Babam ölsün diye dua ediyorum?

Bunu söylediğim için çok utanıyorum ancak yapabileceğim bir şey kalmadı. Katil olmamak için kendimi zor tutuyorum. Biliyorum bu bir imtihan. Dua ediyordum ıslahı için ama gün geçtikçe daha kötü biri olmaya başladı. Yıllarca içki içti bize eziyet etti. Sabahlara kadar uyutmadı bizi. Telefonla annemin yanında basķa kadınları arayıp bizi zorla cici annenle konuş diye baskı altında tuttu. Daha çok kucuktuk tabi o zamanlar. Okul kitaplarimizi defterlerimizi sebepsiz yere defalarca yırttı. Onluklerimizi sobada yakardı. Herkesle küstür bu adam. Kimseyle konuşmaz. Annesi öldü cenazesine bile gitmedi. Ne kardeşleriyle ne de bir akrabasıyla görüşüyor. Bizi de kimseyle görüştürmuyor. Hep kavga var evde. bir tane de erkek kardeşim var. Annemle ben yine bir şekilde alıştık ama o sonuçta erkek. Isler daha kötü olur diye korkmaya başladım. Ruhsatlı silahı var tehdit ediyor onunla bizi. Annemi ailesiyle tehdit ediyor. Hemen en ufak bir durumda ananı babanı kardeşlerinin kafasına sikarim diye tehditler savuruyor. Ben çok yoruldum. Dua eder misiniz bize? Gidecek yerimiz kimsemiz yok. Çok yalniz ve sahipsiz hissediyorum. Kardeşime anneme bir zarar gelmesinden çok korkuyorum. Dua bekliyorum.

0|0
1213

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• Allah Yar ve Yardimciniz olsun, cok zor bir durum uzuldum

Szin icin dua edecegim

1|0
    0|0
    • Allah razı olsun çok sevinirim. Çok teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...