Turkmenistan ve türkmenistanlilar hakkinda ne düşünüyorsunuz?

Türkmenistani seviyırmusunuz? Hic gittinizmi ve türkmenler hakkinda yani karakterleri hakkinda ne düşünüyorsunuz?

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Özbekler rusçu iken Türkmenler Türkiye sevdalısıdır, severim Türkmenleri.

0|0
    0|0
  • Gitme fırsatım olmadı ama türkmen bir kaç kişiyle sohbet etmiştim iyiler ya

0|0
    0|0
  • cana yakın insanlar oldugunu düşünüyorum ama hiç gitmedim

0|0
    0|0
  • gitmedim ama severim karakter olarak iyi ama türkiyede ki türkleri pek sevmiyorlar gibi
    araplara özeniyor diye

0|0
    0|0
  • kızları güzel

0|0
    0|0
  • Severim türkmenler iyidir

0|0
    0|0
  • çevrene baksan türkmen göreceksin ama aynı şey değildir senin için kesin illa türmenistanlı olacak sen ben burda konuşan hemen hemen herkeste türkmenlik var

0|0
    0|0
  • Soydaşlarimiz

0|0
    0|0
  • Öncelikle onlar bizim kardeşlerimiz. Sevmemek diye abuk sabuk diye bişey düşünülemez.

0|0
    0|0
  • Keske kurtlere suriyerle yasiyacagimiza turkmenler gibi cesur hosgorulu insanlarla yasamayi isterdim

0|0
    0|0
    • Boyle deme onlarda insan ve türkmenler cok fazla irkcidir yani keske türkmen olarak bu dunyaya gelmeseydim

• Turk milliyetcisi yapn benim kardesimdir zaten turkmen olarak dunyaya gelmeseydim diyorsun neden bu kin ofke

• Şimdi, burada (türkmenistanda) hayat cok zor, gün gectikce batiyoruz ekonomi cok koti, işlerde yaklaşik 3 aydir maaş verilmiyor, milletin durumu acinacak şekilde, ve insanlar cok bencil gercekden vicdan ve insanlar diye bir şey yok sadece onyargi

• çok gitmek istedim ama olmadı

0|0
    0|0
  • Hiç gitmedim. kötü insan değiller ama çoğunlukla. ama kızları burda genellikle ayıp yapıyor

0|0
    0|0
  • They ain't worth my shit :P

0|0
    0|0
  • Turkmen misin

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Gitmedim, hiç Türkmen tanımadım, karakterlerini de bilmiyorum ancak kardeş ırk olduğumuz olarak duygusal olarak bağlıyım onlara ve sempati duyuyorum :)

1|0
    0|0
  • hiç bir şey

0|0
    0|0
  • Hic bilgim yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...