Telefon dolandirldik !! Nasil hakkimizi arayabilirz?

Arkadaşlar televizyondan telefon sipariş ettik. telefon geldi ama gösterilen telefon değildi. kotu bir telefon du ve bizde hakkımızi aramak istiyoruz. nababiliriz bilen arkadaşlar varsa yardim edin lutfen.

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• tüketici haklarına baş vur

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tv den telefon almaniz hata zaten su veriyim dur

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hiç birşey yapamayacaksın. O kadar uyarıyorlar televizyondan almayın bir şey diye. Kaç kişi dolandırıldı bu yüzden hiç mi düşünemediniz bacım be

0|1
    0|0
  • Eğer su sacma sapan yarismalar yapan kanallar gibiyse yani arabanin herseyi tamam deposu dolu niye calismiyor bilene. 7000 tl falan diyenler varya eger o tip bir kanalsa hakkinizi aramaniz cok zor çünkü o kanallarin yurtdışı ile ilgisi var bundan dolayida kapatilamiyor zaten bu konuda biraz uyanik olun bisssuru haberler cikiyor ucuz diye guveniyosunuz olan bu oluyor gecmis olsun ben bu saatten sonra dolandirilan insanlara uzulmuyorum çünkü onca haber yapılıyor biraz uyanik olsunlar.

0|0
    0|0
  • hukuğa başvurursun ama harcayacağın emeğe değmez açıkcası ve avukata da para verirsen 1 alacağın varken 3 verirsin. tv den telefon almak aptallıktır. nasıl yaptınız bu hatayı

0|0
    0|0
  • Fake iPhone alanlardan mısınız

0|0
    0|0
  • Soğuk bir su içmelisin o televizyondaki şahıslara ait binlerce dosya var fakat sonuş yok bariz dolandırıcı onlar neden öyle bir hataya düştünüz

0|0
    0|0
  • Hic bir cacık yapamazsin.

0|0
    0|0
  • tüketici haklarına git ama pek başarılı olmazsın geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • tüketici mahkemesi var

0|0
    0|0
  • Çare hukuk.

0|0
    0|0
  • Televizyondan telefon alacak kadar slaklar hala kaldi mi ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Faturasi varsa elinde tuketici haklarina gore 2 hafta icinde mazeretsiz iade edebiliyorsun diye biliyorum bir numara bulup ayrintili ogrenebilirsin

0|0
    0|0
  • Soğuk su iç canım. Minareyi çalan kılıfını hazırlamaz mı sanıyorsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...