Hiççç arkadaşım yok?

arkadaşlarım var ama sadece adı var onların hepsi şımarık kendini beğenmiş nankör menfaatçi çokk üzülüyorumm ne kız ne erkek hiç doğru dürüst arkadaşım yok lise sona gidiyorum

0|1
3|20

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Aktivitelere katıl arkadaş yap ya da spora gidebilirsin biraz çekingenliğini yenmen gerekiyor.
    Yok ben ilk adım atamam dersende burdan biriyle tanış zaten seni tanımıyor. Erkek olmasın çünkü abaza basar mesaj kutunu ve başlamıştır şimdiden dolmaya...

0|0
    0|0
  • Ben de benzer bir dertten muzdaribim. Yeni bir şehre taşındım. Pek çevrem yok. Yeni yeni insanlarla tanışıyorum. Daha kafa dengi bir arkadaş bulamadım.

0|0
    0|0
  • olur merak etme

0|0
    0|0
  • Arkadaş mı edinmeye çalışıyorsun buradan?

0|0
    0|0
  • olur olur

0|0
    0|0
  • fazlasına ihtiyaç yok zaten 1 2 tane topla yeter

0|0
    0|0
  • Arkadaş olalım

0|0
    0|0
  • Selamlar. Aynı sorunu bende yaşıyorum. Tanışıp sohbet edebiliriz istersen. İnsanlarla arkadaş olmak için çabalıyorum şu sıralar.

0|0
    0|0
    • Buradan mı arkadaş arıyorsun diyenlere takma kafaya. İnsan topluluğu arıyorum bende. Gözlemlerimi paylaşacağım ve konuşup fikir sunacağım insanlar, fikirlerini görüşlerini merak ettiğim insanları başka nerede bulabilirim? Mahalle kahvesine veya gece kulüplerine gidecek halimiz yok ya...

• yazık sana

0|0
    0|0
  • Fazla arkadas zarar bosverbolmasin bir hayirlari yok

0|0
    0|0
  • oda olur

0|0
    0|0
  • olur zamanla ya sıkma canını

0|0
    0|0
  • bence buna alışmalısın artık herkes sadece ve sadece kendini düşünüyor ve iş hayatında bu dediğin daha çok çok belirgin

0|0
    0|0
  • Bende seninle aynıyım sadece adları var ama samimiyetsizler bunlarda geçer üzülme

0|0
    0|0
  • boşver gitsin

0|0
    0|0
  • hepsini karşına al ve '' canınız cehenneme '' de çok havalı olur

0|0
    0|0
  • Arkadas sayisinin artmasiyla insanlari yargilamaktan vazgecmek arasinda dogru oranti vardir

0|0
    0|0
  • Hepsine tekmeyi bas

0|0
    0|0
  • Sen de var sıkıntı

0|0
    0|0
    • Ben soğuk biriyim konu açamam ne söylüyceğimi Düşünürüm bin kere acaba gereksiz mi diye utangacım birazcık o da sadece arkadaşlara karşı espiri yapamam uff bıktım kendimden ama hiç kimseye bir zararım olmadı hep iyi davrandım ama onlar bana şaka yapıp alaylı konusuyolar yaptıgım iyilikleri yok sayıyolar

• Ozelden anlat

Kızlar Ne Diyor 2

• bizim yapabileceğimizde birşey ok

0|0
    0|0
    • Kusura bakma ama herkes buraya derdini açıklıyo yapabileceğin birşey yoksa yazmayabilirsin

• senin için azmadım zaten xper gelsin diye by

• Amannn boşver

0|0
    0|0
Yükleniyor...