Ya gercekten bana yardim edicek akil fikir vericek bir arkadas dost varmi?

bir sorunum var. ve bu. beni cok uzuyo canim uaniyo. yardim edecek biri varmi?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• anlatsaydın da fikir sunsaydık

0|0
    0|0
    • Simdi benim yakin gordugum bir arkadasim vardi. aramiz iyiydi aslinda. sonra ben biraz onun ustune gittim falan benden kacmaya basladi. cevqo vermemeye mesaj atmamaua aramalarima donmemeye basladi. o kdr yazdim. ki soyle bir olay olmustu. eskiden bir arkadasim bana cvp vermedigi icin pat. diyeviletisimi kestigi icin uzulmustum. o da demistiki bu cok yanlis falan demisti. ama kendisi aynisini yapiyor. ne cevap atıyo nede geri dönüyo aramalarıma.. en azından adam yerine koyup bir cevap atabilir cok canımı acıttı yaptıgı. pat diye iletişimi kesti.. hiç beklemezdim böyle bir davranış anlıyomusun

• neden

• her arkadaş dost değildir ve arkadaş satar çeker gider işte böyle dost ise hatanda bile bırakmaz seni

En İyi Kız Görüşü

• anlat dinleriz :)

0|0
    0|0
    • Kiz grubunuz var watzapta. bir taneckizin dedimodunusu yapiyosunuz iste hepiniz. gomdunjz kizi falan. sonra kiz foto paylasiyo begeniyosunjz arkdasnzda size diyoki ayse o kadar gomduk kizi gidip fotoyu begeniosun ya dese alinirmisijiz? Diger arkadaslariniz da var grupta. ne dunusursunuz?

• hayatıma müdahele edecek ne yaptığıma karışacak kadar yakın arkadaşım yok olmaya çalışana da mesafe koyuyorum zaten :)

• Karismiyoki soruyosadece

Erkekler Ne Diyor 15

• anlatırsan bişeyler deriz.

0|0
    0|0
    • Simdi benim yakin gordugum bir arkadasim vardi. aramiz iyiydi aslinda. sonra ben biraz onun ustune gittim falan benden kacmaya basladi. cevqo vermemeye mesaj atmamaua aramalarima donmemeye basladi. o kdr yazdim. ki soyle bir olay olmustu. eskiden bir arkadasim bana cvp vermedigi icin pat. diyeviletisimi kestigi icin uzulmustum. o da demistiki bu cok yanlis falan demisti. ama kendisi aynisini yapiyor..

• insanlar konu kendileri olduğunda söylediklerini unuturlar.

• 2. cide kiz grubunuz var watzapta. bir taneckizin dedimodunusu yapiyosunuz iste hepiniz. gomdunjz kizi falan. sonra kiz foto paylasiyo begeniyosunjz arkdasnzda size diyoki ayse o kadar gomduk kizi gidip fotoyu begeniosun ya dese alinirmisijiz? Diger arkadaslariniz da var grupta. ne dunusursunuz?

• Noldu bakalm :/

0|0
    0|0
  • Anlat bakalım

0|0
    0|0
    • Kiz grubunuz var watzapta. bir taneckizin dedimodunusu yapiyosunuz iste hepiniz. gomdunjz kizi falan. sonra kiz foto paylasiyo begeniyosunjz arkdasnzda size diyoki ayse o kadar gomduk kizi gidip fotoyu begeniosun ya dese alinirmisijiz? Diger arkadaslariniz da var grupta. ne dunusursunuz?

• nedir sorunun

0|0
    0|0
  • Bana yazabilirsin

0|0
    0|0
  • Görüş bildirebileceğim bir konu ise elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

0|0
    0|0
    • Simdi benim yakin gordugum bir arkadasim vardi. aramiz iyiydi aslinda. sonra ben biraz onun ustune gittim falan benden kacmaya basladi. cevqo vermemeye mesaj atmamaua aramalarima donmemeye basladi. o kdr yazdim. ki soyle bir olay olmustu. eskiden bir arkadasim bana cvp vermedigi icin pat. diyeviletisimi kestigi icin uzulmustum. o da demistiki bu cok yanlis falan demisti. ama kendisi aynisini yapiyor.

• İyi anlaştığın bir arkadaşının evini bilmemen biraz garip. Söyleyecek birşey bende bulamadım. Allah başka dert vermesin diyebilirim şuanda.

• aynı semtte oturmuyoruz yer olarak biliyorum ama sokagını falan bilmiyorum oyle detaylı.

• anlat

0|0
    0|0
  • Ewt sor bnde sııkıldımya bari sana yararım olsun anlat knk

0|0
    0|0

• Ooo allah yardımcın olsun knk

• 2. ciside Kiz grubunuz var watzapta. bir taneckizin dedimodunusu yapiyosunuz iste hepiniz. gomdunjz kizi falan. sonra kiz foto paylasiyo begeniyosunjz arkdasnzda size diyoki ayse o kadar gomduk kizi gidip fotoyu begeniosun ya dese alinirmisijiz? Diger arkadaslariniz da var grupta. ne dunusursunuz? Alindi buna arkadasim.

• Söyle bakalım?

0|0
    0|0
  • Anlat bakayım güzin abine derdini

0|0
    0|0
    • Simdi benim yakin gordugum bir arkadasim vardi. aramiz iyiydi aslinda. sonra ben biraz onun ustune gittim falan benden kacmaya basladi. cevqo vermemeye mesaj atmamaua aramalarima donmemeye basladi. o kdr yazdim. ki soyle bir olay olmustu. eskiden bir arkadasim bana cvp vermedigi icin pat. diyeviletisimi kestigi icin uzulmustum. o da demistiki bu cok yanlis falan demisti. ama kendisi aynisini yapiyor. ne cevap atıyo nede geri dönüyo aramalarıma.. en azından adam yerine koyup bir cevap atabilir cok canımı acıttı yaptıgı. pat diye iletişimi kesti.. hiç beklemezdim böyle bir davranış anlıyomusun

• Sende onu umursama ben olsam öyle yapardm iyice yani kendini bir halt sanmasın

0|0
    0|0
  • anlat özelden derdini çare bulalım :)

0|0
    0|0
    • Simdi benim yakin gordugum bir arkadasim vardi. aramiz iyiydi aslinda. sonra ben biraz onun ustune gittim falan benden kacmaya basladi. cevqo vermemeye mesaj atmamaua aramalarima donmemeye basladi. o kdr yazdim. ki soyle bir olay olmustu. eskiden bir arkadasim bana cvp vermedigi icin pat. diyeviletisimi kestigi icin uzulmustum. o da demistiki bu cok yanlis falan demisti. ama kendisi aynisini yapiyor. cevap. vermiyor donmuyor..

• arkadaşlıklar böyledir. her an başlayıp her an bitebilir. arkadaşlıklara inanmamamın sebebi de böyle saçma sapan şekillerde iletişim bir anda kopar. çok üstüne gitme. Dönerse senindir. Dönmezse hiç senin olmamıştır.

• Elimden geldiğince dinlemeye çalışırım bir çözüm buluruz :/

0|0
    0|0
    • Simdi benim yakin gordugum bir arkadasim vardi. aramiz iyiydi aslinda. sonra ben biraz onun ustune gittim falan benden kacmaya basladi. cevqo vermemeye mesaj atmamaua aramalarima donmemeye basladi. o kdr yazdim. ki soyle bir olay olmustu. eskiden bir arkadasim bana cvp vermedigi icin pat. diyeviletisimi kestigi icin uzulmustum. o da demistiki bu cok yanlis falan demisti. ama kendisi aynisini yapiyor.

• sana değer verdiğini düşündürmek derken ne demek istedin?

• Boşluktadır yanında biri olsun istemiştir ve o da seni kurban seçmiştir. Değer vermemiştir ama veriyor gibi davranmıştır ve sen öyle sanmıştırsın.

• Sorunun nedir

0|0
    0|0
  • söylersen herkes yardımcı olur kardeş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• canım uanıyo nedir? buyur anlat

0|0
    0|0
  • Sor yardımcı olacağım birşeyse olurum

0|0
    0|0
    • Kiz grubunuz var watzapta. bir tane kizin dedikodunusu yapiyosunuz iste hepiniz. gomdunuz kizi falan. sonra kiz foto paylasiyo begeniyosunjz arkdasnzda size diyoki ayse o kadar gomduk kizi gidip fotoyu begeniosun ya dese alinirmisijiz? Diger arkadaslariniz da var grupta. ne dunusursunuz?

• Dinlerim söyle

0|0
    0|0

• arkasından konuşup sonra da resmini beğendiysem karaktersizim demektir ki..
      Haklısınız derim..

• anlatabilirsin

0|0
    0|0

• kızlar arasında oluyo böyle şeyler takma. biraz umursamaz ol hassas davranma alınma bişeye.

• Anlat

0|0
    0|0
Yükleniyor...