Sinirim bozuk ailemle bir kavga yüzünden küstük nasıl rahatlarım?

birkaç gün önce bir kavgaya karıştım kavga akrabalar arasında geçiyordu akrabaları çok ağır bir şekilde dövdüm baba tarafındaki bütün akrabalarım bana hakaret ediyor hep suçluyor sinirlerim çok bozuk ne yapıcam nasıl rahatlıyacam?(bildiğiniz ailem beni artık istemiyor benden nefret etmeye başladılar buda sinirimi bozdu)

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Keşke neden dövdüğünüde anlatsaydın daha ayrıntılı yardımcı olurduk

0|0
    0|0
    • kardeşim herşeyi söyledim nedeninide söyledim yinede bana küfredip hakaret ediyolar en sonunda sinirden babama falanda saldırıcam bu sefer dahada çok küfretcekler ne kadar gerçekleri ve neden dövdüğümü söylersem söyleyeyim bunlar yinede bana dahada fazla kin ve nefret besliyorlar normal birkaç kez vurup bağırsam pek bişy demezlerdide birazda olsa bendede suç var dostum hastanelik etmişim çocukları ahaha birisi kör olmuş diğeride yatalak kalmış :D :D

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşın çok genç. bu yıllarda normaldir. daha sakin olup kendini kavga etmeden savunmayı kabul etmttirmek için politika ve strateji geliştirmeyi öğrenmelisin. 10 yıl sonra bu günü hatırladığında kendnde çok kabahat bulacaksın. emin ol.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Uzak dış hepsinden bir müddet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• duvarları yumrukla

0|0
    0|0
  • Evi terket

0|0
    0|0
  • Ben bana böyle davrandıklarında kaçmayı intiharı hepsini düşündüm çünkü insanın gözü kararıyo yaa çoooook kötü bişi bu ama sonra geçio

0|0
    0|0
    • görüşleriniz için saolun arkadaşlar :)

Yükleniyor...