Siyasi , tarih vatan millet sorularına 10 cevap, sütyenli nasılım sorusuna 200 cevap neden?

4.5 yıldır sitede iç savaş , 3. dünya savaşı , kapitalizm , siyonizm , illuminati , politika ve gündeme dair ne varsa soru sordum. En az 20 tane çok ciddi olay bildim. Arkadaşlarım bana mitçi sen niye siyaset okumuyorsun der ama o daha önceden bildiğim olaylara ben yazarlen , anlatirken inanmayıp dalga geçiyorlardı. Şimdi çoğu suskun 1,2 kişi sen ajan mısın , şom ağızlı falan diyor. PROFİLİMİ VE ESKİ DİĞER HESAPLARI İNCELEYİN.

Şimdi neden ben değer görmedim ve korkutucu darbeye rağmen hala görmüyorum da siz 2 günde unutup yine değersiz aptal sorulara rağbet ediyorsunuz?

0|1
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• aynen öyle katılıyorum sana. ben de muzdaripim bu konuda.

0|1
    0|0
    • 6.5 senedir arastirdim deli damgasi yedim ama tek tek dediklerim çıkıyor herkes beni görünce kızarıyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• Sayfanın %70'i abazan olunca (cinsiyet farketmeksizin) böyle oluyor..

0|2
    0|0
  • Biz halk olarak kültür sanat spor siyaset dünya... Uzağiz cahiliz bilmiyoruz çünkü?

0|1
    0|0
    • Biliyor musunuz tum dallarda hep merakim vardır araştırmalar yaparım ama yine de çok yetersiz görürüm kendimi.

Erkekler Ne Diyor 1

• çünkü insanlarin hayatlari zaten kötü ve eglenmek isteniyor bu kötülüğu dillendirmek gereksiz sen de Eğlen

0|0
    0|0
    • Halkı %70i zengin ve mutlu bırakın bu demagojik hikâyeleri.

• Ateist misin nesin? Ulan ben kaç yıldır sağcısı solcusu insanlarin tek tiplesmesine karşıyım. Makalelerim var.

• doğaya inanırım. ve knk makalem var diyince bayagi güldüm sağol moralim çok bozuktu allahta seni güldürsün

Yükleniyor...