Booking ve otellerden anlayan var mı?

Bookingten 2 kişilik oda tutmuştum otele gidemedik ama banka bilgilerimi verdiğim halde para çekmediler sonradan falan çekerler mi ya da faize biner mi ne yapmam lazım?

Güncellemeler:
Güncell

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Her dertinizi buraya taşımayın

0|0
    0|1
    • Ne alaka? Soru sormak suç mu oldu? Keşke daha fazla xper kazancam derdine düşüp ilk yorum atmasan..

• Sence saçma bir soru mu? Gerçek soru sormayalımda troll mü yapalım

• Ayrıca Türkçe'yi düzgün kullanmanı tavsiye ederim "dertinizi" diye bir kelime yok.

Erkekler Ne Diyor 1

• Uzun bir dönem seyahat ve turizmde ertelemeler ya da iptaller cezasız. Yine de para çekilmek istendiğinde senden şifre isteyen msg sistemini bankanın müşteri hizmetlerinden iste , direk çekemezler. Sana gelen şifreyi girmeden tahsilatları imkansızlaşır. Ama prensip olarak senin oteli arayıp geçerli nedenlerle intikal edemediğini ve etmeyeceğini , kart bilgilerinin de iptalini istemiş olman , bunu da en azından kendi telefonunda kayıt olarak tutman , daha sonra tüketici mahkemesine konu düşerse kullanman açısından faydalı olur.

0|1
    0|0
    • Daha açık bir dil ile anlatabilirmisin rica etsem, ben oteli bayramda tuttum o zaman kartın içinde para yoktu bugün var ama şu an

• Geçmiş bayram ise , kart onay almadan otele girişin mümkün değil. Olasılıkla kart onay aldı ve bankada borcuna geçti çoktan. Yukarda söylediğim son iki gün ve 1 ay sonrası için geçerliydi, unut önceki söylediklerimi.
      Banka ile karşı karşıyasın , ara şubeni konu açıklansın

• Teşekkür ederim :)

Yükleniyor...