Arkadaşlar annemle babam boşanıyo?

Defalarca aldattı çalışmıyo doğru dürüst neler yaşadık bir bilseniz siz bilr ağlarsınız. Annemin üstüne yürüyüm senin ağzına... diyip dôvecekmiş kardeşim olduğu için vazgeçmiş. Annem ise girecek ama napıcaz biz :( kaç yıl psikolojik trdavi gordum ya.. Taşınmayı düşünüyoruz ucuz bir şehir var mı her yonden asgari ucretle gecinmek zor biliyorum ama. Başka şansımız yok?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Her türlü daha iyi İstanbul da bile geçinirsin merak etme. Aağğı yukarı aynı şeyleri yaşadım benimde hiçbirşeyden umudum yoktu. Hiç beklemediğin yerlerden mutlu oluyorsun. Allah büyük daha mutlu yaşarsınız. TAbii ki annen için güçlü olman lazım yaşın doğruysa çocuk değilsin artık. Annene destek ol bişey olmaz. Sende çalış

1|0
    0|0
    • Evet 18 yaşındayım yaşım çok büyük olmasada kendimi bildim bileli ôyle şeyler yaşadım ki yaşıtlarımdan hep büyük davranmışımdır 13 yaşımdan beri. Kendimdrn büyükler bile ne ruh sıkıcısız gibi şeyler söylerdi çok şey düsünmek zorunda kaldım hep hesap kitap yaparak yaşadım çok yoruldum artık

• Sen evlenip yeni bir hayat kuracaksın kendin için üzülme anneni düşün. Evleneceksin büyük olasılıkla sana maddi sıkıntılar yaşatmayacak bir erkekle annenin böyle bir kurtuluşu var mı? Bende senden 2 yaş ufaktım abim askerde kız kardeşim de liseye gitme durumundaydı göçmen olduğumuzdan 1 tane akrabamız yok kiraya gittik annem köy kadını 20 senedirde ev hanımı hiç çalışmamış ben öleceğimizi zannediyordum ama aynı zamanda da yaşımın daha genç olduğunu benden ümit bekleyen bir kız kardeşim harçlık bekleyen bir abim ve bu yaşına kadar yorulmuş olan bir annem vardı. İnan bana ne zaman maddi olarak rahatladığımı düşündüysem o zaman daha çok üzüldüm. Ama hırs ettiğim dçnemler çok güzeldi hiçbirşey beni üzemiyordu. Bu tip şeyler seni kuvvetlendirmeli sorumluluklarını düşünmelisin.

En İyi Kız Görüşü

• Boşanması daha iyi.

1|0
    0|0
    • Öyle herşeyi silip atmaktan o kadar yorulduk ki.. Bayramda bile dışarı çıkmayız bayramın olduğnu hissetmeyiz hatta i beni öyle dôvmüştü ki o günde yemek yemeke kalkamamıştım sırtımın ağrısından :(

• Aynı bizim gibi ama daha az.

Erkekler Ne Diyor 3

• Annen dikkat etsin eski koca kurbanı olmasın haberlerde cok duyuyoruz böyle seyleri. üzüldüm. Allah yardımcınız olsun.

2|0
    0|0
  • Üf bira benim annemle babam da bu durumdaydı 😣

0|0
    0|0
  • annenize sahip cikin, neredesiniz ki

0|0
    0|0
    • Kayseri

• kayseri sehir olarak uygun bir arkadasa gitmistim ama argincik falan uygun kiralar

Kızlar Ne Diyor 1

• Kucuk sehirlere gidin bence. Is bulmasida gecinmeside daha kolay olur

1|0
    0|0
Yükleniyor...