Yine yine ve yine bitlendim?

Arkadaşlar bitlenmekten bıktım. Bir akrabam var bitinin olduğunu biliyorum ondan uzak duruyorum fakat her seferinde bana bulaştırıyor. Geçirmek çok zahmetli. Bıktım gerçekten. Gidip kızın yüzüne bitlisin bana bulaştırma da diyemem.

Güncellemeler:
Kız da yüzsüz yüzsüz yanaşmaya devam ediyor. Beni bitlendirdiği zamanlar insanlara bulaşmasın diye şekilden şekle girdiğim zamanları bilirim. Sımsıcak zamanlarda kapüşon taktığımı bilirim.

0|0
9|7

En İyi Erkek Görüşü

• bittim ben yeter ya diye isyan et

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sizin evde kalmışsa yastıklarınızda falan sirke vardır kurtulamazsın kolay kolay

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bit için kullanılan ilaçların , gücü düşürülmüş zehir katılmış şampuanvari ürünler olduğunu düşünürsek , bir iki kereden sonra saç derinden dolaşım sistemine katılan zehir miktarı telafi tahammül sınırını aşacaktır.

Bunun en hafif sonucu nedeni belirsiz total alerji ile heryerinin kabarması yani ürtiker en ağır sonucu ise zehirin biriktiği organ hangisi olursa onun iflası ile hayati riske girmendir.

Sen neden söyleyemiyor ve uzak durmuyorsun o açık değil. Söyleyemiyorsan yazılı olarak falan ver ama , konu ciddi bilgin olsun.

1|0
    0|0
    • Her seferinde de bit şampuanı kullanıyorum off ya bıktım şundan

• 0|0
    0|0
  • Bence dee😜

0|0
    0|0
  • Bit ilkokuldakilerde olur. Köyde mi yaşıyorsunuz

0|0
    0|0
    • Ne alaka ilk okul gayet şehirde yaşıyorum bana bulaştıran kız da eşşek kadar

• Bakımsızlık kötü

• valla ya insan bir geçirmeye uğraşır en son hatırladığımda 8 sene önce de vardı. Allah bilir bitli doğmuştur

• hiç bitlenmedim bilemiyorum :D

0|0
    0|0
  • Sal işin olmasın o akrabanla tribe bak ya.. Yıl 2016 hala bit diyorsun 😃

0|0
    0|0
    • ne alaka bitin yılla alakası mı var

• Var tabi. Bir sürü ilaç var o var bu var. Hbitli olduğunun farkında mı değil? Ama bu da mümkün değil saçmalık yani. İnsan kafasında ki biti Nasıl bilmez. Bildiği halde öyle mi dolaşıyor? O zaman sapık düşünceleri var 😊 Eğer çözüm bulamıyorsa eczaneden ilaç alsın ya da sen al götür ben denedim harika felan de belki kullanır. ya da sinek ilacını saçlara basıcam tülbentle 3 saat dolaşsın. Hepsi pert 😊 Ama sıkıntı burda bitmez daha çok dikkat etmeli hijyene sürekli yıkıcak bakıcam saçlarına...

Kızlar Ne Diyor 8

• hahah,)

1|0
    0|0
  • Gaz yağı kalıcı çözümm saçını, da topla o akrabanın yanındayken bulaşmasını önler belki

1|0
    0|0
  • Bit şampuanı al ya da kafana böcek öldürücü sık sonra poşet bağla sonra kurtul ciddiyim ak

1|0
    0|0
    • Her sefer aynı şeyleri yapıyorum fakat geçmiyor hatta bazen bir bakıyorum hiç kullanmadan kendiliğinden gitmiş. Sonra tekrar bulaştırıyor

• Muhattap olma

• Söyle bence. Kendiside tedavi olsun.

1|0
    0|0
  • Görüşme

0|0
    0|0
  • Diyebilirsin. Yıl kaç oldu. Ne biti kaldı?

0|0
    0|0
    • niye nesli mi tükendi

• Tükenmiş olması lazım. Senin ayıbın değil onun ayıbı. Söyle gitsin

• Bir sampuanı al her hafta kullan o kizdanda uzak dur yanında durur san yine bulaşır tabi.

0|0
    0|0
  • Git saçını kestir erkek saçı gibi yaptır.

0|0
    0|0
Yükleniyor...