Kürt Türk diye ayirmadilar şimdi asker veya polis diye mi ayiracaklar bu vatan koruyan askerler değil miydi?

Kürt Türk bölmeye güçler yetmedi şimdi asker halk diye mi yetecek neden bütün askerler dovuluyor 3 4 kişi için askerler bir vatan korumadi mi birazda pkklilar yapın o asker saldıran pkklilar dir o bazı yapan askerlerden haindir asker onu yapan masum askerler saldiranlar o askere kurban olsunlar !!!

Güncellemeler:
Bu arada askerler derdi insanlar zarar vermek değil darbe felan olmadı eğer öyle olsaydı 5 gibi olurdu gece geç saatlerde kimsenin haberi olmadan busur asker olsaydı hepsi ozaman kimse korkudan çıkamazdi bunu çoğu pkklo yaptı çünkü eğer öyle olsaydı PKK'lılar öldürecegin bilirlerdi

3|1
2|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu daha ön gösterim hiç bir şey değil bu tasmasını koparmış kornalarla vatan kurtardığını sanan itler gibi niceleri türeyecek önlerine yemlerinin atıldığının farkındalar beslendikçe daha büyük sorun haline gelip her türlü örtüşmeyen fikirleri ve karşıt görüşde olanları katletmeye kadar varan alçaklığa gidecekler.

Birini çevirsen ezbere istiklal marşının 2 kitasini söyleyemez.

1|0
    0|1
    • 2 taraf da haklı bence bazıları elbet

• Bende sokaktaydım ve İstiklal marşının 10 Kıtası ile birlikte gençliğe hitabeyi ezbere okuyabilirim. Belki de senin hiç eline almadığın Atatürk'ün Nutuğunu tamamıyla okudum.

15 Temmuz gecesi gerçekleşen direnişte sadece hükümet kanadı değil diğer siyasi parti görüşlerini destekleyen insanlarda vardı. Bu taraflı bir direniş değildi demokrasiye vurulmak istenen baltaya engel olmaktı.

Anlatıyorum fakat senin gibi vatan hainlerinin yine de idrak edebileceğini sanmıyorum.

• ülkesine satan vatan haindir

• şeref fakirleri cihat cihat diye dolaşıp masum erlere saldırıyor en büyük asker bizim asker diyerek gönderilen emir erlerine saldıırıyorlar mantıklarına s00ktumn kömür beyinlileri neymiş linç edecekleermiş ulan it kendin yapmadın m askerliğini komutan ne derse yapmak zorundasn orada nokta sen o ere nasıl saldırabiliyorsun ya hiç m onur şeref vicdan beyin yok darbe olacakmış böyle darbe m olur Lan asker darbe yapacak olsa nefes alamazsın deyyus çıkmış korna çalıp yürüyerek darbe engelledim diyor masum er e saldırarak darbe engelledm diyorlar kansızlar ulan o er sensin be o er benim o er senin oğlun yeğenin be tek şunu biliyorum olay çok farklı yerlere gidiyor gidecekte bir kaç kendini bilmez cübbeli sakallı sarıklı soysuz Allahu ekber diyerek alevilere saldırmaya çalışıyor cem evi basmaya gidiyor bu olaylardan nemalanarak ulan darbe karşıtıym olmasın zaten olmamalı da ama şu itleri yok etmek gerek ülkemizn geleceği için...

1|0
    0|0
  • çok yazık oldu çok.

1|0
    0|0
  • Hayır ayıramayacaklar.

Poliste bizim, askerde bizim.

Bir sepette 3-5 çürük elma çıktı diye sepeti yakacak değiliz.

1|1
    0|0
    • Haklısın fakat askerler düşman olmasından korkuyorum

• ya adam oturduğu yerden emir verdi sokağa çıkın diye sonra bugünde diyorlar bizi erdoğan kurtardı adam milleti önemsemeden ölen olursada banane der gibi milleti saldı sokağa bak şimdi kaç kişi öldü kendi canı için halkı kalkan yaptı

• güçler yetmedi

• Bütün askerler dövülüyor diye bir şey yok. Üzerimize ateş eden şeref yoksunlarına tabii ki hadleri bildirilecek. Sen halka kurşun sıkacaksın sonra birileri çıkıp 20 yaşında çocukları kemerle dövdüler üzüldük diyecek he? Yogg yaaa. Onurlu askerimize karşı tavrımız sabittir ve güvenimiz tamdır. Bizi o şekilde ayıramazlar.

1|0
    0|0
    • Ben masum olan askerler dedim oburler zaten hak ediyor onlar idam edeceksin

• Eğer hepsi yapsaydi bütün silahlar alsaydi darbe yapsaydi Şu an kimse burnun cikarmazdi delik deşik ederlerdi 1 gibi değil 4 5 gibi yaparlardi insanlar uyudugun da

• darbe değil ki zaten bu. Tam anlamıyla üniformalı Terörist saldırısı bu. Darbeyle uzaktan yakından ilgisi yok

• darbe yapamaya yeltenen tsk nın içine sızmış bir yapı tüm askerleri aynı kefeye koyup görevini yapmak için çalışan askerlerimizi üzmeye zor olan görevlerini dahada zorlaştırmaya kimse yeltenmemeli

1|0
    0|0
  • ulan kaç tane askerimiz doğuda bizi korurken şehit oldu onun için sokaklara dökülmediniz madem bunada dökülmeseydiniz askerimiz polisimiz doğuda öldüğünde nerdeydi bu millet haberlere bakıp hiç yas tuttunuzmu yoksa arkasından çay kahvemi içtiniz yapmayın ne ara vatansever oldunuz keşke askerlerimiz şehit olduğunda aynı muamele yapılsaydı belki şehidimiz daha az olurdu teşekkürler

1|0
    0|0
    • hem haklısın hem haklı değilsin eğer vatan halk olarak bizim özgürlüğümuz alirlardi kimse gecemedi gerilirdik

• Asker polis bolunmeyecek bolunecek tek sey hainler ve biz

1|0
    0|0
  • Ya içimizde vatan haklı çok Krdesim dediğim gibi pkk pilar çok onlar bu provakaorler

1|0
    0|0
    • PKK'lılar öldurmemiz lazım çürük elma çıktı okadar

• Insallah oda olacak

• Bu vatani koruyan askerlerdi ama askerler vatani korumada vatana ihanet etti ve halkta cezasini verdi

0|0
    0|0
    • hepsi değil sadece bir grup fetucular

• fetocular dan nefret ediyorum asıl sana yazık 2 3 kişi yüzünden bütün askerimiz laf söylüyorsunuz busur tanklar gelseler uçaklar gelse ne olacak kim cesaret eder bütün askerler yapsa eger?

• 2-3 kisi yuzunden mi en son baktiğimda 2063 kisi göz altina aliniyordu ve unutmaki 60 senesindeki darbe 37 subayla yapildi

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...