Ygs'ye çalışmak için geç mi kaldım :( ?

Sıfırdan başlayacağım sanırım geç kaldım millet 11'den başlıyor ayrıca fen liselerindekiler bayağı öndedirler felan bir de psikoloji istiyorum :( üzdü :(

0|0
16|5

En İyi Erkek Görüşü

• YGS ye daha çok var geç kalmış sayılmazsın mesela sen bunu yazana kadar gidip başlayabilirdin çalışmaya demi?
    Mantıklı düşün geç kalsan çalışmayacak mısın sanki? Mecburen çalışacaksın. Bende geç başladım örnek olmak istemem çünkü ben çok geç başladım ama zekiyim yani övünmüyorum sadece rahat olma diye dedim Bilgisayar mühendisliği okuyorum şu an.
    Yani demem o ki sızlanmaya gerek yok gidip planlı programlı çalışmaya başladığın taktirde halledeceksin. Ama lys ye de önem ver çünkü YGS den sonra çok az bir zaman oluyor.

1|0
    0|0
    • Seyehat ettigim icin ders yapamam ki Şu an da. Haklisin her ikisini goturmeye calisacagim ve 12. Sinif baslayinca bu yük artacak 😕

• Bende seyehatte çalışmıştım zamanında dostum hemde Türkiyede bile değildim giderken aldım kitaplarımı orda çalıştım 2 ay boyunca. Sende eğer Türkiyedeysen git al kitaplarını 1-2 saat çarşıya inip gelmek koca 1 seneden önemli değilya.

En İyi Kız Görüşü

• Duzenli calisirsan basarirsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Çalışabilirsin simdiden

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • sen doğmak için geç kalmışsın
    ygs ye geç kaldın çok mu

0|0
    0|0
  • Ben Aralık ayında başlamıştım. Martta da sınav vardı. İstediğim bölümü kazandım. Yani, geç değil.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• bende daha başlamadım ama çalılırsak olur bence 11. sınıfta başlayanlar unutmuştur şimdiye 😂 başla şimdiden yaparsın :)

1|0
    0|0
    • bence de başlayalım hemen :) :) aynen bencede unutmuşlardır

• bende başlicam zaten okul kursları başlayacak 25 temmuzda onunla birlikte

• Tabikide geç kalmadın gününü öldürme şimdiden başla

1|0
    0|0
  • Hiçbir şey için geç değil. Hemen bugün başlamalısın bence. Önemli olan lys de ne yaptığın zaten.

1|0
    0|0
  • geç değil çalış

0|0
    0|0
  • Geç kaldın tbi

1|0
    0|0
  • Ne geç kalması ya hu, sana ne fen liselerinden ki çoğu sayısal bölümlere yerleşiyorlar. Bu şekilde düşünerek demotive olursun ve yapabileceğinin gerisinde olursun. Önce kafanı sakin tut bu tarz takıntıları bir kenara birak sonra başla çalışmaya

1|0
    0|0
    • Çok haklısın istemeden bu düşüncelere giriyorum :))

• Hiçbir şey kaybetmiş sayılmazsın canım, geçde değil hemen şuandan başla çalışmaya

1|0
    0|0
  • Geç kalmadın hemen başla. Genelde herkes bu zamanlarda basliyor

1|0
    0|0
  • Gec kaldim diyipte calismayi birakma

1|0
    0|0
  • Ne geç kalması dostum sistemli çalışırsan hiç bir farkın kalmaz

1|0
    0|0
  • Gel kaldiysanda kaldın artık yapılacak tek şey oturup sıkıca çalışmak böyle boş kuruntularka vaktin geciyo otur şimdiden başla çalışma sana başarılar

0|0
    0|0
  • Erkek

0|0
    0|0
  • Fen lisesindekileri boş ver. Çalışmak için hiçbir zaman geç değil. Bir iki soru bile karın olur.

0|0
    0|0
  • Geç değil.

0|0
    0|0
  • Öyle düşünme, belirli aralıklara, belirli saatlerde çalışırsan yapabilirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...