Kırılmışliginizi hiç gizleme gereği duydunuz mu , peki ben bunu nasıl yapabilirim?

Bazen hiç ummadiginiz insana kirilirsiniz bu onun farkında bile değildir konuşmak derdini anlatmak istersin ama bir türlü uygun cumleleri bir araya getiremezsin konusamazsin dilin lal olur susar kalırsin yuregine bir öküz oturur da kaldıramazsin 😒
Böyle durumda nasıl bir yol izlenmeli?

Güncellemeler:
sinirden soruyu yanlişlıkla sadece erkeklere açmısım nasıl düzeltebirim ki :/

0|1
21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Hayır duymuyorum zaten bunu biliyorsun. Gerçi kırılmışlığımı ifade etsem de insan gibi cevap alamıyorum. ;) Halbuki dostlar, arkadaşlar birbirine bazı konularda daha yardımcı olmalıdırlar. Kendi doğrularını gözden geçirip, bencil olmamalılar. Arkadaşlık kavramını bir daha gözden geçirmeliler. Herkes yaşattıklarını yaşar.

Eskiden senin gibiydim belli etmezdim. Ama belli etmek gerektiğini zaman içinde anladım. Tabi belli etmek ve etmemek gereken kişiler var. Bunu ayırt etmek de senin onunla olan samimiyetine bağlı. Samimi insanlar bunu birbirlerine söylemeliler. Zaten hala aynı kafadaysa sabır devreye girer. Yakın sandığım dostlarıma tölerans tanıyıp belirsiz süre zarfında sabrediyorum. ;)

1|0
    0|0
  • Torpil patlat. Öküz kaçacaktır 😅 Valla nasıl yapıyorum bilmiyorum ama her zaman beceriyorum ben onu :/ belki ciddende birine ihtiyacım olmadığındandır

1|0
    0|0
  • Duygularını hislerini erteleme ve biriktirme. Biraz cesaretini topla konuş hicbirseyi içine atmani tavsiye etmem...

1|0
    0|0
  • Sanırım buna en uygun cevabı ben veririm. Yavaş yavaş zamanı geri sararım ve film şeridi gibi arkadaşlığımızı gözden geçiririm benim sevgimi ne kadar hakettiğini tesbit ederim daha sonra benim için ne kadar önemli oldugunu düşünürüm eğer gerçekten sevilmeye değer biriyse beni nasıl kırdıgını espirili bir şekilde ona söylerim kurtulurum. Dediğim gibi değecek biriyse zaten gönlümü alır diye tahmin ediyorum.. Eğer sevdiğin adamsa söyle gitsin.

1|0
    0|0
  • Duydum ama pek gizlemeyi beceremiyorum, sadece sessizleşiyorum

1|0
    0|0
  • Ben direk söylerim sözsel olarak mı yoksa değişik bir hareket yaptı kırdıysa kim olursa olsun söylerim, hayat kendini yiyip biterecek kadar uzun değil unutma

1|0
    0|0
  • Valla kıranı kırarım ben müdire acımam. İsterse 20 yıllık dostum olsun ;)

1|0
    0|0
  • Geç kalmadan konuş
    Sonra enkazın altında kalıyor da bir daha açılamıyor eski defterler

1|0
    0|0
  • Sus canim sikkin de ama ona farkli bir sebep anlat o hep icinde kalsin ona olan kirginligi anlayamiyorsa bilmeye de hakki yoktur..

1|0
    0|0
  • Duymadim insan icine attimi daha kotu oluyo sonuclari.

1|0
    0|0
  • Onu iyi yaparim bak

1|0
    0|0
  • Yazmak en güzel yöntem

1|0
    0|0
  • Ben kirildigimda gizleyemiyorum suratim duser hic muhattap olmam hemen farkediliyo

1|0
    0|0
  • içten içe ağlarım

1|0
    0|0
  • Sevgili mi arkadaş mı ve konu özel degilse yaz ona göre

0|0
    0|0
  • etrafa gülerek

0|0
    0|0
  • trip atarsınız

0|0
    0|0
  • bir merhaba yeterli becermesini bilene

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...