Okul hakkında öneriniz?

Merhabalar,

Okulumdan memnun değilim önerilerinizi bekliyorum Sınıfımdan bahsedeyim:
Sırf yalnızlık çekmeyeyim diye bütün kızlarla arkadaş oldum çünkü eğer onlarla arkadaş değilseniz dışlanıyorsunuz otomatik olarak. Yani herhangi bir kıza laf söylerseniz hepsi birleşip sizi oturtuyorlar ve bu gücü nereden aldıkları hakkında en ufak bir fikrim yok Ayrıca sınıfımızda kürt bir kız var ve ben bu kızı şahsen sevmiyorum davranışlarından ve yaptığı şeylerden ötürü Fakat bu duygumu bu kızlar tetikleyip kıza nefret kusmama sebep oldular. Kız masumca bana kraker uzatmıştı ama ben sırf bu gaza getirişleri yüzünden kızın yüzüne bile bakmayarak hayır diyip terslemiştim.
Erkekler olarak egoist olan çocukla yine sıkıntım olmasın diye az çok takılıyorum ülkücü olan tuhaf ülkücüyüm diye gezinip Ahmet Kaya dinliyor Iraklı olan ise 2002'li. Fakat davranışlarını falan görseniz... sırf şarkıyı sevmedi diye tahtayı falan kapatıyor.
Bu okula gelme sebeplerimin başında olan o arkadaşım ise kızlardan başı dönmüş ve beni sanal arkadaş olarak görmeye başlayan birisi. Sadece kızlarla takılıyor.
Öğretmenler
Biyolojici: Kitaptan okuyor ve yazmayana kızıyor başka yaptığı bir şey yok.
Coğrafyacı: Tahtadan yazdırıyor başka bir şey yok
Matematikçi: Danışman hocam ve seviyorum
Edebiyatçı: Biz test çözerken o bile zorlanıyor ama beni cidden seviyor
Tarihçi: Gerçekten iyi biri ama bizi sıkmadığından bir şey öğrenemiyorum
Öğretmenler kısaca bu şekilde diğerlerini uzun olmasın diye yazmadım. Öğretmenleri yetersiz buluyorum özel okulda okuyorum %80 bursum var diye

Az çok ayrılmak isteme sebeplerim bunlar. Bu okul 2 fabrika arasında ve derste bazen kakao/kahve kokusundan bayılacak gibi oluyorum. Bir de burada okumak için kendi evimden ayrılıp halamlarda kalıyorum.

Sizden istediğim: Eğitimimi daha iyi tamamlayabilmek için az/çok alıştığım sınıfımla sinirimi içime atarak ve huzurlu geçinerek devam mı etmeliyim? Yoksa kendi evime yakın yeni bir okul bulup 0'dan başlamayı mı denemeliyim?

• Daha fazla katlanma bunlara, yeni bir sayfa aç.
    63% (12)71% (5)65% (17)Oy Ver
  • 3 yıl daha katlan, en azından alıştığın bir ortam olur.
    37% (7)29% (2)35% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Uzun bir yazı yazmıştım fakat 2000 karakter limiti zorladı beni, farkındayım çok çocukça bir yazı o yüzden atladığım bazı detayları buradan yazıcam.

Kürt kız için kızlar tarafından kışkırtılmıştım ve kız bana kraker almıştı bir paket, fakat yüzüne bile bakmadan istemiyorum diyip reddetmiştim almayı. Halbuki kötü bir amacı yoktu ve dediğim gibi kışkırtılmıştım ve pişmanım öyle bir şey yaptığıma.
Dediğim gibi anketteki ilk şık çok mantıklı geliyor bana salak gözüyle bakaiblirsiniz fakat şu an lise 2ye geçtim ve boyum 162-163. Yaşıtlarıma göre bayağı bir kısayım ve boy kompleksim var denilebilir. Eğer gideceğim yeni okulda da bu kompleksi aşamazsam veya bu sene olduğu gibi 5. sınıf damgası yersem diye korkuyorum.

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• 3 yıl katlanılmaz ya kesinlikle yeni sayfa aç

0|0
    0|0
    • boyum yaşıtlarıma göre kısa olduğundan dolayı bu tereddüte düştüm, yoksa gidicem zaten

Erkekler Ne Diyor 2

• İstediğin üniversiteyi bu lise ile kazanabileceginé inanıyorsa devam et yook yapamam dersen 5 dk bile durma o okulda

0|0
    0|0
  • Kocaelide okuyorsun heralde

0|0
    0|0
Yükleniyor...