Mezarlıklara gece gidiyorum ve eğlenmeye başladım artık sizce deliriyormuyjm?

Burdan biriyle mesajlaşıyorduk. Kendisi siteyi terk etti. Mezarlıklarda gezdiğini ve sevdiğini söylerdi. Bende aptalmısın falan derdim. Neyse arkadaşlar bu siteden gitti. Bende alıştım galiba artık mezarlıktan çıkamıyorum. Ailem benden şüpheleniyor. Eve çamurlu ayakkabılarla falan geliyorum. O kadar huzur buluyorum ki. Ama bu durum canımı sıkmaya başladı. Sizce napmalıyım nasıl kurtulurum bu durumdan?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Bence psikolojik yardım almanın sırası.

0|0
    0|0
    • Pskolağa verecek o kadar param yok :(

• Çok doğru ama kendimi hazır hissetmiyorum. DÜşünsene bir kendini benim yerime koy.
      Akıl sağlıgım gitti diye korktugmda oluyor çok.
      İlk gittiğimde tüylerim ürpermişti korkmuştum. Ama 1 kere gidince 2 kere gitmek 2 kere gidince 10 kere gitmek istedim. Her gittiğimde daha çok alıştım. Uyuşturucu gibi kanıma girdiler. Çok yalnızım. Huzur bulursun dedi. İşin garibi gerçekten huzur buluyorum.
      Ama saat 3-4 de eve çamurlu ayakkabılarımla geliyorum.
      Ailem korkuyor napıyorsun ne bu çamur diye sorup duruyorlar.
      Açıklayamıyorum. Spor yaptııgmı ve koştugumu söylüyorum.

• İlk başta kendin için sonra ailen için bunu yapabileceğini biliyorsun :)

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Odana kitlesinler seni. Ben gece 1 de mezardan ciglik sesi duydugumdan beri gitmiyorum :D

0|0
    0|0
    • Ben çok alıştım o sessizliğe o huzura mezarların üstünde uyuyorum bazen.

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet delirdin.

0|0
    0|0
  • Sorun yok; akıl sağlığın yerinde.

0|0
    0|0
    • Hayatımda böyle birşey yaşamadım ya. Geceleri mezarlarda uyuyorum. s

• zaten ortam güzel mum yakarsan ambians kaçar önemli olan o sessizlik ve karanlık ama yinede zor durumda kalıyorum. Ailem uyuşturucu kulandıgımı düşünüyor. ç

• Çıldırdın mı

0|0
    0|0
  • Mezarlıklar güvenilir yerlerdir zaten kötü cinler girmez. Hepsi müslüman cindir mezarlığin içindekilerin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...