Hayati nasil ogrenicem?

Arkadaşlar her gün evdeyim. okuldan mezun oldum isim yok. Ariyorum. erkek arkadasim var o calisiyo bana iyi gelen tek sey. Yani sabah uyaniyorum ne konuscam diyorum insanlarla. Koskoca günüm çöpe gidiyor hep. Diş dunyayi bilmiyorum sevgilimle annemle babamla ne konuscam bilmiyorum. Hayati nasi ogrencem sevgilim ailem gururlansin istiyorum benle :(

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen harekete geç. ilk önce bakımınla başla sonra düzenli uyku düzenli bir hayat düzeni. sevgilinle midesizce her dakka mesajlaşma tabiki. kendine vakit ayır. Bilgisayar ve mobil iletişime fazla vakit ayırma. Mutfak çok eğlencelildir vaktin nasıl geçtiğini bile anlamazsın. Hamarat bir kadın candır can. Erkeğin gönlüne giden yol boğazından geçer :) Sonra kendini sanatsal yönde geliştirebilirsin ilginin olduğu alanlarda kurs ya da kendi imkanlarınla birşeyler yapmanı öneriyorum. Gurur duyma mevzusuna gelince. Birşeyler tasarla ve üret. Kendine öz güvenin gelecektir.

1|0
    0|0
    • Mesela sevgilimin bana olan sevgisine inaniyorum çok şükür en büyük sansim. Onu bu konularla boğmak istemiyorum. her gün neşeli mi davrancam iliskim yipranmasin. :( tavsiyelerine de uyucam tesekkurler

• İlişkin boş olduğun için sürekli onla ilgilenmenle yıpranır

En İyi Kız Görüşü

• Yemek yapmayi ogren yeter:)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayatı öğrenmek istiyorsan dışarı atıl hiçbir şey yapmadan hayatı öğrenemezsin ben çalışmaya 12 yaşımda beridir çalışıyorum şu an Mimarlık okuyorum ve hayat ve iş tecrübelerim bana bu yaşta extralarıyla geri dönüyor.
    Bol Şans.

1|0
    0|0
  • Şu anki boşlugunda kendini gelistirmeue bak cesitli kurslar ve aktiviteler ile

1|0
    0|0
  • Bunu anca yasayarak ogrenebilirsiniz. korkmayin hayattan

1|0
    0|0
  • Yaşım 27 evde kaldım resmen hayata atılamadım hep evdeyim işim yok çok kötü bir durum hiçbir işe yaramıyorum asosyalim hergün evdeyim hayata dair hiçbir şey bilmiyorum boşa geçiyo ömrüm

0|0
    0|0
    • Dalga mi geciyosun

• Kusura bakma o zaman. Umarim kurtulucaz bu psikolojiden.

• sen kurtulursun okumuşsun önün açık ama ben böyle kaldım malesef

• Kitap oku. Kendini geliştirmek için kurslara git.

0|0
    0|0
  • Yaşayarak

0|0
    0|0
  • Sanal seks yaptigin olur mu?

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...