Babam ölsün diye dua ediyorum?

Bunu söylediğim için çok utanıyorum ancak yapabileceğim bir şey kalmadı. Katil olmamak için kendimi zor tutuyorum. Biliyorum bu bir imtihan. Dua ediyordum ıslahı için ama gün geçtikçe daha kötü biri olmaya başladı. Yıllarca içki içti bize eziyet etti. Sabahlara kadar uyutmadı bizi. Telefonla annemin yanında basķa kadınları arayıp bizi zorla cici annenle konuş diye baskı altında tuttu. Daha çok kucuktuk tabi o zamanlar. Okul kitaplarimizi defterlerimizi sebepsiz yere defalarca yırttı. Onluklerimizi sobada yakardı. Herkesle küstür bu adam. Kimseyle konuşmaz. Annesi öldü cenazesine bile gitmedi. Ne kardeşleriyle ne de bir akrabasıyla görüşüyor. Bizi de kimseyle görüştürmuyor. Hep kavga var evde. bir tane de erkek kardeşim var. Annemle ben yine bir şekilde alıştık ama o sonuçta erkek. Isler daha kötü olur diye korkmaya başladım. Ruhsatlı silahı var tehdit ediyor onunla bizi. Annemi ailesiyle tehdit ediyor. Hemen en ufak bir durumda ananı babanı kardeşlerinin kafasına sikarim diye tehditler savuruyor. Ben çok yoruldum. Dua eder misiniz bize? Gidecek yerimiz kimsemiz yok. Çok yalniz ve sahipsiz hissediyorum. Kardeşime anneme bir zarar gelmesinden çok korkuyorum. Dua bekliyorum.

0|0
1213

En İyi Erkek Görüşü

• Ağladım ya resmen Allah yardımcınız olsun kardeşim benim yaa. Allah aşkı icin nerde oturuyosun o p*için adresini yerini söyle ejdadini s*kerim onun topuklarini ayaklarından ayırır kollarını ikiye katlarim çok ama çok ciddiyim Allahın seviyorsan izin ver icabı na bakayim

4|0
    0|0
    • O pislik için elini kirletmene değer mi? Suçlu olan sen olacaksın. O masum olacak.

• Kardeşim olmaz senin dediğin. Ben kendi vicdanima sigdiramam.

• Abla bir özele gel ordan konuşalım iki dakika sonra senin dediğin olsun

En İyi Kız Görüşü

• Allah yardımıcımız olsun hepimiz farklı sınavından geçiyoruz ama böyle bir insana bir şey diyemiyorum. Kardeşiniz delikanlı zamanları Biraz gururlu ve asi olurlar kızlarda öyle ama onlar daha fazla. Sinirleri çabuk bozulur ve ne yaptığının farkında olmazlar. Sizi silahla tehdit etmesi çok kötü. Oturup konuşmayı dene diyeceğim yalnız tanımıyorum ne desem bilmiyorum. Erkek kardeşin için bende psikolojik destek gerekebilir bana kalırsa ailecek alın derim. Kardeşiniz için alın bende psikiyatri ya da psikoloji babanız için zor olabilir belki kabul etmesi belki. Dua edin elbet ama kendiniz içinde gerekli olabilir psikolojik destek çünkü çok zor. Umarım her şey düzelir canım her şey gönlünce olsun diyorum.

1|0
    0|0
    • Çoook teşekkür ederim. Malesef ki oturup konuşabileceginiz bir insan değil. Böyle bir insan karşısındakini konuşturur mu hiç? Pskilojio destek meselesine de gelecek olursam bende çok düşündüm bir kac yere de sordum ancak cok pahalı onu halledebilecek gücümüz yok. Devlet hastanesinde gittim dinlemeden antideprasanı yazdı gonderdi. Içtim mi tabi ki hayir. Yalnızca duaya kaldı işimiz. Sonumuz hayrolsun.

• Bazı devlet Hastanelerinde psikolog var araştır bence. Özellikle doktorlarına bak, ara ya da telefonla randevu almak için devlette hangi hastaneler psikolog var diye sorabilirsin belki

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• ne lanet şerefsiz bir insan ya moralim bozuldu.

1|0
    0|0
    • Özür dilerim amacım canınızı sıkmak değildi. Rica etsem dua eder misiniz inandiginiz bicimde.

• inançsızım. annenin akrablaarı yok mu dövsünler şunu

• Size bir şey soyleyeyim mi böyle bir babanız olunca kimseniz kalmıyor. Çok sahipsiziz diye boşuna demedim.

• Gidin polise şikayet edin ilk olarak uyarı verirler 2. sinde ihtarname yazarlar 3. de ise direk içeri alırlar kafanı yorma kendini de üzme..

1|0
    0|0
    • Iyi diyorsun da 3. ye kadar ailemden biri zarar görürse? Ne anlamı kalır?

• Bunu yapman gerekli yoksa sürekli bu acıyla yaşarsın ve daha gençsin neden herkes gibi gülerek gençliğini yaşamayasın ki? Neden kodamanın teki hayatını karartsın ki?

• Sorumun cevabı değil. Dediğim gibi yaşama amacım annem ve kardeşim zarar gördükleri andan itibaren bir anlamı kalmaz hiçbir seyin.

• Peki ev nasıl geçiniyor?

1|0
    0|0
    • Annem emekli. Kardesimin de bursu var başarı bursu. Evde Allah razi olsun annemin babası vermişti küçük ama yetiyor kira sorunu yok. O kadar yüzsüz ki adamin evinde oturuyor. Kızını tehdit ediyor

• Bilmiyorum. Çok korkuyorum ben. Korkudan gözüm bir şey görmüyor.

• İnan sırf cevap olsun diye yazmıyorum. Başka bir yol yok görünüyor ve ilerisi bu gidişata göre hiç hayırlı bir sonla bitmeyecek görünüyor.

• Umarım baban ölür, kim ne derse desin bazıları can çekişerek ölmeyi hak ediyor, senin için üzgünüm.

2|0
    0|0
    • Bende çok Üzgünüm. Keşke böyle olmasaydı. Gerçekten çok Üzgünüm. Telef olmak istemiyorum. Onu öldürrebilirim ama cezaevine giren ben olacağım. Kardeşim de büyüdü asilesti. Korkuyorum onun yuzunden bir şey olacak diye.

• Biliyorum farkındayim ama o yardımlar da çok pahalı. Ancak buradan biraz olsun rahatlarım belki dedim. Iyi de geldi. Teşekkür ederim.

• Rica ederim

• allah yardımcınız olsun

1|0
    0|0
  • Allah Yar ve Yardimciniz olsun, cok zor bir durum uzuldum

Szin icin dua edecegim

1|0
    0|0
    • Allah razı olsun çok sevinirim. Çok teşekkür ederim.

• Sorun etme bende annem olsun diye dua ediyorum

1|0
    0|0
    • Sorun etmeden olmuyor ki işte. Kardeşime ya da anneme bir şey olursa benim yaşama amacım zaten kalmaz.

• Kendimce dua ettim say.

• Allah yardımcın olsun her daim. Sabrederek bu günleri de aşacaksın.

1|0
    0|0
    • Allah razı olsun. Amin kardesim.

• allahım yar ve yardımcınız olsun

1|0
    0|0
  • Öyle babanın yanına koyayım.

1|0
    0|0
  • öncelikle babanın çiçeğine koyim allah dayanma gücü versin babana sorsana sizemi gücü yetiyo delikanlıya sözde o varya o size böyle eziyetler yaptığı için ki siz bir bayansınız anca size gücü yetiyo demekki annenin kardeşlerinin eli armutmu topluyo azına sı ç sınlar

0|0
    0|0
    • Annemin gücü yetmez ki. Zavalli çektikleri onu iyice sömürdü zaten. Ne olursa olsun babası sonuçta kardeşim elini kaldırsın istemem. Kardesimin eline yazik olur hem.

• dayını diyommm

• Kimse başını belaya sokmak istemiyor. Herkesin evi ailesi var. Kisacasi kendi halimizdeyiz.

• Cus artık bunlar ne yaaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Allah yardımcınız olsun kardeşim okurken bile üzüldüm içim parçalandı sizin halinizi düşünemiyorum..
    Allah ıslah etsin onu. Bu durumda siz ne yapabilirsiniz diye düşünüyorum ama maalesef Turkiyede bu tür olaylar için önlem alınmıyor umarım sizin durumunuzda bir koca cinayetiyle bitmez.

2|1
    0|0
    • Amin insallah. Benimde kafamda hep öyle senaryolar oluşuyor istemeden. Ne olur dua eder misiniz?

• Allah sabır versin yaşadıklarınız çok zor şeyler ama ölsün diye dua etmek yerine doğru yolu bulsun diye güzel dualar etsek.

1|0
    0|0
    • Hep öyle ettim inanin. Sonucta babam kim ister ki babasi ölsün diye dua etmeyi. Ama çok kötü bir hale geldi.

• İnşallah doğru yolu bulur. Dua edicem sizin için

• Allah razı olsun. Duadan başka istedigim bir sey yok. Bende size dua ederim inşallah.

• Samimiyetine inandim. Bu yaşadıkların çok üzücü. Allah sana hayırlı güzel bir aile kurmayı nasip etsin ins.

2|0
    0|0
    • Allah razı olsun kardeşim. Ben kendimi düşünmüyorum vallahi. Annem kardeşim iyi olsun canlari sag olsun varsin benim yuvam olmasin.

• 😵 baba demem ben boyle adama. Umarım sen annen ve kardesin mutlu olursunuz.

2|0
    1|0
    • Insallah bin kere amin. Allah razı olsun.

• Polise niye gitmiyon bu durumu ispatlayabilmek icin biseler yap.. hapse girerse kimseyide öldüremez.. asil yeri akil hastanesidir de neyse buna katlanmak zorunda degilsininiz..

1|0
    0|0
  • rabbim yardımcınız olsun

1|0
    0|0
  • Babanin adam olmadigini belirtmek istedim.
    Allah sizi o adamin elinden tez vakitte kurtarsin.

1|0
    0|0
    • Amin kardesim. Allah razı olsun.

• dua edicem senin için :)

1|0
    0|0
  • Ayetel kürsi oku böyle durumlarda allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • canım benim allah yardımcınız olsun inşallah gerçekten çok üzüldüm

1|0
    0|0
    • Allah razı olsun kardeşim. Amin.

• Iki güzel sey yaziyim diye geldim ama bu bildigin cani. Sikayet edin. Biraz içeride yatsin

1|0
    0|0
    • Hiçbir şey olmuyor inan.

• O zmn evden kacin. Çalışip 3 nuz evi gecindirirsiniz.

• Nasıl olacak ki? Gerçekten dedeme zarar verir bizi bulmak için.

Yükleniyor...