Erleri geri cekin rütbeliler gelsin?

Kendi istegiyle polis olan kisilerin görevini isteyerek veya istemeyerek kötüye kullanmasina " emir kulu " diyenler, zorla askere alinin ve büyük bir ihtimalle neden orada olduklarini dahi bilmeyen er askerleri linc etmesi demokrasi nöbeti mi yoksa tasmasi cikarilmis canilerin sokaga saliverilmesi mi?

Halki israrla sokaga ceken devletin amaci ne?

2|2
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Israrla sokağa dökülen demokrasi nöbetçilerinin (kafa kesen) ısrarla girmeye çalıştıkları , taciz ettikleri bir mahallede yaşıyorum.. Bir kaç gündür yaşadıklarımızı şöyle bir değerlendirince iç savaş gibi enteresan bir huzursuzluk , belirsizlik kapladı içimi.. Sürekli bir taciz durumu , her an bir çatışma ortamı durumu müsait ve koşullar el verişli.. Ki yer yer çatışmalar yaşanıyor sözlü-mermili..

Sözde demokrasi nöbetinin tutulduğu gece bir şekilde nöbet tutan bu güruhun arasına dalmak zorunda kaldım orada da gözlemledim aynı şeyi ama onlar bu iç savaş hissiyatından pek rahatsız değil gibilerdi.. Küfürler ediliyor , ez oğlummm!!! Çabuk büyü çabuk yetiş tez oğlummm!!! temalı şarkışarla ezer geçeriz hissiyatı yaşıyordu.. Bir nöbet değil bir taaruz durumu desek daha doğrusu zihinsel bir taarruz durumu vardı ve cidden hiç iç açıcı değildi.

Yani iki tarafın nabzını tutup kıyas edince ciddi bir iç savaşa giriş gibi duruyor ve başbakan , cumhurbaşkanı ısrarla sokağa davet ediyor insanları.. Sürekli mesajlar geliyor insanlara sokağa çıkmaları yönünde..

Sanırım gezinin intikamıda alınıyor kısmen ve bir gövde gösterisi yapılıyor.. Skor 1-1 oluyor.. Ya da bu yobaz sürüleri kendi "Gezi" lerini yaşıyorlar..

Darbelerin rahminden fırlamış demokrasi kaçkınları ısrarla insanlara sokak vurgusu , demokrasi vurgusu yapıyor ama inanın seslendikleri o kitle içinden yarısının fazlası belki hatta %70-%80'i demokrasi tanımı yapmaktan aciz insanlar.. Yani aslında ne bu kitleye bu dakikadan sonra herşey savaş çağrısıdır..

Ve en çarpıcı olan muhalefet partilerinin , medyanın zoraki , durumsal susuşu.. Çünkü herşey öyle ki Ters ses çıkarmak şu an incelen bütün ipleri koparabilir.. Televizyon ile sokak çok farklı şeyleri konuşuyor.. Çok alakasız şeyleri... Görmezden geliniyor sokağın dili..

İç savaş yükleniyor...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Mahir Çayan zamanında bugün olabilecekleri düşünüp insanlık dersi vermiş olsa gerek, başka bir açıklaması olamaz...

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• gezi olaylarında polis gaz sıkarken kimse emir kulu demiyordu, helikopterden millete ateş ediyorlar '' onlar emir kulu '' çok zekisiniz.

1|1
    4|0
    • zaten gezi olayinda orantisiz güc kullanan polise emir kulu diyenlerden bahseduyorum.
      kendi istegiyle polis olan emir kulu da zorla askere alinan genc ne? birine sahip cikip digerini üstelik kendi askerini linc eden kitleden bahsediyorum.
      gezide milyonlarca kalabalik vardi bir polis dahi öldürmedi.
      bu disardaki kitle neci?

• ha tabi bombalar yagdi bombalat yagardi biz tekbirle bomba savardik kgdtgjjooj.
      yalancilik imanin kacinci sarti? bir göstersene haber linki nereye hangi topluluga bomba yagmis? ve kac kisi ölmüs bu atilan bombalar sonucu?
      dtuggiugjgjg olay olmus bitmis bos sokaklarda tekbir getiren kitle bombalar yagan kursunlar arasinda sokaklarda yürüdügünü saniyor. sizolarin vatan kurtarma sanrisi.

• tamam ya boşuna konuşuyoruz biz emelinize ulaşamadınız yine başka bahara artık. :D

• Amaç, aslında bir nevi tespit etme...
    Din, iman salatası ile ne kadar cahil cühela topluyoruz, ne kadarını sokaklara salıyoruz, ne kadarı havlayıp ne kadarı ısırıyor bunun tespiti bence.
    İlaveten kemerler ile dövülen, ayaklar altında ezilen, polis nezarethanesinde 10 aylık kızını s*****m mi? diye iğrençlik kusan polislerin tutuklusu olan masum askerlerin acısına acı katmak ve hainliklerini dört bir yana duyurmak. Bir de orduyu itibarsızlaştırmak.
    Bizde bu hükümet ve bu halk varken ne terör örgütlerine ne de düşman ülkelere gerek yok!
    Biz kendi askerlerimizi zaten öldürmeyi pek bir seviyormuşuz belli oldu!

2|0
    0|1
  • Bunların öyle pusulası şaşmış ki kendi askerini öldürene kadar dövdükten sonra şehitler ölmez vatan bölünmez diye slogan atma alçaklığını gösterebilecek kadar hainler. Bu şu an kornalarla kafa ziken sözde osmanlı torunlarının o sözde ayıplanan ışidden hiç bir farkı yok yarın bir gün kendileriyle uyuşmayan hiç bir fikri hiç bir görüşü kabul etmeksizin kan dökeceğiz dercesine etrafda başı boş dolanıyor bu demokrasi pıtırcıkları. Gezi olayında Türkiye'nin okumuş en nezih kesimini vatan haini diye nitelendiren zaatı muhterem kendi ülkesinin askerine en alt rutbeye bile sahip olmayan erlerine yapılan bu muamele karşısında helal olsun ya bizim çocuklar bizi kurtardı ehihihih modunda takılıyor. Benim sıralamam sıkı yönetim, başkanlık sonlara doğru heyecan getirsin diye krem şanti niyetine iç savaşı çıkartıp partiyi bitiririz gibime geliyor.

1|0
    0|2
  • Sokağa indiler de noldu devletin ve milletin herhangi malına zarar verildi mi? Üstüne asker kılığındaki pkkli veya fetocular hem 161 can sehit ettiler hem arabalari ezip binalari parcaladilar bombalarla ! Sen asla düzelmezsin senin itikadin ve piskolojin ve kanın da bozuk.

0|1
    2|0
  • Böyle olmamalıydı gezide ağaç için sokağa çıkanlar vatan haini sayıldı bu sefer de sokağa çıkmayıp evinde oturan askere saldırıp öldürmeyen linç etmeyenler. Amaç milleti birbirine kırdırmak mı ayrıştırmak mı nedir bunu kim bilebilir. İnsanımıza uzanan kirli eller kırılsın hain emeller amacına ulaşamasın.

1|1
    0|0
  • bir kere de haklisiniz de anasi ve soyu kaşar pkkli seni , senin gözün tayyip düşmanlığından kör olmuş. Ben cevabimda akp veya devletten bahsetmedim akpye pek guvenmem AMA SEN DEVLET YAZMAMA RAĞMEN DUSMANLİGİNİ GOSTERDİN ÇÜNKÜ SİZ DİN VE DEVLET DUSMANİ OLAN LGBT SAPİGİ , PKKLİ , ATEİST , KOMÜNİST VAR SİYONİST uşaklarısiniz cahiller !!!

0|1
    0|0
  • Onlar devlet degil. İçimizdeki isgal gücü akp çetesi.

1|0
    0|0
  • Aga eger halk İlk gün çıkmasaydı bir daha çulamazdı çünkü darbede askere vur emri veriliyor bir anlayın şunu amaç bu tekken hiçsin örnek
    1 kalemi kırarsın
    Götü yiyorsa 10 tanesini bir arada kır...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Mahir Çayan ❤❤❤

2|2
    0|2
  • halk arasında karışıklık yaratıp meseleyi biz çözdük imajı vererek yerini saglamlaştırmaya çalışan şahıslar..

1|0
    0|2
  • Demokrasi nöbeti olmadığını gördük. Uçurtmayı Vurmasınlar!

1|1
    0|2
Yükleniyor...