Arkadaslar bir bakin lutfen cok onemli?

Benim dawn sendromlu bir amcam var bugun aksam cikmis evde garip sesler cikariyo ayni icine birsey girmis gibi aniriyo, o sesleri cikartip evde geziyodu uyandik uyardik lavobaya girdi hic konusmadi bisey diyoz aniriyo sadece ondan sonra annem hadi cik artik desi sesizce cikti bagirarak annem dogru kostu bogazini sıktı annemin. Bidaha yaparmi niye boyle yapti basina gelen var mı veyda dawn sendromlu hastalar saldirgan olurmu 5 ay oncesi annesi öldü bizde kaliyo..

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• down sendromlular genelde saldırgan tavır sergilemez , psikolojik travma olmuş muhtemelen annesini kaybetmesi bir psikoloğa götürmenizi tavsiye ederim. geçmiş olsun

1|0
    0|0
    • Ama. Amcam genlede boyle sinirli hemne herseye bagriyo sinirleniyo ama gece cikardigi sese ne demeli

Erkekler Ne Diyor 5

• Cok zor bir durum sakinlestirici ilac veriyorlar hem o rahatlar hemsiz ama suanda tehlikeli bence odanin kapisink kitleyin yatin

1|0
    0|0
    • Sakinlestirici ilac sart babamda gece birgun evde birgun calisiyo gucumuzde yetmez ona.

• Babanda yoksa dikkat edin ya sonucta hasta biri

• Bilmiyorumda Allah sabır versin

1|0
    0|0
  • Bu konuyu uzman hekimle gorusmelisiniz. Ne olur ne olmaz diye her duruma karşı bir elektro şok cihazını üzerinizde tasiyabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Anırıyor ne la terbiyesiz.

1|0
    0|0
    • Nasil anlatabirim ses kaydiyla benmi yapiyim baska bir aciklamasi varsa soyle.

• Kardeşim benim de zihinsel engelli ablam var ve bende bazen ailem gittiğinde tek başıma bakıyorum seni anlıyorum çünkü sen de yabancısın yani bir engelli birey ile yaşamadığın için. Rabbim kolaylık versin umarım her şey gönlünce olur hayatta.

• Sagol 😊

• cok acaip ya

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Demek ki annesini özlüyor.

1|0
    0|0
    • Annesinden de nefret ediyo. Nasil biseyse

• down sendromlular genelde saldırgan tavır sergilemez , psikolojik travma olmuş muhtemelen annesini kaybetmesi bir psikoloğa götürmenizi tavsiye ederim. geçmiş olsun

1|0
    1|0
    • Amcam genelde boyle, osesleri cikartarak anemin bogazini sıktı bu normalmi,

Yükleniyor...