Eşinin acik dekolte giyinmesinden hoşlanan erkek hakkinda ne düşünürsünüz?

Sorum acik.. karisi acik giyiniyo dekolte giyiniyo kocasida bunu hoş ve seksi buluyo hoşuna gidiyo... ne dusunuyosunuz

Güncellemeler:
Guncellll
Cevaplarrrr

0|0
10|10

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• olamazmı üstad? neden olmasın

0|0
    0|0
    • Olmaz demedim sordum sadece;)

• o kadar açık olmadığı sürece giymesinde sorun olmaz sanırım

• eig için teşekkürler üstad :)

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 9

• Ya aslında bir düşündüm de;ev dışına bu düşünceyle çıkınca beynim aşırı ısındı reset etti kendi kendine :/ O derece yani...

0|0
    0|0
  • güzel görünmekle basit görünmek arasında ince bir çizgi vardır ama maalesef günümüzde bu çizgi belirgin değil sorunun cevabına gelince eşinin orasına burasına bakıldığında rahat eden adama adam demem

1|0
    0|0
  • Evde eşiyle birlikte giyiyorsa sıkıntı yok ama dışarıda giymesi hoşuna gidiyorsa ben ona erkek demem.

0|0
    0|0
  • Peki onları sokakta görüp şerefsizce bakanlar hakkında ne düşünüyorsun kardeşim?

1|1
    0|0
  • Agir gvattir

0|1
    0|0
  • Esini guzel gormeyi seviyor demek.

0|0
    0|0
  • her şeyin bir sınırı var ki evli kadın da nasıl giyinmesi gerektiğini bilmeli.
    evet güzel görünmek herkesin hakkı da mini etek giyip orasını burasını açıp millete teşhir etmeye gerek yok

0|0
    0|0
  • pezevenktir. Giyinecekse bana giyinsin. Dekoltesinin altından delik açıp penisimi memelerinin arasında git gel yaptırırdım. penisimi köküne kadar ağzına sokup öksüttürüp tekrar sokardım. Sonra vajinasına kafamı zorlardım

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...