Kapat

Erkeklere güvenerek hata mı yapıyorum?

Not : Bu bir genelleme değildir.
Şu ana kadar sadece bir kez erkek arkadaşım oldu ve o da sadık kalmadı. Etrafıma ve sitedeki insanlara bakıyorum da bir çoğunun amacı çok farklı. Bu yüzden bir gelecek düşünemiyorum. Bazen diyorum ki aa bak bu farklı sonra o da kendisinden soğutacak bir şey mutlaka yapıyor. Artık ümidimi kesmeli miyim? :) Tekrardan altını çizerek belirtme ihtiyacı duyuyorum ki bu bir genelleme değildir.

0|0
6|29

En İyi Erkek Görüşü

• anlıyorum seni böyle düşünmen normal bende aldatıldım daha önce ama bu yüzden yine aynı şeyi yaşarmıyım diye mutluluğu aramaktan vazgeçmedim sadce artık daha seçici davranmaya çalışıyorum ve inanıyorum ki herkes aynı değil gerçekten seven değer veren güvenen insanlarda var

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayatta pek birşeye sahip olmayan tipleri sevgili olarak seçebilirsin. Mesela sevgiden biraz eksik büyümüş bir erkek ilgisiyle sevgisiyle sadakatiyle pek çok aşığı kıskandırabilir. Ama senden de aynı dürüstlüğü samimiyeti alması gerekli

5|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Erkeklerin hiç seks istemeden, soyut bir şekilde seninle sağda solda gezinip romantizm oynamasını bekliyorsan hayallerde yaşıyorsun.

0|0
    0|0
    • Evet tam olarak bunu bekliyordum ama dediğin gibi galiba hayalmiş

• Öyle bir Dünya yok işte. Bizim kızlar genelde bir fanus içinde, gerçek hayatta karşılığı olmayan beklentilerle yetişiyorlar.

• İlla vardır dürüst erkek. Misal ben gidip kız arkadaş ya da sevgili falan yapmaya calismiyorum sadece rastlantıları severim. Arkadaşlarım az ve özdür :)

1|0
    0|0
  • Yok yok sen en iyisi genelle. Yani erkeklerin yüzde yüzü aynı olmasada yüzde 99'u aynı olunca genelleyebilirsin. Bir sakıncası yok. Ne yazıkki böyle işte, erkeklere güvenilmez kendimden biliyorum.
    Hayır o bakımdan değil en azından ben kimseyle sevgilimi aldatmıyorum, aldatmamda ama olayın çok daha kolay başka yöntemleri var...

0|0
    0|0
    • Nasıl yani?

• Nasıl yani? :) Başka yöntemler derken yani? :)

• Sevgilini mental olarak da aldatabiliyorsun, illa fiziksel aldatma, hayatında başka birinin olmasını bekleme. Bu bakımdan diyorum. Fırsatını bulan her erkek eğer uygun koşulllar karşı cins tarafından sağlanırsa eşini sevgilisini o kişi ile aldatır... Çoğu böyle hadi hepsi diyip milletin günahını almayalım...

• Çok başı boş insan ve dingil insan var ya haklısın şimdiki erkekler genelde kız tavlayıp yatağa atma peşinde amacı güdenlerin sayısı az değil o bakımdan ben olsam güvenmezdim kolay kolay

0|0
    0|0
  • Gözlem yapmaya cok onem ver sadece istisnalari bulacaksin umarim sayimiz cok az cunku 😏😂😂

1|0
    0|0
  • Önüne daha çok kişi çıkacaktır. Bundan sonrakilere çok ön yargılı davranma ama çokda güvenme

1|0
    0|0
  • Ne aradığına göre erkekleri elemeye ne dersin?

Amacı o olan erkekler yakışıklı falan diye onlarla çıkıp da erkeklere güven olmaz demek hatalı. Gidip amacı o olmayan birilerini bulup onla birlikte ol, çok da zor bişey değil bu dediğim.

0|0
    0|0
  • Eğer biraz kafanı çalıştırırsan, mantığını yürüdürsen kanmazsın kimseye

0|0
    0|0
  • ben de kızlara güvenerek aynılarını yaşadım (evet sadece kızlar kullanılmıyor doğru okudunuz) ve şimdi kimseye güvenmiyorum maalesef

0|0
    0|0
  • Islam, kadının yalnızca kocasına ait olduğunu ve dolayısıyla yabancı erkeklerin karşısında tamamen tesettürlü olması gerektiğini vurgulamaktadır. Sizin görüşünüz nedir?

0|0
    1|0
  • yoo güvenmek zordur zoru başarıyosun

0|0
    0|0
  • Genelleme değil desende genelleme konuşuyorsun sitede hayatda diyosun gördüğüm herkes. biri öyle yapmış herkes öyle sana göre

0|0
    0|0
    • Genelleme değil diyorum. Nesini anlamadınız ki? Mutlaka vardır temiz insanlar ama hiç karşıma çıkmadı. Lütfen saldırı amaçlı yorum yapmayınız. Dediğim gibi bu bir genelleme değil.

• Teşekkürler sizinde

• teşekkür sanada

• Saçmalama. Asıl kızlar güvenilecek tipler değil

0|0
    0|1
  • Herkes senin istediğin gibi olamaz dostum :D Sen sonradan yontacaksın.

0|0
    0|0
  • Kesmemelisin istisnalar olabilir

0|0
    0|0
  • Insanların % 99 u kötüdür kalan %1 kısmın % 100 lük bölümü çok güvenilir değildir.

0|0
    0|0
  • amacı her erkeğin belli sen neden bu kadar acelecisin?

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Her erkeğe güvenilmez diye bir kural yok.

0|0
    0|0
  • Kimseye güven olmuyor bu devirde.

0|0
    0|0
  • babana güveniyo musun :D

0|0
    0|0
    • Bir baba olarak evet güveniyorum ama annemin eşi olarak güvenmiyorum.

• Teşekkürler

• ben teşekkür ederim

• bize güvenme

0|0
    0|0
  • Önemli olan kime güvendiğin boşuna dememişler babama güvendim anama tıklarken yakaladım 😂

0|0
    0|0
  • Sizi neler soğutuyor ki?

0|0
    0|0
  • Gerçek biri çıkınca anlarsın

0|0
    0|0
  • Babamın bir sözü var hiç unutmam. Bir Erkeğin ya da Bir Hanımefendinin güvenilir olma durumu %90 Ailesine bağlıdır. Eğer erkeğe güvenmek istiyorsan Babasını sor nasıldır Annesini sor evde nasıllar diye. Çünkü bu kan ile alakalı Huy çeker demişler

0|0
    0|0
  • Bazılarının amacı çok farklı değil ama içine kapanık sessiz kişiler onlarida siz istemezsiniz

0|0
    0|0
    • İçine kapanık sessiz kişilerin amacı genelde farklı değildir zaten :)

• Böyle diyorsunuz ama hiç yuzlerini bile bakmiyonuz sessiz diye

• Tipe değil karaktere önem verin sizde

0|0
    0|0
    • Sana yemin ederim ki sadece karaktere bakıyorum yine yok yine yok :) Ben daha ne yapayım

• Neden olmasın düzgün kızlar azaldı

• Ben hayatım boyunca diğer kızlar gibi olmamaya çalıştım sigara ıcmedım alkol kullanmadım yuzume boya badana yapmadım :) hep sadık oldum durust oldum daha ne yapayım yalancıda degılım ama ona ragmen sevılmedım sans ıste :)

Kızlar Ne Diyor 5

• Benim de sadece bir tane ciddi ilişkim oldu. Onda da çok kötü şeylere maruz kaldım. Artık ilişkileri ciddiye almıyorum.

0|0
    0|0
  • Kesmelisin

0|0
    0|0
  • İşi şansa bırakma sen güvenme

0|0
    0|0
  • buyuk hata

0|0
    0|0
  • Bende hayatımda bir kere güvendim bir kere erkek arkadaşım oldu ve en büyük kazığı o attı ben şundan anladığım şu kimseye güvenmeyeceksin , aşk yoktur.

1|0
    0|0
    • Bazen yalnızlık daha mutlu hissettiriyor öyle değil mi? :)

• Aynen öyle 2 ay öncesi aklıma geliyor anneme hep derdim anne olsun artık bir tane diye oda aşk acıdır üzülürsün derdi inanmazdım ama şimdi it gibi pişmanım.

Yükleniyor...