Pardon da siz allahu ekber diye bagırınca noluyor?

ben ve bneim gibi zavallıları korkutmaktan çocukları korkutmaktan başka ne işe yarıyor bu saatte bagırmalarınz?

Güncellemeler:
@yokartıkbune beni engellemişsin ama laf ebeliği degl o: mantıklı diyorum: nerden biliyorsun şeytanın korkutgnu
...

1|3
19|34

En İyi Erkek Görüşü

• Size birşey diyim mi herkes havalı kornaları öttürüyor. Sloganlar falan. Dörtlüleri yakıp şehir turu atıyorlar. Sanarsın Türkiye Dünya kupası kazandı. Kusura bakmayın da demokrasi nöbeti bu şekilde olmaz. Milli iradeye AKP binaları önünde sahip çıkılmaz. Alırsın bayrağını eline şehrindeki Atatürk anıtının önüne gidersin sessizce çöker tepkini koyarsın. Kalkmazsın nöbet tutarsın. İradeye böyle sahip çıkılır görsen şölen eşliğinde değil. Yazık daha eveli gün 161 şehit verdik. Resmen kutlama yapılıyor.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İslamla siyaseti karıştırıyorlar işte.

6|4
    3|3

Erkekler Ne Diyor 33

• Musluman degil misin nerene batiyor

7|6
    7|6
  • arapçı ümmetçi ışidci pislikler bunlar.

6|5
    5|4
  • Niye bagriyorlar oda belli degil.

4|0
    0|0
  • Deme öyle 161 kişi şehit olmuş doyasıya kutlamadamı yapmasınlar? Silah sesleri bayrak sallamalar bağırmalar.. :) Normal bunlar ölen oldu mu tabi ki kutlayacaksın. Sensin tuhaf git burdan. :)

3|3
    1|1
  • Senin gibi imansizlari dize getiriyoruz. Suna bak Allah in adini zikretmekten bile korkuyolar imansizlar

5|1
    5|4
  • Allahın adını duyunca sizin gibi masum insanların korkmasına ve allahın ismini kötü amellerinde kullananların allah belasını versin iki cihanda da yansınlar inşallah

4|4
    1|1
    • ben korkuyorum açıkcası. orda ben ateistim desem palayla üstüme uçup kafamı kesecekler gibi hissediyorum...

• nasıl korkmazsın ki yani

• Allah size insanlardan korunmak için örtüyü vermişken bunu çok yanlış yerlere çekiyorsunuz malesef bu dünya cennet değil ve bağzı kötülüklere karşı herkes önlem almak ister kuranı kerim en doğruyu en mükemmeli söylemiştir fakat zorlama yoktur

• allah sevap puanlari atiyor uzerlerine boyle 1+ puan 2+puan 3+puan diye gidiyor allahu akbarlasdikca.

2|0
    1|0
  • şeytan da bu sözden korkar nedense

4|1
    4|1
  • Sevap kasiyorlar iste.

2|0
    1|0
  • Allah'ın adını duyunca sizin gibi dinsizlerin korkması gayet normal..

2|0
    3|1
  • Ulan yorumları okudum ne guldum ya ajskdsf

2|0
    0|0
  • Allahu Ekber. Allah herşeyden büyüktür. Üstündür. Nöbetteyiz diyor. Bu lafz, bu lafz-ı muteber müslüman birine batmaz.

2|2
    0|0
  • Allah'ın adı kafirlerin kalbine korku salar derlerdi inanmazdım doğruymuş

3|2
    2|1
  • Allahu akbar boooommmm🔫🔪💣🔨

3|1
    2|1
  • Şiiii onlar ülkeyi koruyor ve onlar olmasa şu an ülkeyi asker yönetiyordu. Onlar senin benim için seslerini feda ettiler. Allah ın malları ya 1 saat önce kesildi korna sesi. Çok dindarlar ama kul hakkını yemeye gelince tabağın dibini bile sıyırıyorlar

1|0
    1|0
  • ülkeyi kurtarıyorlar deme öyle tayyip babaları öyle emrediyo lütfen

3|2
    4|3
  • Sanırsın din savaşı veriyorlar. Işidten pek farkları yok.

1|0
    0|0
  • Sevap point kazanıyolar

2|0
    2|1
  • Allah büyüktür demenin neresinden korkuyorsun

1|1
    1|0
  • doğru söylüyosun

2|0
    2|3
  • Herseyin yeri ve zamani var haklisin...

1|0
    0|0
  • Onlar bagirip bagirip kafa keselerler idam cezasi isterler sozde muslumanlar 😂

1|0
    0|0
  • Sorma bende anlamis degilim bu kadar niyetliydi bu arkadaslar guneydoguda pkkya gitseler ya

2|0
    1|2
  • İşte varya bu hareketlere girerek insanları İslamiyettende soğutuyolar he şunuda bilelim Allahu Ekber : ALLAH EN BÜYÜKTÜR demek

1|0
    0|0
  • Sen olayı yanlış anlamışsın sadece bir grup çapulcu sözde müslüman deistlerin İslam dini ile dalga geçmesinden sonra allahu ekber lafını yanlış anlama araplar bilmiyorum ama şasırdıkları zaman allahu ekber derlermiş.

0|0
    0|0
  • neden korkuyosunkı?

1|0
    0|0
  • Ben bilmem, bağıraara söyleyelim.

0|0
    0|0
  • bir islamı b0klamadıkları kalmıştı

0|0
    0|0
  • Korkmayın, panda burada

0|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 18

• Çünkü burası Türkiye!
    Yani İslam ülkesi.
    Eğer istemiyorsan bu sesleri duymayacagin ulkelere tasinabilirsin. İslam derdin de olmaz. Rahat rahat korkmadan yaşarsın.

1|1
    2|2
    • islam ülkesi degl. boşuna islam ülkesi diye bagırıp durmayın. burası Atatürk ün ülkesi !

• Atatürk'ün kurduğu, Recep Tayyip Erdoğan'ın yönettiği bir ülke, lütfen.

• onun amacı ortada. ülkeye boka sürüklemek. araplaştırmak. o yüzden sizin gibiler türedi işte: burası müslüman ülkesiymiş begenmeyen defolsunmuş. kime güveniyorsunz? tayyibe. ama devir döner elbet.

• Aynen haklisin

3|0
    1|1
  • hiç işte savaş var sanki uyuyordum nidalarla uyandım dedim öldüm mü acaba uyku sersemi aklım çıktı ya

4|1
    3|2
  • Pardon da Allahu Ekber lafı niye sana batıyor?

3|4
    3|4
    • gürültü kirliliği? insan ister istemez korkuyor her allahu ekber diyen zararsız çıkmıyor

• @heygeorgegrg Özür diliyorum o zaman. Haklisin genelleme yapmamak gerek

• @heygeorgegrg yalniz ben genelleme yapmamisimki. Genelleme yapmanın mantıksız olduğunu belirtmek için dedim onu

• Aynen. Cihat yapiyolar kanka 😂😂

1|0
    0|0
  • Ramazanda oruç tutana saygı diyenler, insanları dayaktan geçirenler nerde şimdi? Hadi ben de rahatsız oluyorum bu kornalardan, bağırışlardan?

2|3
    3|3
  • Aynen ya uyutmuyolar

1|0
    0|1
  • Allahuekber sesinden korkuyosan git bir ulkeden alcak

4|3
    1|1
  • Allah duyuyor 😊

1|1
    2|2
  • Beynin olsaydı anlardın 😀

2|1
    2|2
  • Beyinsizlik başka bişey değil, gerçek anlamda beyinsizlikten yapılıyor

2|0
    1|0
  • Haklisin.

1|0
    0|0
  • Allah adina öldürüyolar cunku dinimizce oldurmek cok guzel bisey ya hey yarabbim. Sahte huykurukcu bunlar Allahin adini agzina alip birde olduruyorlar linc ediyorlar yere yatirip tekmeliyorlar bunlar Allah adiyla insanlari kandiriyorlar katiksiz serefsizler

0|0
    1|1
  • 0|0
    0|0
  • Allah var gam yok demek istiyoruz anlayana..

0|0
    0|0
  • ISID ci ve terrorist olunuyor

1|1
    3|1
  • Zavallı olma öyleyse neden kendini zavallı görüyorsun? Hem neden korkuyorsun millet zikrediyor. 😊 😊

2|1
    1|2
  • Kes s. rtk ateist

1|2
    3|6
Yükleniyor...