Arkadaşlar ailemle aram çok kötü. 18 yaşındayım?

Universiteye giricem bana hazırlık okuma diyorlar herşeyime karışıyorlar. Benden küçük çocuk var evde beni değil diğer çocuklarını savunuyorlar. ailem beni çok kötü etkiliyor. Hayatı bana çok yanlış öğretiyorlar. Önümü kesiyorlar. Cidden çok Korkunç. Fazla benciller. bir ailenin bencil olması çok kötü. Bende çok etkileniyorum. Burda bana vereceğiniz her tavsiye altın değerinde. Bana hep kötü davranıyolar ve bu beni çok kötü etkiliyor.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Aileni tanımıyorum ama sorunları konuşurak çözmeye çalış çağın artık onların çağı olmadığını hatırlat doğru olanın bu olduğunu anlat eğer halada anlamıyorlarsa sevdiğin teyzen halan amcan dayın varsa araya sokabilirsin şimdi dik başlı ol dicem aileni tanımıyorum seni tanımıyorum yanlış tavsiye vermek istemem kesinlikle aile genelde çocuklarının iyiliğini düşünür birde yaş itibari ile ergenlikten çıkmaya yakın yaştasın sana bazı şeyler çok ters gelebilir hormonların sebebi ile daha asabi oluyoruz daha dik kafa oluyoruz sakinleşip adam akıllı karşına alıp sorunlarını anlatmanda fayda var

0|0
    0|0
    • Öncelikle cevabın için çok teşekkür ederim. bu savaşı uzun zamandır veriyorum. Biraz bencillik var ailemde. Malesef laf anlatamıyorum ve olan bana oluyor. Tam tersine ben gayet sakinim ailem çok sinirli.

• Doğal olarak aynı hayatı paylaştığı için, merak etme onlarda düzelicek ilerleyecekler. Kızma onlara.

• 3ay

Eig için çok teşekkür ederim :)

En İyi Erkek Görüşü

• Benzer durumları biz de yaşadık. İleride ailenden ayrılınca rahatlarsın. Şimdilik dişini biraz sık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Hazırlık okuma deyince olmuyor o işler. Sınavı geçebilcen mi bakalım. Bence duyma onları kendi hayatını yaşa

0|0
    0|0
    • Öyle yapmaya çalışıyorum ama baskı yapıyorlarçok nbüyük

• Otelcilik ne ya bilişim yaz

• Aynen bende öyle diyorum ama ailem izin vermiyor

Erkekler Ne Diyor 1

• Açıklanmadı daha

0|0
    0|0
Yükleniyor...