Fethullah Gülen 'in marketleri kapanıyormuş, bunun sebebi ne olabilir?

Demin komşudan duydum, A 101 kapanır mı bilmiyorum ama bizim burda "çağrı semt" diye bir market var yurt genelinde her yerde var İstanbul'da bütün hepsi kapanacak mış.

Komşu "millet taşlar diye kapatıyorlar herhalde" dedi sizce neden?

BİLİYORUM VATAN HAİNİ 'NİN BİR ŞEYİ KALMAMALI BU OLAYLAR YÜZÜNDEN OLDUGUNU AMANEDEN?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• bir haber sitesinde okuduğum kadarıyla;
    A-101 marketlerinin yönetimi sanıyorum 2013 yılında satılmasıyla da değişti. Gülen cemaatine mensup olduğu iddia edilen Aydın ailesi tarafından satın alınmıştı.
    Aydın ailesinin a101 dışında Memorial Sağlık Grubu, English Home , Aydın Örme, Susesea , TAFF Yapı , PizzaLazza , SaloonBurger gibi markalarda sahipliği bulunmaktadır.
    ALINTIDIR.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• 101 şeytani bir rakamdir. Subluminal message çok az faek edilir. Ee feto$ haini şeytan olduğuna göre gayet doğal A-101 ismi. Almayın , aldirtmayin !

1|1
    0|0
  • Fetonunsa devlet el koyar başkasına satar😂😂 yani a101 değil b101 olur ya da adı her neyse ışte. Ama öyle birşey olsa medyaya düşerdi mutlaka. Onlar korkudan kapatmistir.

1|0
    0|0
  • ben onu bilmemde bulunduğum ildeki gençleri topladım ben bütün fetocuların evini basıcaz yaşatmicaz memlekette burası giresun karadenizliyiz delirtmesinler

1|1
    0|0
  • A 101 fetonunmuymuş

0|0
    0|0
  • Fetullah gülenin değilki o market

0|0
    0|1
  • Her komşudan duyduğuna inanma evladım

0|0
    0|1
  • yurt genelinde öyle bir yer yok ama