Benim haklarim neler bu durumda?

3 aydir evli biriyle ilişkimiz vardı. Iki gün önce eşi öğrendi. Beni sürekli tehdit ediyor. Hukuken bana nasıl bir dava açabilir.
Rezil edeceğim seni diyor çevremdeki insanlara bunu duyurursa benim bunun üzerine hangi haklarim var?

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• Pis Sürt*k

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• hiçbir hakkın yok. yaptığın rezilliğin ve karaktersizliğin cezasını hem maddi hem manevi çektirme hakkına sahip o kadın.

1|0
    0|0
  • Utanmadan bir de ne hakkım var diyor. Yuh bu ne yüzsüzlük.

Ben kadının yerinde olsam adamla birlikte senin resimlerini boy boy bastırıp her yere asarım. Millet O. p görsün diye !

0|0
    0|0
  • Evliliği dolaylı olarak bozmaya sen sebep olduğun için her türlü maddi manevi hakkı var. Heleki basvuruyu yapan kadinsa vay senin haline.

0|0
    0|0
    • Ne başvurusu?

• Savcılığa suç duyurusu başvurusu. Tüm telefon görüşmesi ve mesajlasmalarinizi silseniz bile geçmiş dökümanda yedeklenir güvenlik amacli ve bunlar delildir. Vay senin haline. Davada savciliga suc duyurusu basvurusu yapan kadin seni maddi manevi mahveder. O bir kadin ve devlet evlilikte ona cok hak verdi artik

• Ben yaptigimi inkar edip olanlardan kaçmadım zaten. Bizzat kendim attım fotoğrafların konuşmaların yedeklerini. Aksini inkar etmiyorum.

• Maalesef fazla bir hakkın yok. Herkes o kadar bekar varken neden evli birini tercih ettin diye soracak. Aşık olman masum göstermeyecek kusura bakma.

0|0
    0|0
  • Büyük s. çtın

0|0
    0|0
  • pek bir hakkın yok sadece seni tehdit etmelerini kayıt altına alırsan bir hakkın doğar. Oda ispatlaya bilirse seni rezil eder bir görüntünüz falan varsa..

0|0
    0|0
  • evli biriyle ilişkin vardı ve hala haklarım diyorsun?

0|0
    0|0
  • kaşarlık haklarını bilen pek yok die düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • Yardımcı olabilirim

0|0
    0|0
  • Sürüm sürüm süründürür inş karısı seni mahkemelerde 😀

0|0
    0|0
  • Benimde başıma böyle birşey geldi

0|0
    0|0
    • Nasıl bir yol izledin

• ne sen sor nede ben anlatayım

Kızlar Ne Diyor 12

• önceden üçüncü kişiye tazminat davası açılabiliniyordu. fakat artık öyle bir şey kalmadı diye biliyorum

0|0
    0|0
  • hicbi hakkin yok iyi olmus evlilerden uzak durursun artik kolay eriyen peynir seni

0|1
    0|0
  • Rezil olmayı hakediyosun

0|0
    0|0
    • Bunları dinlemeye gelmedim boş yapma

• Millet cocuk bile yapip insan icine cikiyor. Basina bir sey gelmez ama sen de kadinin ustune gitme sucunu bil.

0|0
    0|0
  • İnsallah eder, para cezasi hersey yapar sana , rezil olmanda cabası oh canima degsin

0|0
    0|0
  • Hicbi hakkin yok

0|0
    0|0
  • Hiçbir hakkın yok

0|0
    0|0
  • O kadının hakkı çok. Senin yok... Bari utan be bunu yap bari

0|0
    0|0
  • Sessiz kalma hakkına sahipsin bence.

0|0
    0|0
  • Bencede rezil etsin seni

0|0
    0|0
  • Hiç bir hakkın yok ispatlarsa sıkıntı olur senın ıcın cunku kanunen yasak

0|0
    0|0
  • Valla bisey yapamaz yani sonucta sen zorla birlikte degildin yayabilir cevresine senin cevrene

0|0
    0|0
Yükleniyor...