarak emzirmiyor. İlla ki üstünü kapatıyor kendini düzenliyor vs. Vallahi bebekler öyle üç saat dört saat emmeden duramazlar hele iyice ufaksa. Mecburen emziriyorlar; yapacak bir şey yok. Avm ler bu konuda güzel emzirme odaları var ancak yer yoksa sote bir yerde emzirecek ne yapsınlar.

1|0
    0|0
    • Cinsel obje olarak bakanlarda var malesef

• @Johhn ayak tırnağına kadar kapalı olana da şehvetle bakan var. Karakter meselesi ne yapsak öyle o tipler :)

• Allah islah etsn bisy demiyorm olumlu dunya uzuluyorm sadece :((

• Hayır. Çünki memeler tüm canlılarda evlatlarını yemlemek için verilmiş. Erkeklerin ihtirasını söndürmesi için değil. Onun için de Anne memesi ve çoçuk hiç kimi ilgilendirmemelidir.
    Ama ben olsam üzerimi bişeyle örterdim. Çarşap falanla. Hani mutlu anımıza kimse şahit olmasın diye. Örtmeyenlere de kötü bakmam.

1|0
    0|0
  • Görünmemesi için şeyler var zaten genelde onları kullanırlar. Bana göre sorun yok.

1|0
    0|0
  • Etmiyor.

1|0
    0|0
  • Hayır etmiyor.

1|0
    0|0
  • Tabiki rahatsız etmez ama herseyin bir yeri var bence. Herkesin ortasında emzirilmemeli diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Hayir, rahatsiz etmez
    Cok zor durumda kaliyor kadinlar ya bebek emzirmek icin

1|0
    0|0
  • Güncellemen katılıyorum.
    Rahatsız oluyorum diyem ağır sapıktır.
    Son derede insani, doğal bir durum bu.

1|0
    0|0
  • Beni rahatsız etmez ama bazı Dağlı'n düşüncedeki insanlar bunu hoş karşılamayıp bazı adam gözüken şerefsizlerde bu görüntüden tahrik oldukları için ben olsan emzirmem evden çıkmadan sütümü sağarım biberonla çocuğuma veririm

2|0
    0|0
  • Hayır masum bir olay.

1|0
    0|0
  • Yoo aksine yumusuyorum ne güzel evladını doyuruyor diyorum ama mumkunse daha uygun bir yerde yapmalı yine. Mecburi durumları bilemem

1|0
    0|0
  • Hayir tabiki

1|0
    0|0
  • etmiyor

1|0
    0|0
  • Hiö rahatsız etmez

1|0
    0|0
  • Rahatsız olan neden rahatsız oluyor merak ediyorum. #ÖzgürceEmzirin

1|0
    0|0
  • Hayır gelmiyor. Neden gelsinki😊cok sevimli bence.

1|0
    0|0
  • Etmiyor.

1|0
    0|0
  • etmez, ama neden dışarıda emziriyor?

0|0
    0|0
  • Emzirsin bir zahmet bebe o ya

1|0
    0|0
  • No sorun abartmaya gerek yok

1|0
    0|0
  • Yoo etmiyor :)

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Rahatsız ediyor. Çünkü gerekli birşey değil. Bebek emzirme kabinleri yaygın olmasada varlar ayrıyetten süt sağılıp biberona konulabilir.

0|0
    0|0
    • Gerekli birşey değil?

• Kabin kullanma, sütü sağma, daha sakin biryer bulma gibi seçenekler varken yol ortasinda emzirmek olmazsa olmaz degil

• hayır niye etsindiki :)

1|0
    0|0
  • Hayır. Rahatsız olanlar rahatsız ediyor ama.

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • Ben 2 yaşına kadar emzirdim. Yer mekan umrumda değildi.

1|1
    0|0
  • Yo etmiyor :)

1|0
    0|0
  • Dışarıda emziren bir anne görseydim yorum yapardım ama hiç denk gelmedim

0|0
    0|0
  • Hiç dısarda emziren görmedim.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam