15 Temmuz olayından sonra arkadaşımla bozuştum?

Siyaset yüzünden aramızın bozulması doğru bişey değil elbette, zaten siyasi görüşümüz farklı olmasına karşın 5 senedir arkadaşız yediğimiz içtiğimiz ayrı değil fakat ben bu konuyu "siyaset" olarak görmüyorum. O gece zaten fazlaca tartışmıştık darbeye destek verdiğini söylediğinde. Birkaç gündür de konusmuyoduk az önce aradı ama açasım gelmedi ve soğudumu hissettim. Haksız mıyım?

Güncellemeler:
Darbe = esirlik
Haksızsın diyenleri anlamıyorum. Bu bir siyasi mevzu değil

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Darbe olunca o çok sevmediği hükümet düşecek ve Türkiye süper güç olacak zannediyordu sanırım bu zihniyetteki insanlar. Bence iletişimini kesmen kendi iyiliğine olur.

1|0
    0|0
    • "Darbe olsa da tayyip asılsada şöyle tüm partiler kapansa da bir rahatlasak" lan nereye rahatlıyon cahil

En İyi Kız Görüşü

• Senin gorusun nedir onun gorusu nedir

1|0
    0|0
    • İkimiz de akp yi desteklemiyoruz öyle diyeyim. Ama onun ki aşırı düşmanlık, gözü dönmüş. Tayyibi asmaya giden her yol mübahmış, yaşasın darbe! imiş...

• Hayatinda darbeye gormeyen bir o degil nerdeyse sokaga dokulenlerin hepsi gormemisti gormus olsalardi su durum yasanmazdi konu bu degil olmayacaksan olma arkadas zaten bu tur seylerden araniz bozuluyosa siz ark falanda olmamissiniz

• Farklı görüşlerdeyken 5 yıl koruyabilmissek arkadaşlığımızı, birbirimizi idare edebilmissek şu durumda da ters giden birseyler olmalı değil mi? Var da çünkü.. neyse yorumun için teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 15

• Darbe olamsına imkan yoktu çünkü bu oyunu ABD oynadı Tayyibin eli kuvvetlensin diye.

0|2
    1|1
  • Darbenin fetö tarafından yapıldığını öğrenince eminim onun da fikri değişmiştir..

O geceki tartışmayı unut.. O gece zaten hepimiz olayı anlamaya çalışıyorduk.. Kimse net bir şey bilmiyordu..

1|0
    0|0
    • Soğudum cidden içimden gelmiyor. Onun bütün düşüncelerine hakim olduğum için..

• Darbeye destek verenle ne ısın var zıktırsın gitsin kanks

1|0
    0|0
    • O gece darbe olsa bana mesaj yazamayacakti asalak. Öyle sinirliyim ki en yakın arkadaşım olması canımı daha çok sıkıyor

• "Sevdiklerinizle siyaset yapmayınız. zira siyaset dostlukları zedeler.
    siyasetçiler yollarına devam ederken, siz dostlarınızı yitirdiğinizle kalırsınız." Aristo

0|1
    1|0
  • darbeye destek vermek nasıl bir mantıktır... darbeye destek veren sağlıklı düşünmüyordur. dikkat et seni de üzmesin...

1|0
    0|1
  • Hersey bir sekilde anlasilir da Bu duruma destek verildigini soylemek arkadas degil haindir.

1|0
    0|1
  • Haksızsın

0|0
    1|0
  • Ben susuyorum ama bütün sosyal medya hesağlarımdan yobaz arkadaşlarımı siliyor engeli basıyorum

1|0
    0|0
  • haksızsın 😕

0|0
    1|0
  • haklısın çevreni değiştirmenmi lazım ne

1|0
    0|0
    • Valla herkes birlik olmuş durumda. Çevremin çoğunluğu da koyu ülkücü fakat darbeye karşı hükümetle omuz omuzalar. Bir tek bundan duydum darbeye destek olduğunu. İşin ilginç yanı, bu kişi hayatında darbe nedir görmemiş bilmiyor (keza ben de öyle) Buna rağmen cahil cahil konuşmaları beni çok şaşırttı ve üzdü.

• ilerisi için sıkıntı olacağı belli

• darbecimi oros... hemen engelle

1|0
    0|1
  • Haksızsın

0|0
    1|0
  • sadece senmi artık millet düşmanı oldum o kadar kinliyimki türk milletine yazıklar olsun gerçekten yazıklar olsun ki nasıl allahsız kitapsız bir milletin içindeyim

0|1
    0|0
    • Katılıyorum

• Tarafini anlayamadim ama neyse

• ben kemalistim atatürkçü

• Allah akıl fikir versin.

0|0
    0|0
  • hic acma bence darbeye detek ise

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Millet meselesi basit değil. Aranızın bozulması normal

1|0
    0|0
  • Siyaset yüzünden arkadaşlığı kesmek çook saçma

0|0
    0|0
  • Aranızdaki arkadaşlığa siyaseti katmanız çok saçma ve gereksiz.

0|0
    0|0
  • bence iyi olmuş bizim komşuda öyle vatan haini hepsi ya ona sahip çıksan sende vatan haini olurdun

1|0
    0|0
  • Darbeye destek vermek hainliktir, nankörlüktür. En önemliside insanlık dışıdır.

2|0
    0|0
Yükleniyor...