İzdivac-ı KS'ye katılmak istermisiniz?

Evet arkadaşlar sonuçlardan sonra İzdivac-ı KS yapmaya karar verdik. Erkek adayları buraya bekliyorum kendinizden bahsedin kızlar karar versin paravanı açalım, bir çay içip kısmetimizi bulalım.

Öncelikle ben Emre 21 yaşındayım, Elektronik teknikeriyim, Uludağda okuyorum halen, biterse mühendis olcaz :D 3 ev 4 tanede tarla var, adaylarımı bekliyorum :D

1|1
4|4

En İyi Kız Görüşü

• 😂 İzdivaç-ı Kizlarsoruyor Sitesine hoş geldiniz beyler bayanlar. Emre Bey 21 yaşında, elektronik teknikeri, Uludağ'da okuyor hayırlısıyla biterse mühündüz olacak :D , 3 ev ve 4 tarlası var. Kesinlikle gay değil :D geçen ki gibi program karışmasın aman diyelim😂
    Taliplerini bekliyore :D

0|1
    0|0
    • Tam bir Esra Erol havası var heee :D Sarışın kız bulun bana Esra hanım :D

• yayın bekliyorum senden, takibindeyim :D

• 😂 tamam tamam srve sevr

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• İstemem ama yan cebim de boş hani :DD

3|1
    0|0
  • Zengin koca adaylarımı bekliyorum ahahahahhz

0|1
    0|0
    • sen evde kalcan :D

• dsalkdsa sustum :D

• Hem soru kapandı, hem konu kapandı, adaylara da gerek kalmadı. Ses kessssssss❣

• 😂😂 ben kendime buldum bı yakışıklı 😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• oooo mevzu büyük geliyorum :D boyum 1.88 kilom 105 :D ama dombili değilim o kadar. tamam tamam biraz genişim :P sakarya üniversitesi siyaset bilimi ve kamu yönetimi son sınıf (5.5 oldu hala son sınıf :D ) Entellektüel seviyem yüksektir genel kültürüm de iyidir ( ciddiyim ) :) 24 yaşımdayım. oğlak burcuyum nedir bu burcun özelliği bilmiyorum hala. ingilizcem çok iyi :) bağnaz , gerici , alkol kullanmayan, sigara içmeyen, kumarı , gece alemleri olmayan biriyim. detayları ve soruları alabilirim tişikirler. yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim :)

0|1
    0|0
    • hemen bir siyasetçi kızımızı bulalım parti kuralım, destek oluruz hepimiz :D

• tabi tabi birlikten kuvvet doğar. hanımı ekonomi bakanı yaparız temiz :D

• Hayır almayım kanks

0|1
    0|0
  • Yokum

0|1
    0|0
Yükleniyor...