Güven sorunum var?

Daha önceden olaylar yaşamıştım ve bu olaylar benim insanlara olan güvenimi yok etti hiçbir insana güveniyorum sevgilim de olmuyo böyle olunca arkadaşımda. Hiç inanamıyorum söylediklerine güvenemiyorum Nasıl aşabilirim bunu

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar arası ilişkilerde bir çok kişinin güveni sarsıldıgı için bu tarz sorunlar yaşıyorlar. Bu durumu ilişkiye başlamadan karşındaki insanı daha iyi tanımaya kalkısarak çözebilirsin. Ona güvenebilmen için karşı tarafın sana bir adımda bulunması lazım siz düşünmeyin karşı taraf düşünsün bu durumu.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende güvenmiyorum ama güvenmediğimide belli etmiyorum izliyorum sezinliyorum ama hatasını yüzüne vuruyorum. Çok kötüyse durumun psikolojik yardım alabilirsin. Paranoyak olmuş olabilirsin. Ayrıca güven problemi hepimizde var geçmişin kırıntıları bunlar...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu dünyada babana bile güvenme diye bir laf var ya o söz bazı zamanlar için doğru.
    Güven önemli birşey insanlara her zaman güvenemezsin ama güvenmen gereken zamanlarda olacak ister istemez. Bir insana her zaman güvenme ama güvenmen gereken durum ve zamanlar oldugunda mecbur güvenmen gerek.

0|0
    0|0
  • Guven yaz 9536 ya gonder

0|0
    0|0
  • Benim de var, hep olacak.

0|0
    0|0
  • Güvenebilecegin bir kisi karsina cikarsa kendiliginden guvenirsin zaten digerlerine guvenme zaten

0|0
    0|0
  • Bir kere gitti mi güven gelmiyor geri. Maalesef bir süre böyle devam edecek. Seni gerçekten cezbedecek biri çıkana kadar devam

0|0
    0|0
  • İnsanları tanımak için zaman lazım bence birine güvenmek istiyorsan onunla zaman geçir

0|0
    0|0
  • Kendine dikkat et

0|0
    0|0
  • saçma on yargilar

0|0
    0|0
  • zaten güven duygusu kazanılır eğer seni önemseyen biri varsa güvenini kazanır zaten

0|0
    0|0
  • Güvenme zztrn güvenmiş gibi yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynı durumu yaşıyoruz

0|0
    0|0
  • Güvenmeye çalışarak geçmişi unutmaya calis

0|0
    0|0