Vatan hainleri İdam edilsinmi?

Ne düşünüyorsunuz?

• Evet edilmeli
    50% (17)44% (12)48% (29)Oy Ver
  • Hayır hangi devirde yaşıyoruz?
    50% (17)56% (15)52% (32)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

• Dün apo idam edilmesin diyen zihniyet şimdi gelmis idam istiyor. Eğer ilk onu asacaklarsa gelsin idam..

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Müebbet hapis cezası uygundur. idam gelseydi onca şehit varken teroristlere gelirdi sımdı gelecekse gelmesin bence kapsamlı olmalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Idama karşıyım bunun önünü alamazlar. Zamanında Adnan Menderes idam edilsi mesela şimdi herkes pisman ayni zamanda Deniz Gezmiş ve arkadaşları da idam edildi ona da pişmanız yani idam kötüdür.
    Ayrıca idam gelirse herkes kendine göre idam eder sonra darbelerde artar kavgalarda

0|1
    0|0
  • edilmeli ki örnek olsun

0|1
    0|0
  • Hayır diyorum.
    Idam gelecekse Apodan başlanmalı.

1|3
    0|0
  • Esas idam bizi kac sene geri goturur. Gercekten cok ilkel bir sey. Vatan hainlerine hapis cezasi verilmeli.

0|0
    0|0
  • Hayır hangi devirde yaşıyoruz?

0|0
    0|1
  • apo idam edilmeli kesinliklee

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Abdullah Öcalan da var

0|1
    0|0
  • vatan haini diye birşey yoktur bunu kaç kes söleyecem her kes iyi birşey yaptıgını düşünüyor hadi burayı cehenneme çevirelim çıkışıyla bir harekete girişmiyor kimse hepki haklı oldugunu düşünüyor ve güzelligi amaçlıyor sıg olmayın yeter mk

0|0
    0|3
  • Tayyip dahil mi

0|1
    0|0
  • Devirle bir alakası yok. En başından beridir hainlerin ve tecavuzculerin idamini isterdim. Sadece bu olay icin degil pkklılar icinde. Hayır deyip duyar kasanlar tecavuz haberlerine idam gelmeli diyen insanlar. Ne istediklerini anlamak güç.

0|0
    0|0
  • kime göre vatan haiini?

0|0
    0|0
  • Evet diyenler neyin kafasında abi

0|1
    0|1
  • Vatan haininden kastın gürcü recepse idam edilsin ama ben Türkoğlu Türk komutanlarimi idam ettirmem

0|0
    0|1
  • ne çok pkk sevici varmış aqq alın besleyin evinizde

0|1
    0|0
  • Apo neden idam edilmedi diye sormazlar mı adama. Yok öyle bir dünya

0|0
    0|0
Yükleniyor...