Türk halkı sizce olayların önlenmesinde başarlı olmuşmudur? Milli bilincimiz sizlerce yerindemi? Vatansever miyiz?

Kaç gündür çok zor zamanlar geçiriyoruz. Bu yaşanan olayların çok büyümemesinde Türk halkının başarısını nasıl görüyorsunuz? Sizce diğer ülkelere bu halkın vatanseverliğini mi kanıtlamış olduk? Yoksa kendi askerine baş kaldıran bilinçsiz bir toplum havası mı verdik?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bence darbeyi halk önlemedi başka bir şey var ama ne

0|2
    0|0
    • Zaten darbe böyle olmaz. O yüzden bu harekete aslında darbe girişimi demiyorum. Bunu yapanlara da asker demiyorumTerörist saldırı densin ya da teröristler densin ne bilim askeriye içinde bir kesimin ayaklanması densin ama ne onlara asker ne de olaya darbe denmesin hem tvlerde hem halk arasında ama halk böyle dökülmeseydi daha uzar karışır ve daha fazla kan dökülürdü diye düşünüyorum

• sonuçta durup dururken askere baş kaldırılmadı bunu onaylayorum asker kandırılış emir kulu ne diyim ALLAH Yaşatasın bir daha asker de poliste bu vatan için emek veren herkesten ALLAH razı olsun Ankara da yaşıyorum ilk defa böyle bir birlik ve beraberlik gördüm halk parti derdinde değil darbeye hayır diyor

0|1
    0|0
    • Kesinlikle katılıyorum, bilinçli insanlarımızın olduğunu bilmek beni birqz rahatlatıyır

• burda herşeyin farkında olan insanlar var ALLAH şaşırtmasın diyorum

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...