Ee ben ne yapıcam?

Ne konuştuğum bir arkadaş bir dost hiç bir şey yok çok kötü hissediyorum yapayalnız bekliyorum telefonun başında?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tür yerlerde içinde bulunduğun duruma asla çözüm bulamazsın. Tek arkadaşın telefonun ve internet olmamali. Ne. varki Bu sitede bunu soruyosun? Sana burda yardım edecek kimse yok. Burda sadece sahte kahramanlar var hem de yüzlerce. istersen şimdi gizli üyeden açığa geç ve mesaj kutunu aç amin. ol Tüm Kahramanlar Seni asla yalnız bırakmaz. Hatta 100 den fazla bu gece mesaj geleceği konusunda emin olabilirsin. Gerçek hayatına dön Kardesim. Bırak. buraları. Psikolojik sorunum olabilir boşlukta da olabilirsin ama çıkar yol buralar değil. Teselliyo burda ararken biri kandırir Seni daha berbat olursun. Burası sanal yani SAHTE KAHRAMANLARIN YERİ

1|1
    0|0
    • Farkındayım zaten sadece fikir almak istedim yorum yapılsın istedim burdakikere güvenmiyorum bir kaç yıldır mal gibiyim boşlukta mıyım anlamadım

• Teiekkür ederimm

• Kardeşim benim profilim açık yazdığım herseyi okuyabilirsin. Ama 25 temmuzda siteden ayrılacağım. Ve bu yüzden yaklaşık 1 hafta daha burdayim.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Buradan birisi ile sohbet et tanımaya çalış seviyesini bozuyorsa yol ver engelle iyi geliyorsa numarasını al ara konuş herkes kötü herkes abaza değil merak etme sadece dikkat et.

1|0
    0|0
  • ALLAH var ya dua ettin mi sen?

1|0
    0|0
  • Yalnız kalmayı belki de sen seçiyorsundur 78 milyon nüfuslu koca ülkede.

1|0
    0|0
  • gelişme olursa haber ver

1|0
    0|0
  • Hepimiz öyleyiz, hepimiz birazcık Hakan Altun'uz 😂😂

1|0
    0|0
    • Hiçte öyle değilsiniz

• tamam mesaj atabilirsin istediğin zaman, sıkılırsan gidersin, dedikleri gibi bu site bunun için var sanki 😊😊

• Al bendende o kadar

1|0
    0|0
  • Aynı durumdayım evde yalnız oturuyorum arkadaşlarım çağırıyor çıkmıyorum sabaha kadar kahve sigara bomboş duvarı izliyorum 🇹🇷

1|0
    0|0
    • İnsanlardan nefret ediyorum artık
      Bence evcil hayvan al köpek veya kedi gerçekten çok mutlu ediçyorlar ;)

• e burası boşuna kurulmamış muhabbet sohbet et işte insanlarla

1|0
    0|0
  • Benimde oyle napcaz

1|0
    0|0
  • Sosyalles biraz :)

1|0
    0|0
  • Benim ki titreşimde ararsan haberin olsun.

1|0
    0|0
  • Aynen

1|0
    0|0
  • AyniyiZ

1|0
    0|0
  • Buradan birileriyle muhabbet et.

1|0
    0|0
    • Olmuyo muhabbet kesiliyo sıkıyo

• Malesef yapabileceğim bişey yok ben buradan bir kaç kişiyle muhabbet ediyorum arada sarıyor yani.

• şaka maka konuşabilirz hemen sapık gözüyle bakmayın ama !

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...