Neden kadınların araba kullanmasına karşısınız?

Ben şu an ehliyet almaya çalışıyorum. Bu yüzden sürekli bu tip insanlarla karşılaşıyorum. Sürekli bir önyargı var neden? Neden kadınların araba kullanmasını istemiyorsunuz?

0|0
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• İyi araba kullananlar çıksın trafiğe. Cinsiyetle kısıtlamak saçma.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• karşı degilşim hayır hanımlar daha dikkatli sürüyor aslında

0|0
    0|0
  • Bilmiyorlar diyorlar

0|0
    0|0
  • tam aksine araba kullanan kadınların artmasından yanayım :D bıktım ben araba kullanmaktan belki kız arkadasım ya da ablam kullanır ben yan koltukta keyif yaparım :D

1|0
    0|0
  • Karşı değilim. İyi sürebilen varsa çok iyi olur beni de taşır :)) ama kötü kullanıyor çoğu.

0|0
    0|0
  • karşı değiliz ama bazen dikkatsiz oluyorlar birde refleks olarak erkekler daha iyi sanırım kadınlar heycan yapıp tam hakim olamıyorlar arabaya

0|0
    0|0
    • Dikkatsizlik konusunu cinsiyete mâl etmek yanlıs. Ben kaldırimda yururken araba çarpmıştı bana mesela erkekti. Sonra bir arkadaşıma carpanda erkekti. bir istatistik çıkarmak yanlış belki bir sonraki kadın olacak

• niye karşı olayım, türk kadını özgür daha güzel

0|0
    0|0
  • Kullanmasını bilmiyorlar. yan aynalara hiç bakmazlar. ön aynayad bakarlar anca makyaj için ))

0|0
    3|0
    • Özel günler harici makyaj yapmıyorum çoğu kız için de öyle. Makyaj butun bunların sebebi olmaz ayrıca

• Makyaj olmasa bile kesinlikle aynaya bakmıyorlar. gözümün önünde iki kadın soför arka arkaya verip bir birilerine çarptılar. aynası kapalı giden kadın gördüm. motorla giderken yandan geçim dedim biri az kalsın eziyordu beni sıkıştırdı

• kaldırımda yuruyen yaya carptıgınız ıcın olmasın ya da dukkanında oturan calısacan carptıgınız ıcın

0|0
    0|0
    • Valla bir keresinde kaldırimda bana çarpan bir erkekti o zaman tüm erkekleri suclayalım

• Erkek gibi araba kullanırım hatta daha iyi de kullanırım inat edersem herşeyi yaparım

• sen bence kırmızı kımlıgı bırakda mavı kımlık al

• Karşı değilim, cidden iyi süren kadınlar tanıyorum. Bence sebep kötü kullanan kadınların çoğunlukta olmasıdır.

0|0
    0|0
    • Bence erkeklerin iyi kullanılıyor denmesinin nedeni erkeklerin küçükken sanayide çalıştırılması ve babaların arabayı hep erkeğe emanet etmesi. Kucukken erkeklere genelde araba alınması kıza bebek alınması . Ama şu an için bu yapı biraz kırılıyor ama bazı insanlar dalga gecmekte ısrarlı olabiliyor. Aslında kadınlar kötü kullanmıyor biraz yetistirilme tarzı gibi

• Karşı değilim ama aşırı dikkatsizlik var hepsi için söylemiyorum aynaları kapalı trafiğe çıkan var hesabını yap artık biraz daha dikkat lütfen..

0|0
    0|0
  • ben karşı değilim kullansınlar hatta sayıları çoğalsın :d

0|0
    0|0
  • Genel olarak kötü kullandıklarından dolayı olabilir. Fazla korkak kalıyorlar daha doğrusu trafikte.

0|0
    0|0
    • Korkaklık konusunda belki hakkı olabilirsiniz. lisede servise yazilmistim. Adam baya cesur kullanıyor yanındaki arabayı falan geçmeye çalışıyor kafamı cama vurmuştum kanıyordu inince bayılmıştım. bir ay arabaya binmedim. Belki de bu yüzden biraz korkagizdir bu tur olaylara şahit olmuşuzdur

• Yani genelleme yapmamaya gayret gösteriyorum zaten. Hızlı ve dikkatsiz olmaktansa, yavaş ve dikkatli olmanız daha iyi.

• Trafikte toplu katliam olmasin diye

0|0
    3|0
  • etrafınızda 3 adet ayna olunca trafikle ilgilenmiyorsunuz :D

0|0
    0|0
    • Benim için can çok kıymetli. Birsuru ilk yardım dersi de aldım. Hepimiz trafiğe bakarak ilerliyoruz çünkü kaza yaparsak neler olacağını biliyoruz.

• karşı degilim :D

0|0
    0|0
  • kim karşı len

0|0
    0|0
  • Karşı degilim

0|0
    0|0
  • Ben karşı değilim.

0|0
    0|0
  • Panik yapiyolar cunku trafikte

0|0
    0|0
  • Kullanamıyorlar da ondan :D

0|0
    3|0
  • Bebeğim trafiği ediyosun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Boşver.

0|0
    0|0
  • Boş ver senin düşüncen senin kararın. Kimsenin dediğini fazla sallama

0|0
    0|0
  • Karşı değilim

0|0
    0|0
  • çünkü çok m*lca kullanıyorlar bende kadınım ama çok iyi sürücü olan çıksın trafiğe ya

0|0
    1|0
    • Valla benim bir akrabam ben çok iyi araba kullanırım dedi kendisi erkek. Motorsikletli insanların kafasına vuruyordu sırf kanitlamak için. Sonra bir tane de otobüs soforü sürücü adayı kursundki kadın geçmesin diye onune kırdı ve daha niceleri.

• her kadın değil tabiki nadir var böylee

Yükleniyor...