Fetöcüler hain ise bunları yıllarca torpille içimize sokanlar ne oluyor?

Bazıları bunlara laf söylediğinde "dinsiz" ilan ediliyordu. Eğer bu darbeyi yapan fetöyse yıllarca bunların devlet içinde yapılanmasına göz yumanlar bunca eylemde can verenlerin diğer bir sorumlusu değil mi?

0|0
2|10

En İyi Kız Görüşü

• 👏🏻👏🏻👏🏻👍🏻Allah ım sonunda biri daha bir şeylerin farkında

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• akp lileri anlayamazsın bu imkansız. şunu unutma 20 sene sonra akp ye oy verenlerin yüzde 80 i biz o partiye hiç oy vermedik diyecek :D

1|3
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet haklısın oy toplamak için iyi geçindiler işlerine gelmeynce işler bozuldu :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Fetocularla akp nin durumu kusaca söyle ozetlenir. Çete içi hesaplaşma. Ikisi de hain ama bir şekilde menfaatleri çatıştı.

0|1
    0|0
  • Evet çok haklı konuşuyorsun lise dönemlerimde insan topluyorlardı cemaat için. Birlikte kpss sorularını da çaldılar sorsan dinden imandan bahsederler hepsi. onca kişinin hakkına girdiler. Bunlar illaki çıkar birgün

0|1
    0|0
  • Aaaaa öyle deme olurmu onlar kandırılmış herkes kandırıyor onlarda insanları kandırıyor ve gerçekten buna da kanıyor insanlar

1|1
    0|0
  • kesinlikle haklısın devlet liyakat esasından ayrılır böyle çıkar odaklarını bahçesine toplarsa gün gelir böyle ihanetlerle karşılaşır

0|1
    0|0
  • Fetoyu devletin içine nu hükümwt sokmadı ki! Feto 30 yıldır var. Demek ki sırası gelince mi bişiler yaptılar napyılar bişmiyorum ama tarihçesini okuyunuz fetonun

1|0
    0|0
  • bravo kardeşim tam da doğru yere ulaştın şu an. bunu soran biri olarak cevabı zaten biliyorsun artık. uyan cahil halkım uyan. en azından sizin gibi gençlerin varlığını görmek beni memnun etmeye yetiyor.

1|1
    0|0
  • işte zor bir soru daha
    terörist kimse Allah cezasını versin
    onu kim desteklediysede

0|1
    0|0
  • Köprüyü gecene kadar ayiya dayi demek olarak görüyorum butun sistemi elina alana kadar bile bile goz yumdular en az fetoş kadar buna goz yumanlarda suçlu tabi arkadaslar cok cahillerya kandirildik deyip milleti kekliyolar

0|1
    0|0
Yükleniyor...