Ülkemiz Sizce Artık Yaşanılacak Bir Yer mi? Nereye Gidiyoruz Böyle ?

Bazı kesim artık iyice özgürlükleri kısıtlamaya başladı... hayat sahamızı resmen yok ediyorlar nefes alamaz hale geldik... geçen yolda yürüyorum İstanbul un göbeğinde karşıdan sarıklı cübbeli iki değişik tip gelip bir bayana açık giyinme diye bağırıyorlar... birileri halk silahlanmalı diyor... heryerde suriyeliler araplar değişik tipler gruplar haline dolaşıyorlar...Ülkemiz Sizce Artık Yaşanılacak Bir Yer mi ? Nereye Gidiyoruz Böyle  ?

heryer imam hatiplere döndürülüyor... ne olacak bu işlerin sonu yani geriye gitmek bize ne kazandırır...

NELER OLUYOR ARKADAŞLAR ben artık bu ülkeden iyice UMUDUMU YİTİRMEYE BAŞLADIM BÖYLE BİR ÜLKE İSTEMİYORUM ÜLKEMİ MİLLETİMİ BAYRAĞIMI SEVİYORUM İNSANIMI SEVİYORUM AMA BUNLAR NEDİR YAHU NEREYE GİDİYORUZ BÖYLE !

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Halada savunuyorlar tiplere bakarsan ne kadar sıradan olduklarını görüosun ztn. Geçen yabancı kanal dinliodum sokağa çıkan insanları kalbur altı tipler olarak anlatıodu. Arkadaşm anlattı İstanbul'da canlı müzik yapan bir yeri basmışlar bütün gençleri bıçaklamışlar kızlı erkekli eğlenemezsiniz diye bağırmışlar. Yobazlığa bakarmısın? Bu ülke cumhuriyeti gördü özgürlüğü gördü. O karanlık günlere birdaha dönmez boşuna uğraşıolar. Suriyelileri başımıza topladılar. Benimde yüreğim acıyor bizde insanız ama biz toprağımızı bırakıp kaçmadık. Eli silah tutan herkes savaşa koştu. Vatan diosun ya başka vatan mı var. Onlar neden gitmedi. Direnmediler. Geçen gazetede bir yazı okudum yaw sinirlenir misin ağlar mısın

0|1
    0|0
    • Gazi bir asker mayına basmış gözleri yuvalarından çıkmış yani göz yuvası boş. Küçük çocukları kendisinden korktuğu için yanına gitmemeye başlamış. Gazininde zoruna gitmiş protez göz taktırmak istemiş. Tabi bacak ve koluda yok. O adam öyle bir uğraşmışki o gözü taktırabilmek için nelerle uğraşmış. Lanet olsun dedim içimden!!!

En İyi Erkek Görüşü

• Tipini z**tiklerime bak insana benzemiyorlar

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yalnız arkadaşım şu an sokakta kürt türk bozkurtlar suniler Hizbullahçılar aleviler vs vs hepsi var ve birlik içinde yaşadıkları topraklardaki refah, birlik ve beraberlik için gecesini gündüzüne katarak gerek savaşıyorlar gerek protesto eylem yapıyorlar! Ülkemiz inşallah bu darbe girişimini atlattıktan sonra daha güçlü bir devlet olacak.

0|0
    0|0
    • hizbullahçılar derken şu insanları domuz bağı şeklinde öldürüp katledenlerdenmi bahsediyorsun refah bunlarlamı gelicek

• Arkadaşım hepsi yaşadıkları yer için direniyorlar! Ona bakarsan kaçakçı, fuhuşçu hepsi sokakta! Ateistine kadar sen bu durumda kalkıpta irkçilik yaoacak kadar düşük birisi misin?

• senin beynin aşırı yüklemeden yandı heralde arkadaşım.. hizbullahçı deyince ırkçılık mı yapmış oluyorum? ırkçılığın anlamını öğren yine konuşuruz... benim anlatmak istediğim olay farklı başlığıda iyi oku alakasız yorumlar yapma lütfen rica edicem

• ülkenin mına koydular şerfsizler.

1|1
    0|0
  • Milletin pccligini akp ye yigiyorsunuz ya helal olsun

0|1
    0|0
    • ülkenin başında yeni zelanda muz partisi olmadığına göre akp de suçu aramak yanlış mı? ülkeyi ben mi yönetiyorum

Erkekler Ne Diyor 3

• Millet ektiğini biçiyor şu an

0|1
    0|0
  • 1. Resimde gozluklu adam taninmis biri ve twitterdan aciklama yapti ordaki sakallilarla askeri ambulansa tasiyordu ve benide isidci yaptilar ambulansi cekmemisler demisti
    Ayrica ulkeyi yonetcek adam soyle herkes oyunu ona versin akpye oyda vermedim

0|0
    0|0
    • Video ya ne demeli peki?

• Adli tipta kafasi kesik cesette yok

• Devlet durupta biri asker boğazı kesmiş diye açıklama yapmaz. resme gelince ben onların türk olduklarına bile şupeliyim.

• Askeri ambulansa götürmelerinden mi rahatsız oldun anlamadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...