Babasını süper kahraman gibi görenler var mı?

Ben babamı çok seviyorum. Çok sağlam çok güçlü bir adam. Yaşım 22 oldu, hayatın zorluklarıyla yeni karşılaşıyorum ve ona çok ihtiyaç duyuyorum. Onun gibi cesur ve kahraman olmak istiyorum. Ne bileyim işte içimi dökmek istedim.

Acaba ben de ileride çocuğum için aynı şeyleri ifade edebilecek miyim?

2|0
25|21

En İyi Kız Görüşü

• Her kızın ilk askı her erkeğinde kahramanı da babasıdır

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 24

• Kucukken oyle super kahramandi benim icin. Buyudukce isler degisiyor. Bilgin ondan daha fazla oluyor. Sen ona birseyler ogretiyorsun.
    Ancak yine de hayat tecrubesi yeter

0|1
    0|0
  • evet

0|1
    0|0
  • Benim babam gozumde kahraman bazen ogretmen bazen muhabir bazen profesor bazen bilge kisacasi benim babam dunyam herseyim oyle cok seviyorum ki onu Allah basimizdan eksik etmesin cok guzel ve cok cok iyi bir babam var sukur☺okulu bitirdim ama hala babamin zekasina bilgisine yetisemedim oyle bilge biri ki bana kattigi cok sey var ufkumu aciyor goruslerimi aydinlatiyor bilakis annemde oyle ailemi cok seviyorum ya hele babam soz konusu olunca cenem dusuyor☺

1|0
    0|0
  • Bak sen baba diyince yine ozledim 😓

0|2
    0|0
  • Evetttt

0|0
    0|0
  • Süper kahramanlar ölmez
    Canımın içi babam Hakkı'n rahmetine kavuştu
    Çok iyi adamdı süper kahraman mı bilemem de
    Dağ gibiydi etrafımızda
    Hızır gibiydi zorluklarımıza
    Neyse 😞

0|0
    0|0
  • Babam kahraman annem melek 😍😍

0|0
    0|0
  • Ben nefret ediyorum. Tabi isterdim bende iyi babam olsun basim sıkışınca uzulunce gidip sarilayim beraber aglayalim ama yok iste.

0|0
    0|0
  • Allah yokluğunu yaşatmasın..

0|0
    0|0
  • Sevindim senin adına.
    Ben öyle görmüyorum

0|0
    0|0
  • Küçükken öyle görürdüm

0|0
    0|0
  • Keşke bende aynı şeyleri düşünebilsem ona karşı

0|0
    0|0
  • Yok.😂😂

0|0
    0|0
  • Vardir

0|0
    0|0
  • Ben varım.

0|0
    0|0
  • Ben şu an 18 yaşımdayım geçen hafta babam bana küçükte olsa bir yalan söyledi yani ben onu hep çok dürüst çok kahraman olarak görürdüm ama geçen haftadan sonra artık benim için sıradan bir insan

0|0
    0|0
    • bir baba icin cok agir bir itham sen evlatsin ve ole davranmaya hakkin yok Şu an anliyorum nasil zorluklar cekiyor seni buyutmek icin babaya saygi duymak dunyanin en onemli seyidir. Boyle dusunme oda insan hatasi olabilir ama sen evlatsin

• Tamam ama işte o benim gözümde insandan öte bişeydi oyüzden çok ağrıma gitti

• No babami hic görmüyorum

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • babamı pek sevmıyorum ama abımı bır super kahraman olarak görüyorum kesınlıkle.
    abım baba da oluyor bana babadan yana yuzum gulmedıgı ıcın abım canım benım süper kahramanım.

0|0
    0|0
  • Belli bir dönem evet babam harikaydı gözümde Şu an öyle değil. Beklentiler sorumluluklar fazla geldi saniyorum. Aşırı derecede Gamsız ve Bencil o yüzden bu beni çok rahatsız ediyor.

0|0
    0|0
  • Beni terk edip başka insanlarla mutlu olan bir babam var. bende isterdim babamın ilk aşkım olmasını ama olmayınca olmuyo işte.. insan özlüyo genede

0|0
    0|0
  • Belki babası olmayan bir kızla evlenecek kadar güzel şeyler dünya olur dünyada

0|1
    0|0
    • Nolabilir öyle bir durumda

• Ve kücük kiz mutlu olur

• Hiçbir şey anlamadım

• Var tabiki öyle babalar ve sen de şanslı çocuklardansın demek ki ve inşallah cocugunda şanslı olur :) ben yasayamadim o duyguyu. Aciz, yanlış kararlar veren ailesini koruyamayan bir babam oldu ben de daha kotulerine bakıp şükrediyorum işte

0|1
    0|0
    • Babam ben 14 yaşındayken beni bıraktı

• Yook

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• baba çınar ağacı gibidir, meyve vermese de gölgesi yeter
    https://www.youtube.com/watch?v=8_63l65Ltuk

0|1
    0|0
  • yaş kaç olursa olsun babanın çocuğuna verdiği bir güven vardır. onun gölgesi altında olmak her zaman huzur verir insana. ne kadar artık ondan fazla bir şey bilsemde babamın hayat tecrübesi ondan duyacağım kelimeler bana çok şey ifade eder. her zaman bir sorunum olduğunda fikir sahibi olsamda babamdan görüşünü almayı tercih ederim. Ondan alacağım onay beni her zaman mutlu eder.

0|1
    0|0
  • Valla bir zamanlar benimde kahramanımdı babam ama tam 8 senedir kendisiyle konuşmuyoruz. Elimize fırsat geçse bir kaşık suda boğarız birbirimizi. Babasıyla arası iyi olanlara da hep özenmişimdir.

0|1
    0|0
  • Dun gece sen de benim gibi babam ve oğlumu izleyip agladin mi yoksa?

0|1
    0|0
    • Nerden bildin abi?

• Babam sevmiyor beni büyük ihtimal. Telefonlarımı bile açmıyor.

• Barisirsiniz ileride.

• Süper kahraman olarak görmesem de hala benim için varlığı, öngörüleri, fikirleri çok değerli.

0|1
    0|0
  • Bilmem ki hiç o kadar vakit geçirmeden kaybettiğim için pek değeri yok bende

0|0
    0|0
  • Sen de ileride gördüğünü yaşatacaksın dilerim.

0|0
    0|0
  • Görmem

0|0
    0|0
  • Ulan fiko.

0|0
    0|0
  • Edemeyeceksin

0|0
    0|0
  • Bence herkesin babası süper kahraman

0|0
    0|0
  • herkesin gözünde babalar süper kahramandır.

0|0
    0|0
  • Benimki değill

0|0
    0|0
  • Baba candir.. gerisi yalandir..

0|0
    0|0
  • kötü kahraman olarak gören var

0|0
    0|0
  • Yok. Hiç öyle göremedim.

0|0
    0|0
  • Babam sinirlenince HULK oluyor

0|0
    0|0
  • Tabbiki 😊

0|0
    0|0
  • bir ara kayın babamlardayız kayınbabam torununu cagırdı yanı oğlumu dedıkı senın babanı döverım, oğlum bok döversın onu benım babam bir boz ayı bile dövebılecek kadar güçlü demıştı :)))

1|1
    0|0
  • Ailem babam yok

1|0
    0|0
  • 10 11 yaşlarında benim içinde öyleydi ama sonra rollerimiz değişti

0|0
    0|0
Yükleniyor...