Canınız bir şeye sıkkın olduğunda ne yaparsınız?

Hiçbir şeyi kafasına takmayan insanlar var mı içinizde ben size çok özeniyorum nasıl yapıyorsunuz bunu bir taktiği var mı :) bu kişilikle alakalı aslında ama bende sizin gibi olmak değişmek istiyorum mesela bir şeye canınız sıkıldığında naparsınız? benim şu an moralim çok bozuk eğlenceli yabancı pop şarkı açtım hem söylüyorum dans ediyorum ve gülümsemeyi eksik etmiyorum kafamı dağıtmaya çalışıyorum. tavsiyeler varsa alayım bu tarafa:)

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• şarkıyla olmuyor cidden yıne de aklına geliyor işte 1 den 10 a kadar say sakinim de sonra olmak istediğin yeri düşün yanında olmasını istediğin birini düşün yapmak istediğin şeyleri düşün ya da deniz kenarında hayal et kendini martı sesleri dalga sesleri toprak ve çiçek kokuları hava tam istediğin gibi...

0|0
    0|0
    • öyle düşününce ağlayasım geliyor :)

• aslında bu takıntı insanın için de bir huy ben ne çok vurdum duymazım ne de herşeyi takan biri ama mesela birini çok sevsemde 2 gün koşar 3. gün herkes yolunda der devam ederim senin bu huyundan kurrtulman lazım o da zaman alır ama kendini alıştırabilirsin biri bişey dedimi takmamakla başlayabilrisin ama dedğim gibi zaman alır

Erkekler Ne Diyor 4

Kızlar Ne Diyor 4

• Mutlu olmaya çalışmam acımı yaşarım

0|0
    0|0
  • Bisey yapmam uzun sure gecmez

0|0
    0|0
  • Herşeyi kafasına takan biri olarak bu soruya cevap vermek zor :)) şaka şaka
    bir zamanlar fena halde bir ruh halindeydim. Şimdi biri ölmüş kalmış gitmiş ooo piti piti tekerlemesi iyi geliyor. Pek taktik yok ama pop şarkı dans iyiymiş

0|0
    0|0
  • Sohbet muhabbet arkadaslarima sararim

0|1
    0|0
Yükleniyor...