Erkekler, Kız arkadaşlarınızla ilgili hayaller kurar mısınız?

Bir yerde okudum ve pek çok yerde duyuyoruz: erkekler istinasız her kadın arkadaşıyla ilgili hayaller kurarmış? Bu doğru mu cidden yoksa abartı mı?😱

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• Ufak tefek hayallerim var 😂
    Ne bilem beraber yemek yapmak, yedikten sonra kahveleri içmek 😂
    Sonra bana meyve tabağı hazırlayıp elleriyle yedirmesi falan filan 😂
    Arada ayaklarıma masaj da yapmalı tabi 😎 o olmazsa olmazım 😎
    😂😂😂

0|0
    0|0
    • Yalnız ben arkadaşı yanlış anladım galiba 😂

• Galiba :D

• Senin hatan ama 😂 iyi açıklamalıydın 😂 2000 karakterlik detay koydular önüne bir şeyi becerip açıklayamadın 😒
      Şimdi senin hakkında hayal kurayım da gör 😒
      Sana biraz evş süpürteyim... Sonra sildireyim iyice yorulunca bana kahve yaptırayım ben içerken de ayaklarıma masaj yaptırayım 😒😒😒
      Görürsün sen 😒 başlıyorum şimdi 😒

• Ben böyle hayaller kuruyorum :D

cf.kizlarsoruyor.com/.../...-9f62-7d6a0f38a008.jpg

0|0
    0|0
  • Her kadin arkadasla oyle hayaller kurulmaz bence, yani arkadas oldugun dost oldugun insanalr var bunlarla en fazla gunluk gezme eglenme yani hayal bu olur, onun disinda yani biriyle ilgili hayaller icin etkilenme gerek

0|0
    0|0
    • Di mi? Bence de yani.. Erkekleri ilkel ve sırf uçkurunu düşünen varlıklar gibi anlatıyo bazıları.. Hayvan değilsiniz ki. Abartı :)

• Bazilari var oyle ama onun hem kadin hem erkeklerden de olani var, genelinin benim gibi oldugunu dusunuyorum arkadas olmussan diat olmussan bakmazsan oyle hayallerle, bunu beyin de hormonlar da algilar yani

• kurarım

0|0
    0|0
  • Hayal yerine gerçeğini yapıyoruz sorun yok

0|0
    0|0
  • Kiz arkadas yok

0|0
    0|0
  • Genellikle aşık olduğum Sevgilimi düşünürüm. Öyle herkesi düşünmem ben. Çok Seksi falan olmasi lazim ya 😊

0|0
    0|0
  • püü külliyen yalan olur mu hiç öyle şey?

0|0
    0|0
  • Sevgilimle veya bir model ile falan kurarım :D. Ama dostum arkadaşım kardeşim dediğim bir kadınla kurmam. Ama kuranı var. Kanka ayağı göt ayağı misali.

0|0
    0|0
  • Yürümeye niyetlendiyse evlenip bu kızla ne güzel bir çocuğumuz olur diye kurabilir😀

0|0
    0|0
  • elbette kurarım hemde nasıl

0|0
    0|0
  • Hrmde ne hayaler

0|0
    0|0
  • Yok artık

0|0
    0|0
  • Her erkek hayal kurmasa da bir dk da olsa bir düşünür

0|0
    0|0
  • Doğru

0|0
    0|0
  • abartılı ben kurmadım tabi eskiden sonra ayrıldık zaten :D

0|0
    0|0
    • Sevgili demedim

• kadın arkadaşıyla dedin aynı anlamda ben her kadın arkadaşımla ilgili hayal kurmam ama kurdugum oldu sadce

• Hemde ne hayaller :)

0|0
    0|0
  • Herbiri ile kurulmaz abartı bence

0|0
    0|0
  • Onlara insanlarin cesit cesit oldugunu fabrikada uretilmedigini anlatmak gerek

0|0
    0|0
  • kız arkadasımın olması yönünde hayallerim var şu an olduktan sonrasını bilemem

0|0
    0|0
  • Hayal kurmanın nesi kötü

0|0
    0|0
    • İstisnasız herkes hakkında? Tamam çok beğendiğin bir kızla ilgili hayal kurar fantezi yaparsın da kafanda.. Ama herkes olamaz ya

• Evet herkes olmuyor zaten dogru. Ultra abazalık gerektirir sanırım

• Abartı bu bence

0|0
    0|0
  • Ben mutlaka kurarim mesela onu düşünerek fantaziler canlandiririm kafamda

0|0
    0|0
Yükleniyor...