SAPIĞIM RAHATSIZ EDİYOR? BU İKİ OLDU? +1?

İyi geceler. Belki bilmeyenler vardır bu sefer soruyu gizli sormak istedim.
Buradan tanıştığım kansız beni 5-6 aydır rahatsız ediyor. Hiçbir umut vermediğim, sevgili olmadığım halde kendi kendine gelin güvey olup defalarca evlenme teklif etti. Sert bir dille de uyardım daha kötü oldu. Hiçbir şekilde kabul etmedim, görüşmek istedi hayır dedim tehditlerin küfürlerin sonu gelmedi. Yarım saat önce başka bir numaradan beni çok özlediğini söyledi hayır dedim diye tekrar tehdit ve küfür etti engelledim her yerden. Ama sürekli numaranı dağıtacağım, ev adresini dağıtacağım diye psikoloji baskı yaptı aylarca. Adresimi bilmiyor ama bildiğini iddia ediyor. Numaramı değiştiriyorum. İstediğin kadar kaç bulur alır götürürüm seni diye baskı yapıyor. Demem o ki savcılığa versem herhangi bir sonuç çıkar mı? Ankara Gölbaşı'nda eğitim görüyorlar subaylık için sanırım. Ne yaparsan yap sicilime işlemeyecek dedi. Böyle bir şey mümkün mü? Şimdiden teşekkür ederim.

0|0
7|20

En İyi Erkek Görüşü

• Mümkün değil siciline işler ve subaylıktan atılır. birbmesaj konuşma kaydı varsa savcılığa başvur.

1|0
    0|0
    • Hepsi var.

• Korkacağın birşey yok dağbaşı mı bura ver savcılığa görsün ebesinin nikahını şe refsiz.

• Teşekkür ederim ilginiz için.

En İyi Kız Görüşü

• Fazla sallama kanka hiçbir şey yapamaz klavye artisti 😂

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Savcılığa bildir , çek fotoğrafı gönder belgeleri bakalım devam edecek mi, işlemezmiş siciline. Korkmayın ya şu tiplerden, hakkı yok kimsenin kimseye herhangi bir baskı yapmasına.

1|0
    0|0
  • Tüm söyledikleri yalan. Ver savcılığa

1|0
    0|0
  • Sen savcılığa verirsen oda Askeri mahkemeye sevk eder şu anda asker olduğu için ve Meslekten ihraça kadar gider aynı Zaman'da Hattın ne bilmiyorum ama Numara değişikliği yapabilirsin Çok cüzi bir rakam karşılığında yani adresini vs öğrenemez ayrıca öğrense daha iyi ve gelirse birde evin çevresine o Zaman şikayetinde kanıtta olur polisi ararsın polis gelir kimlik sorgulaması yapar ve orada tutuklar götürür. Yani ne yaparsa kendine yapar sen sıkma canını Öncelik olarak numaranı değiştir bu arada 11880 servisinden gizlet numaranı baktın yine buldu geldi o Zaman savcılığa gidebilirsin
    Korkmana hiç gerek yok 😉

0|0
    0|0
    • Vodafone kullanıyorum. Ciddi söylüyorum bu adam bozuntusundan çok bana yapılan yorumlar üzdü. Ben de böyle olsun istemezdim. Çok teşekkür ederim.

• Rica ederim
      İyi geceler

• İyi geceler.

• Polis denen bir şey var.

1|0
    0|0
  • Hayir tabiki. avukatim. bal gibi de siciline isler. hemen tespitini yaparlar zaten.

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim seviyeli yorumunuz için.

• O ne demekmiş numaranı değiştir engelle izini bulamaz

1|0
    0|0
  • bence öncelikle numaranı değiştir. sonrasında nah bulur

1|0
    0|0
    • Değiştireceğim orası kesin en kısa süre içinde. Bir arkadaşımın numarasını bulmuştu beni de bulur diye endişelendim.

• Ankarada isen senin için korkutabilirim numarasını vermen yeterli olacaktır

1|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim ama sizi bulaştırmak istemem. Daha kötü olabilir sizin açınızdan da sıkıntı olur.

• Sen bilirsin

• Çok teşekkür ederim.

• Ver bakalım savcılığa, tehdit mesajlarını falan da göster, nasıl işlemiyormuş görelim

1|0
    0|0
  • Alırsın ver

1|0
    0|0
  • sen ver onun duzugunu bile keserler :)

1|0
    0|0
  • yaahu Her lafada İnanmasanız

1|0
    0|0
  • Saf olmayın bu kadar , adresini bulamaz sıfır ihtimal. Yeni numaranıda bulamaz gizlersin. Numaranı değiştirmen yeterli yani neyin kafasındasın bu kadar düşünüyosun. :) Mahkeme felan uğraşırsın boş yere gerek yok değiş hattını bak hayatına.
    Bak o herifin numarasını direk burdan yaz yoruma bende biraz deşarj olmuş olurum hem.

0|0
    0|0
    • Sizi bulaştırmak istemem. Sizin açınızdan da sorun çıkarır benim yüzümden.

• Tamamdır size en geç yarın sabah dönüş yapıcam ben.

• Ben yarın erken çıkıcam 7-8 gibi ara ara girer bakarım ks ye mesaj gelmişmi diye. Verdiğin gibide ararım eğlenelim biraz. Hatta yapabilirsem bir ses kaydı alır atarım muhabbeti. :)) Hadi iyi akşamlar kardeşim dönersin yarın bana isim ve numarayla.

• Sen bir kere sapigim diye sahiplenmisin artk gg

1|1
    0|0
  • tüm yaptıkların bende var bır daha yaparsan savcılıga gıdıcem de hattta sımdı de gıdebılırsın

0|0
    0|0
    • Söyledim savcılığa gidiyorum diye, gitmezsen bilmem nesin şöylesin böylesin. Herkes burada beni suçlamayı biliyor.

• bence gitmelisin

• Sapığım :D 👍 Güzelmiş

0|0
    0|0
  • Siciline işlemeyi bırak anasını zikerler de sen numarayı değiştirince nasıl buluyor tekrar onu anlamadım

1|0
    0|0
    • Orasını ben de anlamadım. Arkadaşımın numarasını bulup yarım saat sonra bana mesaj atmıştı şok geçirdim. Beni de böyle bulur mu diye endişelendim.

• savcılığa ver bak nasıl atılır okuldan siciline işlenmiş okuldan atılır ve ceza bile alır sen şikayet et

1|0
    0|0
  • Bunu yapan kisinin profil fotosu ustu ciplak altinda sort olan biri mi?

0|0
    0|0
    • Sen misin yoksa

• Verecektim ama o dönem ailem yanımda yoktu.
      Bu sefer gidiyorum bakalım.

• Git ver kendi tutussun biraz.

Kızlar Ne Diyor 6

• Numaranı değiştir

1|0
    0|0
  • öncelikle numaranı neden verdin?
    numaranı değiştirdiğin sürece sana ulaşması mümkün değil
    ki adresini bilmiyosa nasıl seni bulcak

0|0
    0|0
    • Ruh hastası daha çok hırs yapıcak diye korkuyorum. Tanıştım burada düzgünce, bir sorunu yoktu. Keşke vermeseydim ya ama ben de böyle olacağını bilmezdim.

• hiç bişey olömaz değiştir numaranı

• İlk oncelikle adresini bulmasi mumkun degil telefon numarasi hadi neysede ve mahkemeye versen sapikliktan biseyler yaparlar diye dusunuyorum ama numarani dagitsalar senin bir engellemene bakar o kadar sıkma canını ev adresin onda yoktur sadece korkutmak için söylüyordur eğer öyle birşey yaparsa dahi sen bana onun numarasını ver bende onunkini yayarim sen sıkıntı etme😘

0|0
    0|0
    • Ev adresim zaten yok onda hiçbir şey demedim. Numaramı daha önce dağıttı arayanlara insan gibi anlattım hepsi özür dileyip kapattılar. İlgin ve güzel yorumun, arkamda durduğun için çok teşekkür ederim, senin gibi insanların hala var olması bir nebze olsun umut ışığı. :)

• Evet öyle mal çok burda

1|0
    0|0
  • Knk kullanıcı adını ver halledelim? Sıkalım bacağına bir tane.

0|0
    0|0
    • Ya teşekkür ederim :) ama hesabını kapattı.

• Numarani vermeseydin

0|0
    0|0
    • Hadi canım ciddi misin?

• Umut vermedigim yazmissin numarani vermissin? Ne kadar basit bir kizsin burfan birine no vercek kadar düstün mü senin gbilerine müstehak sapik diyosnda hosuna gidiyodur 😂😂

• Bir de kadın olacaksın sen, senin zihniyetindeki herkesi kendisi gibi sanan kim varsa kökü kurusun.

Yükleniyor...