Düğün seven var mı?

gerçekten soruyorum düğünlerde eğlenebilen var mı? hep aynı şarkılar müzikler üstelik berbat solistler olur genelde. dandirik bir pasta ki yemesen daha iyi. ortalıkta koşuşan çocuklar zaten sürekli stresli sinirli gelin ve damat yalandan gülmeye çalışır. şık olduğunu sanan birbirinden rüküş tipler ve asla tanımadığın bilmem kimin bilmem nesi akrabacıklar.
düğünleri gerçekten seven var mı?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Dugunleri sevmeyen birileri gormek guzel..

0|1
    0|0
    • soruyu umutsuz sormuştum şimdi burdaki hatun milleti beni aforoz etmeye kalkar dedim ama gördüm ki benim gibi sevmeyenler çoğunlukta:)) keyfim yerine geldi bak şimdi:))

• Tesekkur ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 3

• Müziksiz yemekli, yani ayak takımı tadında olmayan, nezih düğünler hoş olabilir.

Kısa bir misal :

Kır düğünü, 8-10 kişilik yuvarlak masalar, sufi/caz tadında hafif arka fon, güzel muhabbeti sohbeti olan bir kişinin konuşması belki dua yemeğin ardından bir evet evet töreni bir takı merasimi, vakti olanlarla da kısa bir fotoğraf çekimi.

Sıkış tepiş değik, gümbür gümbür değil, öyle salak saçma herkesin oynamadığı bir düğün. Biri oynayacaksa örneğin biri karadenizli, gelir bir horon takımı oynar, ya da egrli, gelsin zeybekler oynasın.

Şimdiki düğünlere diyecek lafım yok. Sadece iğreniyorum o kadar 😄

0|1
    0|0
  • Ben sevmiyorum fazla

0|1
    0|0
  • Severim. İyi halay çekerim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...