Güvenliğinizle ilgili endişe duyuyor musunuz?

Türkiye güvenli bir ülke mi? Beklemediğimiz anda güvenliğimizi tehdit eden olaylara maruz kalmamız güvenliğinizden endişe duymanıza neden oluyor mu?
#büyükyorumcu

Güncellemeler:
...

0|0
14|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Endişe duymuyorum. Gerektiğinde her kez gerekeni yapacaktır. Ve turkiyenin çok güzel bir yer olduğuna inaniyorim

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 13

• Artık çok fazla korkuyorum kendim için değil ama oğlum için bişeyler olacağini duşunduğum zaman delirecek gibi oluyorum😞.

1|1
    0|0
  • Turkiye kesinlile guvenli bir yer degil. Kendimi guvende hissetmiyorum!

0|1
    0|0
  • Endişe ediyorum ama cesurum 15 temmuzda kizlarla disaridaydik gec girdik eve bazen cok cesurum

0|1
    0|0
  • duymuyorum

0|1
    0|0
  • Duymuyoruz

0|1
    0|0
  • Durmadan bomba patlayan, birkaç gündür sokaklarında cihatçı tiplerim gruplar halinde gezdiği, idam ve bireysel silahlanma ihtimalinin gündemde olduğu bir ülkede bu soruyu sormak için biraz geç kaldın sanki?

0|1
    0|0
  • İnsan için ecel heryerdedir öldürüleceğimi bilsem vatanımı terk etmem öleceksemde kendi vatanımda ölürüm

0|1
    0|0
  • Tabi ki de. Her an her sey gelebilir basina insanin burda

0|1
    0|0
  • Duymuyorum

0|1
    0|0
  • Güvende değiliz..
    Kötü günler bizi bekliyor eminim..

0|1
    0|0
  • insan evinde guvenlidir

0|1
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Korkmuyorum güvenliğimizden de şüphe duymuyorum. Biz hazırız savaş olursa da ya şehit olucaz ya da g. berticez

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• İnsanı ölümden eceli korur..

Bu inanca sahip insanın korkacağı bir şey olmaz..
    Çünkü ecel birdir.. Tekrar etmez..

#Vesselam

0|2
    0|0
  • 2 gun once bir ülkenin başkentinde onlarca f16 meclisi vurdu. Çok yakinimizda olan meclise gelen her bombada camlar kapilar titredi. Bu ulkeyi canimdan çok severim. Ama malesef guvenlik diye bir sey yok. Sokakta bomba patliyor evde oturayim diyorsun ustunden ucaklar geciyor. Sabah disari ciktim millet normal ucak sesi duysa bile yukari bakip panikliyor. Çok acı gercekten.

0|1
    0|0
  • Hayr kanks

0|1
    0|0
  • Duyuyorum güvensiz bir ülke sonuçta

0|1
    0|0
  • Hukuğun işlemediği hiç bir yer güvenli değildir. Türkiyede darbe olsada olmasada işlemeyen bir hukuk otokratik bir rejim ve cehalete bezenmiş bir zihin mevcuttur. Şimdi sen söyle güvende miyiz?

0|1
    0|0
  • Hayır duymuyorum.

0|1
    0|0
  • Böyle bir düşüncem yok. Ülkemiz, her ülke kadar güvenli. Üstelik son olayların, kişilik hakları ve özgürlükle alakası olduğunu da düşünmüyorum. Demokrasinin kalesi fransa da neler olduğunu görüyoruz.

0|1
    0|0
  • Korkmadığını söyleyen ağır yalan söyler, ayıp eder!

0|1
    0|0
  • evet
    türkiye = orta doğu

0|1
    0|0
  • Ankara da yaşıyorsanız hergün kefenle dışarı çıkıyorsunuz demektir

0|1
    0|0
  • Hayir yeterki 2 gun onceki gibi hep birlik olalim...

0|1
    0|0
  • Bu ülke öyle bir hale geldiki, her an her şey olabilir.

0|1
    0|0
  • Ne övülecek ne de dövülecek diyelim

0|1
    0|0
  • Hayır duymuyorum ülkemde gayet güvende hissediyorum kndimi bu ülkede doğdum bu ülke icinde ölürüm.

0|1
    0|0
Yükleniyor...