Darbeyi destekleyenler kimler?

Milletimizin bu zor günlerinde türk vatandaşı olduğu halde bu darbeyi destekleyenler burda mı?

0|1
2|7

En İyi Kız Görüşü

• destekleyen de senaryo diyende o darbeyi yapanlar kadar haindir benim için ancak hala 1 kişi sevmedikleri için darbeye destek çıkanlar var ve hala o 1 kişiyi çok sevdikleri için işi siyasi bir başarı sananlar var bu iş parti işi değildi millet ve düşmanlarının işiydi ama hala inatla siyaset malzemesi yapmaya çalışanlar var ayıptır

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• "tiyatro" diyenler, kalkışmanın başarısızlığını hazmedememiş arkadaşlardır. birazdan dökülürler buraya.

1|2
    0|1
  • Akp ye gericiliğe fasizme karsi yapılacak her darbe devrimdir. Sonuna kadar desteklerim. Akp ile asla ayni miller degilim. Isgal kuvvetidir onlar.

0|0
    0|0
  • Yüreğimiz sızlarkenmi
    cuma gecesi hiç uyuyamayanlar ile cumatesi günü bir deha hiç uyanamayacak şehitlerimiz varken kim sevinirki

0|0
    0|0
  • Darbe nedir araştır bakayım sen önce

0|0
    0|1
    • sen annenin karnında tekme atarken bunları çok inceledim yavrum sen assasin oyna hadi

• Aranızda 2 yaş var hepi topu :D Söylediğin çok komik olmuş :D

• Buna darbe denmez. Başımızdaki indirilmeli artık gına geldi darbe ile değilde nasıl inecek bu adam. Türkiye'deki cahil kısım akıllanmadıkça bu adamı ve tayfasını seçmeye devam edecek. Akp nin başına tuğla koy yine seçerler

0|0
    0|0
    • bu adama sadece kıl oldugu icin iktidarın değişmesini isteyenleri biliyorum..

• Hdpliler destekliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...