Ne hale geldiniz yazik?

Terbiyesiz, avrupa özentili pis insanlar oldunuz. Eski Türk kardeslerim nerde? Noldu Size? Yazdiginiz seyler kalitesiz. Iliski iliski iliski Ama hicbiriniz bes para etmez. Ulan sizin yüzünüzden yurtdisinda utaniyoruz! Dinsiz imansiz insanlarin bile daha Cok ahlaki var! Kendinizi birsey mi saniyorsunuz böyle pis pis konusunca? Gülüyor herkez Size gülüyor. Issiz yanliz kalmis insanlar gibisiniz. Biraz agir basli olun! Terbiyeli olun! Böylelikle batiyorsunuz kimse sizi "cool" veya "cekici" bulmuyor. Migde bulandiricisiniz. Gelmis yabancilar türkiyeye tatile gittik erkekler pis bakislarindan rahatsiz olduk. Tipleri birseye benzese Hadi Neyse deriz. Bu özgüven nerden? Aciyoruz türkiyemize hemde Cok aciyoruz. Düsünürsin ki yurtdisindakiler daha ahlaksiz ama Yok agzimiz acik bakiyoruz sizin durumunuza. Gururlu olun!!!

(Herkez üstüne alinmadim lütfen nadir efendi kisiler var burda)

anlayan anlar.

1|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sokakta soyunan lezbiyenleri alkışlıyan bir toplumdan ne beklersinki
    kuran diyorki insanların cogu müşrik allahın adaletinden sasılmaz sabret

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• üstüme alındım çok acıklı hale geldi

1|0
    0|0
    • Sizin elinizde kardesim... Kardeslerimizin aklini basina getirin lütfen

• valla napıyorlarsa yapsınlar kendi hallerine bırak boşver

Kızlar Ne Diyor 2

• Lütfen dini ve insani ahlakı birbirinden karıştırmayalım. Dinsiz veya farklı dine mensup arkadaşlar da gayet ahlaklı. Sosyal ve vicdani ahlak diyoruz buna. İnsanlıktan geliyor. Yazınızın tek dikkatimi çeken yeri burası olduğu için belirtmek istedim.

0|0
    0|0
  • Haklısın. Türküz derken ırkımıza hakaret oluyor resmen artık

1|0
    0|0
Yükleniyor...