Kizlar bir bakarmisiniz ya lutfen 😢?

Kiz grubunuz var watzapta. bir taneckizin dedimodunusu yapiyosunuz iste hepiniz. gomdunjz kizi falan. sonra kiz foto paylasiyo begeniyosunjz arkdasnzda size diyoki ayse o kadar gomduk kizi gidip fotoyu begeniosun ya dese alinirmisijiz? Diger arkadaslariniz da var grupta. ne dunusursunuz?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Böyle de ikiyüzlüyüm işte sizene de. Yeni wp grubuna geç ordan diğerlerini göm

0|0
    0|0
    • Hayir ya ben dedim o kdr gomdun nie kizin fotusnu begeniosun deddm baskalarnn yaninda. agirmi bu bunda bisi var mı

• Erkeklerde böyle şeyler olmaz. Olsa da ben öyle bişey yapmam. Hadi yaptım desek o lafı konuşamaz. Konuşursa da fena azarlarım.

• Neden

En İyi Kız Görüşü

• yapmazdım dedikodunun da bir adabı var senin ki olmamış azcık iki yüzlülük olmuş canım ya

0|0
    0|0
    • Hayir biz samimi arkadasiz. Samimi arkadasima dedimki o kse dediokusunu yaotin nie gisip fotosunj begendin dedim. 2 yuzlu gibi olmussun

• Sen burda alinirmiudun

• yani grupta yüzüne vurmak çok iyi bişey değil haklıyken haksız duruma düşmüssün alınmak değil de bozulurdum

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayır

0|0
    0|0
  • tavşanca konustun kız tane tane anlat şu işi :)

0|0
    0|0
    • Simdi watzap grubu var. Sende cok yakin oldugun arkadasna diyosunki daha demin fatmann dedikoudunu yaptik yaptin o kadar nie gidip kizin simdi fotosunu begendin diyosun

• Neden ki

• hayır yani neden bana öyle diyorki begenirim begenmem bana kalmış birşey arkadaşım bunu bana vuruyorsa bana iki yüzlü birisin sen demek istiyordur

Kızlar Ne Diyor 1

• Yani biraz garip değil mi tatlim. Baska grup kurar senin dedikodunu yapariz kizlarla

0|0
    0|0
Yükleniyor...