Arkadaşım borcumu 2 gün sonra ödeyecekti 15 gün oldu neredeyse. Nasıl isterim istemesi bile zor yav?

Arkadaşlar bir arkadaşım var, okul zamanı çok yakındık şimdi arada muhabbet ettiğim bir kız. Benden 25 tl borç aldı, telefonuna tl yüklettirdi. 2 gün sonra vericem dedi bursu yatacakmış. 15 gün kadar oldu ses yok. İsticem ama isteyemiyorum. Kendisinin hatırlayıp vermesini bekliyorum. ya da istesem nasıl isterim, veya nasıl hatırlatabilirim? Benim param isterken isteyemiyorum nolacak böyle be..

1|1
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• onun durustlugune guveniyorsan bekle biraz daha.. durumu yoktur borcunu odemeye.. durumu olunca odeyecektir.. durustlugune guvenmiyorsan onun direkt ver parami de ona lafi uzatmadan

1|1
    0|0
    • Güveniyorum aslında, ama parayı da hemen istiyorum :D

• biraz daha bekle.. o da borcunu odeyemedigi icin sıkıntı cekiyordur kendi icinde.. durumu olunca ilk firsatta oder.. sende bir gun sikisirsan paraya o da sana yardim elini uzatir.

En İyi Kız Görüşü

• Soğuk su içeceksin büyük ihtimal para meblası küçük menfaatçi taktiği bu kadarcık parayı mı istiyorsun bakışını yememen için istemeyeceğini bilir bir daha borç verme herkesin otlakçı bir yakını vardır besleme.
    Düşünsene sana tl yükletsin ötekilere başka şeyler yaptırsın ufak ufak sonra kendi beleşe yaşasın.

1|0
    0|0
    • Güzel bir ders

• Estağfurullah benzer şeyler yaşıyoruz hayatta hayırlı ve gönlünce güzelliklere giden gecelerin olsun hep kardeşim

• Çok teşekkür ederim sizin de inşallah :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Meblağ fazla büyük değil fakat öğrencisin zor durum ama ne bileyim bazıları alırken rahat öderken pişkin olabiliyor ve istedimi de sen haksız gözükebiliyorsun

1|0
    0|0
    • Kesinlikle

• Çok zor durumda değilsen az daha bekle belki yorum yapıyorum bilmeden ama belki onunda başına kötü bir durum gelmiş olabilir

• Bekleyelim bakalım

• Biraz sıkıştığını söyle yardımcı olabilir misin diye sor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İstemelisin bence. Ya su aralar sıkışigim sana verdigim borcu alabilir miyim diyebilirsin. Yoksa sürekli borç ister kullanır seni.

1|0
    0|0
Yükleniyor...