3 gün önce hepimiz kaosun kenarından döndük. Düşüncelerinizi öğrenebilir miyim (anket)?

Darbe girişimini planlayanlar fetö imiş diyolar. ben inanıyorum. Ama bence halkımız çok mal, çünkü bazıları kinine yenilip hiçbişeyden haberi olmayan suçsuz erleri dövmüş. Öte yandan bunun cumhurbaşkanının bir oyunu olduğunu düşünenler var. Siz ne düşünüyorsunuz? NOT: Her türlü görüşe saygım var ama üslubunuzu bozmadan yorum yapın lütfen :)

• Evet bu fetö nün işi
    29% (6)62% (16)47% (22)Oy Ver
  • Bence hükümet oy için yaptı bunu (bence öyle bişeye cesaret edemezler)
    33% (7)23% (6)28% (13)Oy Ver
  • Ben hiç bişeyden habersiz askerlerden yanayım
    38% (8)15% (4)25% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Ha bide hükümeti suçlayanlara şunu söylemek istiyorum. Bizim fetullahçı bir akrabamız var, akrabamız diye şikayet etmiyoruz. Kendileri hiç kimseye haber vermeden kalkıp başka bir şehire gittiler. Hatta daha kısa bir süre öncesine kadarda tayyibi indircez diyodular. Bu olaylardan sonra sorduk bizim bişeyden haberimiz yok tayyibin işidir dediler. Yav he heee

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Fetocular işte neyini tartışıyorsunuz daha.
    Milet mi salak ben mi akıllıyım anlamıyorum anket sonuçlarına bak be

0|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Oy içinden ziyade kendi insanlarinin, "diğerleri" olarak adlandırdığı insanlara rahatlıkla karisabilme özelliği verdi ve onları kahraman yaptı. Bir de başkanlık mevzusu ışte

0|0
    0|0
    • güncelimi oku. Tayyip amca halk sokaklara dökülsün derken titriyodu. Hdi ama dostum o kadar iyi oyuncu olduğunu düşünmüyorum. Ene sonu belli olurdu hem böyle bişey yapamaz

• Titriyor muydu? adam gülerek basın toplantısı yaptı ne titremesi 😀

• senin gözün kör heralde. :) Gülmek var gülmek var. Hisleri hunharca kuvvetli olan biri olrak diyorum bence orda sadece güçlü görünmeye çalışıyordu. Şimdi bana burda iki videoyuda attırma zaten yavaş çalışıyo bilgisayar adfd

Erkekler Ne Diyor 8

• A şıkkı

0|0
    0|0
  • Generaller tümgeneral orgeneral tuğgeneral aralarından bitanesimi baş kaldırmaz biraz mantıklı düşünün bence fetonun işi nasıl örgütlenmişse artık

0|0
    0|0
  • Kimin yaptığıni bilmiyorum ama en çok masum askerlerimize üzüldüm.

0|0
    0|0
  • Allah bir daha bize böyle acılar yaşatmasın...

0|0
    0|0
  • B şıkkı diyenler olmuş allah ıslah eylesin

0|1
    1|0
  • AKLI SELİM HAKARET ETMEK LAZIM

0|0
    0|0
  • Ya tayyip neden oyun oynasın en kötü zamanında %50 oy almış tüm seçimleri referandumları kazanmadımı başkanlık sistemi için düzenledi diyeb salaklar var bunuda referanduma götürse halk evet diyecekti neyin oyunu olsun bu

0|0
    0|0
  • Herseyin oyun oldugunu dusunen zeki taklidi yapmaya kalkan zeki olmayanlara acimak istiyorum 😂

0|1
    0|0
    • nee .. rengini belli et :D

• Rengim ortada 😄 acimak istiyorum sadece ama acimiyorum 😂 Darbe nin neden erken basladigini Erdoganin nasil korundugunu bilmeden kafalarina gore salliyolar Erdogan i neden ilk oldurmediler diye soruyolar ya 😂

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...